Premiership - Anglia
vasárnap, 01.04.2018
16:00
16:00

Chelsea

Tottenham
1 - 3
(1 - 1, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | London |
| Vendég: | London |
| Stadion | |
| Stadion: | Stamford Bridge |
| Befogadóképesség: | 41 837 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Xabi Alonso (Spa) |
| Vendég: | Roberto De Zerbi (Ola) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.39 | 3.25 | 12 | 1.35 | 1.60 | |||
| 39% | 19% | 42% | 1.33 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 73% | 27% | 50% | 50% | 31% | 69% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-20 | Tottenham | 1 - 2 | Chelsea |
| 2017-04-22 | Chelsea | 4 - 2 | Tottenham |
| 2017-01-04 | Tottenham | 2 - 0 | Chelsea |
| 2016-11-26 | Chelsea | 2 - 1 | Tottenham |
| 2016-05-02 | Chelsea | 2 - 2 | Tottenham |
| 2015-11-29 | Tottenham | 0 - 0 | Chelsea |
| 2015-03-01 | Chelsea | 2 - 0 | Tottenham |
| 2015-01-01 | Tottenham | 5 - 3 | Chelsea |
| 2014-12-03 | Chelsea | 3 - 0 | Tottenham |
| 2014-03-08 | Chelsea | 4 - 0 | Tottenham |
| 2013-09-28 | Tottenham | 1 - 1 | Chelsea |
| 2013-05-08 | Chelsea | 2 - 2 | Tottenham |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 11 | 8 | 5 | |
| 50% | 33% | 17% | 92% | 67% | 42% |
Chelsea utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-18 | Leicester | 1 - 1 | Chelsea |
| 2018-03-14 | Barcelona | 3 - 0 | Chelsea |
| 2018-03-10 | Chelsea | 2 - 1 | Crystal Palace |
| 2018-03-04 | Manchester City | 1 - 0 | Chelsea |
| 2018-02-25 | Manchester Utd | 2 - 1 | Chelsea |
| 2018-02-20 | Chelsea | 1 - 1 | Barcelona |
| 2018-02-16 | Chelsea | 4 - 0 | Hull City |
| 2018-02-12 | Chelsea | 3 - 0 | West Bromwich |
| 2018-02-05 | Watford | 4 - 1 | Chelsea |
| 2018-01-31 | Chelsea | 0 - 3 | Bournemouth |
| 2018-01-28 | Chelsea | 3 - 0 | Newcastle |
| 2018-01-24 | Arsenal | 2 - 1 | Chelsea |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 9 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 75% | 17% |
Tottenham utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-17 | Swansea | 0 - 3 | Tottenham |
| 2018-03-11 | Bournemouth | 1 - 4 | Tottenham |
| 2018-03-07 | Tottenham | 1 - 2 | Juventus |
| 2018-03-03 | Tottenham | 2 - 0 | Huddersfield |
| 2018-02-28 | Tottenham | 6 - 1 | Rochdale |
| 2018-02-25 | Crystal Palace | 0 - 1 | Tottenham |
| 2018-02-18 | Rochdale | 2 - 2 | Tottenham |
| 2018-02-13 | Juventus | 2 - 2 | Tottenham |
| 2018-02-10 | Tottenham | 1 - 0 | Arsenal |
| 2018-02-07 | Tottenham | 2 - 0 | Newport County |
| 2018-02-04 | Liverpool | 2 - 2 | Tottenham |
| 2018-01-31 | Tottenham | 2 - 0 | Manchester Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 10 | 7 | 5 | |
| 67% | 25% | 8% | 83% | 58% | 42% |
Tabella Premiership
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 31 | +67 | 84 |
| 2 | Manchester Utd | 31 | +37 | 68 |
| 3 | Liverpool | 32 | +40 | 66 |
| 4 | Tottenham | 30 | +34 | 61 |
| 5 | Chelsea | 30 | +25 | 56 |
| 6 | Arsenal | 30 | +14 | 48 |
| 7 | Burnley | 31 | +2 | 46 |
| 8 | Leicester | 31 | +4 | 43 |
| 9 | Everton | 32 | -15 | 40 |
| 10 | Bournemouth | 32 | -12 | 37 |
| 11 | Watford | 32 | -16 | 37 |
| 12 | Newcastle | 31 | -9 | 35 |
| 13 | Brighton | 31 | -14 | 34 |
| 14 | West Ham | 31 | -18 | 33 |
| 15 | Swansea | 31 | -19 | 31 |
| 16 | Huddersfield | 32 | -28 | 31 |
| 17 | Crystal Palace | 32 | -19 | 30 |
| 18 | Southampton | 31 | -18 | 28 |
| 19 | Stoke | 31 | -29 | 27 |
| 20 | West Bromwich | 32 | -26 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Chelsea | |
| Tottenham | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Chelsea | Tottenham |
|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 0 - 1 | 4 - 1 |
| 2 | Manchester Utd | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 3 | Liverpool | 2 - 2 | |
| 4 | Tottenham | - | |
| 5 | Chelsea | - | |
| 6 | Arsenal | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 7 | Burnley | 2 - 3 | 0 - 3 |
| 8 | Leicester | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 9 | Everton | 2 - 0 | 0 - 3 |
| 10 | Bournemouth | 0 - 3 | 1 - 4 |
| 11 | Watford | 4 - 2 | 1 - 1 |
| 12 | Newcastle | 3 - 1 | 0 - 2 |
| 13 | Brighton | 2 - 0 | |
| 14 | West Ham | 2 - 3 | |
| 15 | Swansea | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 16 | Huddersfield | 0 - 4 | |
| 17 | Crystal Palace | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 18 | Southampton | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 19 | Stoke | 5 - 0 | |
| 20 | West Bromwich | 3 - 0 |
Liga pozíció
| Chelsea | Tottenham | |
| Pozíció | 5 | 4 |
| Pontok | 56 | 61 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 3 |
| Pontok | 32 | 27 |
Liga forma
| Chelsea | Tottenham | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
17
5 8 |
18
7 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
2 3 |
8
3 4 |
Liga gólok
| Chelsea | Tottenham | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
52
27 |
59
25 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
11 |
28
16 |
Teljes statisztika Premiership
| Mérkőzések (312) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (845) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.71 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.54 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.17 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 48% |
| Felett 1.5 | 75% |
| Felett 2.5 | 52% |
| Felett 3.5 | 30% |
Chelsea következő 6 mérkőzések
| 2018-04-08 | Chelsea | - | West Ham |
| 2018-04-14 | Southampton | - | Chelsea |
| 2018-04-19 | Burnley | - | Chelsea |
| 2018-04-22 | Chelsea | - | Southampton |
| 2018-04-28 | Swansea | - | Chelsea |
| 2018-05-06 | Chelsea | - | Liverpool |
Tottenham következő 6 mérkőzések
| 2018-04-07 | Stoke | - | Tottenham |
| 2018-04-14 | Tottenham | - | Manchester City |
| 2018-04-17 | Brighton | - | Tottenham |
| 2018-04-21 | Manchester Utd | - | Tottenham |
| 2018-04-30 | Tottenham | - | Watford |
| 2018-05-05 | West Bromwich | - | Tottenham |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.37 | 3.39 | 3.25 |
| Valószínűség | 39% | 19% | 42% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.35 | 1.60 |
| Valószínűség | 48% | 52% |
| X2 @ 1.60 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 73% | 27% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.95 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Felett 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Nem @ 2.10 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-01 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
