3. Liga - Németország
szombat, 03.02.2018
13:00
13:00

Chemnitz

Carl Zeiss Jena
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Chemnitz |
| Vendég: | Jena |
| Távolság: | 93.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Gellertstrase |
| Befogadóképesség: | 18 700 (1 062) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.29 | 2.79 | X2 | 1.44 | 1.57 | |||
| 35% | 19% | 46% | 1.57 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.80 | 2.00 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 72% | 28% | 52% | 48% | 35% | 65% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-05 | Carl Zeiss Jena | 1 - 1 | Chemnitz |
Chemnitz utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-27 | Aalen | 3 - 2 | Chemnitz |
| 2018-01-20 | Chemnitz | 0 - 2 | Paderborn |
| 2017-12-16 | Zwickau | 3 - 2 | Chemnitz |
| 2017-12-10 | Hansa Rostock | 3 - 1 | Chemnitz |
| 2017-12-02 | Chemnitz | 2 - 3 | Magdeburg |
| 2017-11-24 | Pr. Münster | 1 - 0 | Chemnitz |
| 2017-11-18 | Chemnitz | 0 - 3 | Würzburger |
| 2017-11-04 | Meppen | 3 - 2 | Chemnitz |
| 2017-10-27 | Chemnitz | 1 - 0 | RW Erfurt |
| 2017-10-20 | Sonnenhof | 3 - 1 | Chemnitz |
| 2017-10-14 | Chemnitz | 3 - 1 | SF Lotte |
| 2017-09-30 | Werder Bremen 2 | 1 - 1 | Chemnitz |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 9 | 10 | 8 | 7 | |
| 17% | 8% | 75% | 83% | 67% | 58% |
Carl Zeiss Jena utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-28 | Carl Zeiss Jena | 2 - 1 | Hallescher |
| 2018-01-20 | Fortuna Köln | 1 - 0 | Carl Zeiss Jena |
| 2017-12-16 | Carl Zeiss Jena | 4 - 3 | Wehen Wiesbaden |
| 2017-12-09 | Carl Zeiss Jena | 0 - 0 | Karlsruher |
| 2017-12-03 | Unterhaching | 3 - 2 | Carl Zeiss Jena |
| 2017-11-25 | Carl Zeiss Jena | 0 - 0 | Osnabrück |
| 2017-11-18 | Carl Zeiss Jena | 2 - 1 | Werder Bremen 2 |
| 2017-11-04 | Aalen | 3 - 1 | Carl Zeiss Jena |
| 2017-10-28 | Carl Zeiss Jena | 3 - 1 | Paderborn |
| 2017-10-22 | Zwickau | 2 - 1 | Carl Zeiss Jena |
| 2017-10-14 | Carl Zeiss Jena | 1 - 0 | Hansa Rostock |
| 2017-10-01 | Magdeburg | 2 - 0 | Carl Zeiss Jena |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 7 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 58% | 33% |
Tabella 3. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paderborn | 22 | +30 | 50 |
| 2 | Magdeburg | 22 | +14 | 47 |
| 3 | Wehen Wiesbaden | 23 | +28 | 43 |
| 4 | Hansa Rostock | 21 | +10 | 37 |
| 5 | Fortuna Köln | 22 | +9 | 37 |
| 6 | Karlsruher | 22 | +6 | 37 |
| 7 | Unterhaching | 22 | -1 | 34 |
| 8 | Meppen | 22 | 0 | 32 |
| 9 | Aalen | 23 | 0 | 31 |
| 10 | Sonnenhof | 21 | -1 | 31 |
| 11 | Würzburger | 22 | -2 | 31 |
| 12 | SF Lotte | 23 | -5 | 28 |
| 13 | Carl Zeiss Jena | 22 | -5 | 27 |
| 14 | Hallescher | 22 | -2 | 25 |
| 15 | Pr. Münster | 22 | -6 | 24 |
| 16 | Zwickau | 22 | -11 | 24 |
| 17 | Osnabrück | 21 | -12 | 22 |
| 18 | Werder Bremen 2 | 22 | -16 | 17 |
| 19 | Chemnitz | 22 | -14 | 7 |
| 20 | RW Erfurt | 22 | -22 | 5 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Chemnitz | |
| Carl Zeiss Jena | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Chemnitz | Carl Zeiss Jena |
|---|---|---|---|
| 1 | Paderborn | 0 - 2 | |
| 2 | Magdeburg | 2 - 3 | 2 - 0 |
| 3 | Wehen Wiesbaden | 1 - 0 | |
| 4 | Hansa Rostock | ||
| 5 | Fortuna Köln | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Karlsruher | 0 - 0 | |
| 7 | Unterhaching | 3 - 2 | |
| 8 | Meppen | ||
| 9 | Aalen | 2 - 4 | 3 - 1 |
| 10 | Sonnenhof | ||
| 11 | Würzburger | 0 - 3 | 2 - 2 |
| 12 | SF Lotte | 3 - 1 | 4 - 0 |
| 13 | Carl Zeiss Jena | - | |
| 14 | Hallescher | 0 - 2 | |
| 15 | Pr. Münster | ||
| 16 | Zwickau | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 17 | Osnabrück | 0 - 0 | |
| 18 | Werder Bremen 2 | ||
| 19 | Chemnitz | - | |
| 20 | RW Erfurt | 1 - 0 | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Chemnitz | Carl Zeiss Jena | |
| Pozíció | 19 | 13 |
| Pontok | 7 | 27 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 19 | 20 |
| Pontok | 11 | 4 |
Liga forma
| Chemnitz | Carl Zeiss Jena | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
4 14 |
7
6 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 5 |
1
1 8 |
Liga gólok
| Chemnitz | Carl Zeiss Jena | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
28
42 |
25
30 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
10
15 |
8
19 |
Teljes statisztika 3. Liga
| Mérkőzések (220) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (591) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.69 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.58 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.10 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 30% |
Chemnitz következő 6 mérkőzések
| 2018-02-09 | Osnabrück | - | Chemnitz |
| 2018-02-17 | Chemnitz | - | Unterhaching |
| 2018-02-25 | Karlsruher | - | Chemnitz |
| 2018-03-03 | Chemnitz | - | Wehen Wiesbaden |
| 2018-03-07 | Fortuna Köln | - | Chemnitz |
| 2018-03-11 | Chemnitz | - | Hallescher |
Carl Zeiss Jena következő 6 mérkőzések
| 2018-02-10 | Carl Zeiss Jena | - | SF Lotte |
| 2018-02-17 | Sonnenhof | - | Carl Zeiss Jena |
| 2018-02-25 | Carl Zeiss Jena | - | RW Erfurt |
| 2018-03-03 | Meppen | - | Carl Zeiss Jena |
| 2018-03-06 | Carl Zeiss Jena | - | Würzburger |
| 2018-03-10 | Pr. Münster | - | Carl Zeiss Jena |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.45 | 3.29 | 2.79 |
| Valószínűség | 35% | 19% | 46% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 1.57 |
| Valószínűség | 43% | 57% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Felett 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-03 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
