Premiership - Anglia
szombat, 30.12.2017
15:00
15:00

Chelsea

Stoke
5 - 0
(3 - 0, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | London |
| Vendég: | Stoke-on-Trent |
| Távolság: | 217.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stamford Bridge |
| Befogadóképesség: | 41 837 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Xabi Alonso (Spa) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 8.50 | 19.00 | 1 | 1.02 | 5.50 | |||
| 60% | 21% | 19% | 1.16 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.10 | 7.00 | 1.36 | 3.10 | 1.83 | 1.83 | ||||||
| 70% | 30% | 55% | 45% | 32% | 68% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-23 | Stoke | 0 - 4 | Chelsea |
| 2017-03-18 | Stoke | 1 - 2 | Chelsea |
| 2016-12-31 | Chelsea | 4 - 2 | Stoke |
| 2016-03-05 | Chelsea | 1 - 1 | Stoke |
| 2015-11-07 | Stoke | 1 - 0 | Chelsea |
| 2015-10-27 | Stoke | 1 - 1 | Chelsea |
| 2015-04-04 | Chelsea | 2 - 1 | Stoke |
| 2014-12-22 | Stoke | 0 - 2 | Chelsea |
| 2014-04-05 | Chelsea | 3 - 0 | Stoke |
| 2014-01-26 | Chelsea | 1 - 0 | Stoke |
| 2013-12-07 | Stoke | 3 - 2 | Chelsea |
| 2013-01-12 | Stoke | 0 - 4 | Chelsea |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 10 | 7 | 4 | |
| 67% | 17% | 17% | 83% | 58% | 33% |
Chelsea utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-26 | Chelsea | 2 - 0 | Brighton |
| 2017-12-23 | Everton | 0 - 0 | Chelsea |
| 2017-12-20 | Chelsea | 2 - 1 | Bournemouth |
| 2017-12-16 | Chelsea | 1 - 0 | Southampton |
| 2017-12-12 | Huddersfield | 1 - 3 | Chelsea |
| 2017-12-09 | West Ham | 1 - 0 | Chelsea |
| 2017-12-05 | Chelsea | 1 - 1 | Atletico Madrid |
| 2017-12-02 | Chelsea | 3 - 1 | Newcastle |
| 2017-11-29 | Chelsea | 1 - 0 | Swansea |
| 2017-11-25 | Liverpool | 1 - 1 | Chelsea |
| 2017-11-22 | Qarabag | 0 - 4 | Chelsea |
| 2017-11-18 | West Bromwich | 0 - 4 | Chelsea |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 8 | 5 | 4 | |
| 67% | 25% | 8% | 67% | 42% | 33% |
Stoke utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-26 | Huddersfield | 1 - 1 | Stoke |
| 2017-12-23 | Stoke | 3 - 1 | West Bromwich |
| 2017-12-16 | Stoke | 0 - 3 | West Ham |
| 2017-12-12 | Burnley | 1 - 0 | Stoke |
| 2017-12-09 | Tottenham | 5 - 1 | Stoke |
| 2017-12-02 | Stoke | 2 - 1 | Swansea |
| 2017-11-29 | Stoke | 0 - 3 | Liverpool |
| 2017-11-25 | Crystal Palace | 2 - 1 | Stoke |
| 2017-11-20 | Brighton | 2 - 2 | Stoke |
| 2017-11-04 | Stoke | 2 - 2 | Leicester |
| 2017-10-28 | Watford | 0 - 1 | Stoke |
| 2017-10-21 | Stoke | 1 - 2 | Bournemouth |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 9 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 75% | 33% |
Tabella Premiership
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 20 | +49 | 58 |
| 2 | Manchester Utd | 20 | +27 | 43 |
| 3 | Chelsea | 20 | +20 | 42 |
| 4 | Liverpool | 20 | +23 | 38 |
| 5 | Tottenham | 20 | +19 | 37 |
| 6 | Arsenal | 20 | +12 | 37 |
| 7 | Burnley | 20 | +1 | 33 |
| 8 | Leicester | 20 | 0 | 27 |
| 9 | Everton | 20 | -6 | 27 |
| 10 | Watford | 20 | -6 | 25 |
| 11 | Huddersfield | 20 | -14 | 23 |
| 12 | Brighton | 20 | -10 | 21 |
| 13 | Stoke | 20 | -18 | 20 |
| 14 | Southampton | 20 | -10 | 19 |
| 15 | Newcastle | 20 | -11 | 18 |
| 16 | Crystal Palace | 20 | -14 | 18 |
| 17 | West Ham | 20 | -16 | 18 |
| 18 | Bournemouth | 20 | -13 | 17 |
| 19 | West Bromwich | 20 | -13 | 15 |
| 20 | Swansea | 20 | -20 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Chelsea | |
| Stoke | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Chelsea | Stoke |
|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 0 - 1 | 7 - 2 |
| 2 | Manchester Utd | 1 - 0 | |
| 3 | Chelsea | - | |
| 4 | Liverpool | ||
| 5 | Tottenham | 5 - 1 | |
| 6 | Arsenal | 0 - 0 | |
| 7 | Burnley | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 8 | Leicester | ||
| 9 | Everton | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Watford | 4 - 2 | 0 - 1 |
| 11 | Huddersfield | 1 - 1 | |
| 12 | Brighton | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 13 | Stoke | - | |
| 14 | Southampton | 1 - 0 | |
| 15 | Newcastle | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 16 | Crystal Palace | 2 - 1 | |
| 17 | West Ham | ||
| 18 | Bournemouth | ||
| 19 | West Bromwich | 1 - 1 | |
| 20 | Swansea | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Chelsea | Stoke | |
| Pozíció | 3 | 13 |
| Pontok | 42 | 20 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 19 |
| Pontok | 22 | 6 |
Liga forma
| Chelsea | Stoke | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
13
3 4 |
5
5 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
1 2 |
1
3 6 |
Liga gólok
| Chelsea | Stoke | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
34
14 |
23
41 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
7 |
10
22 |
Teljes statisztika Premiership
| Mérkőzések (200) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (539) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.69 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.49 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.21 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 45% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 32% |
Chelsea következő 6 mérkőzések
| 2018-01-03 | Arsenal | - | Chelsea |
| 2018-01-06 | Norwich | - | Chelsea |
| 2018-01-10 | Chelsea | - | Arsenal |
| 2018-01-13 | Chelsea | - | Leicester |
| 2018-01-17 | Chelsea | - | Norwich |
| 2018-01-20 | Brighton | - | Chelsea |
Stoke következő 6 mérkőzések
| 2018-01-01 | Stoke | - | Newcastle |
| 2018-01-06 | Coventry | - | Stoke |
| 2018-01-15 | Manchester Utd | - | Stoke |
| 2018-01-20 | Stoke | - | Huddersfield |
| 2018-01-31 | Stoke | - | Watford |
| 2018-02-03 | Bournemouth | - | Stoke |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 8.50 | 19.00 |
| Valószínűség | 60% | 21% | 19% |
| 1 @ 1.16 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.02 | 5.50 |
| Valószínűség | 75% | 25% |
| 1X @ 1.02 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.10 | 7.00 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.10 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.10 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 2.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 3.5 @ 1.83 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.66 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-30 12:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
