Ligue 2 - Franciaország
péntek, 27.04.2018
19:00
19:00

Chateauroux

Auxerre
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Chateauroux |
| Vendég: | Auxerre |
| Távolság: | 178.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade Gaston Petit |
| Befogadóképesség: | 17 072 |
| Méretek: | 100 x 70 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Vendég: | William Still (Bel) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 3.79 | 5.50 | 1 | 1.16 | 2.29 | |||
| 50% | 20% | 30% | 1.61 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.66 | 2.14 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 77% | 23% | 52% | 48% | 28% | 72% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-08 | Auxerre | 1 - 2 | Chateauroux |
| 2015-04-24 | Chateauroux | 2 - 1 | Auxerre |
| 2014-11-21 | Auxerre | 3 - 1 | Chateauroux |
| 2014-01-31 | Chateauroux | 2 - 0 | Auxerre |
| 2013-08-23 | Auxerre | 2 - 0 | Chateauroux |
| 2013-07-26 | Auxerre | 2 - 3 | Chateauroux |
| 2013-04-26 | Auxerre | 0 - 0 | Chateauroux |
| 2012-11-30 | Chateauroux | 1 - 1 | Auxerre |
| 2012-01-21 | Auxerre | 1 - 2 | Chateauroux |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 2 | 8 | 5 | 2 | |
| 56% | 22% | 22% | 89% | 56% | 22% |
Chateauroux utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-24 | Paris FC | 0 - 0 | Chateauroux |
| 2018-04-20 | Chateauroux | 2 - 1 | Chamois Niort |
| 2018-04-13 | Tours | 0 - 1 | Chateauroux |
| 2018-04-06 | Chateauroux | 0 - 2 | Ajaccio |
| 2018-04-02 | Lens | 2 - 1 | Chateauroux |
| 2018-03-16 | Chateauroux | 2 - 1 | Le Havre |
| 2018-03-09 | Reims | 4 - 0 | Chateauroux |
| 2018-03-02 | Chateauroux | 1 - 0 | Nancy |
| 2018-02-23 | Chateauroux | 4 - 1 | Gazelec Ajaccio |
| 2018-02-16 | Clermont Foot | 1 - 1 | Chateauroux |
| 2018-02-09 | Chateauroux | 3 - 1 | Bourg Peronnas |
| 2018-02-02 | Quevilly-Rouen | 0 - 1 | Chateauroux |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 8 | 6 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 67% | 50% | 25% |
Auxerre utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-24 | Auxerre | 1 - 4 | Reims |
| 2018-04-21 | Nancy | 2 - 1 | Auxerre |
| 2018-04-13 | Auxerre | 1 - 2 | Clermont Foot |
| 2018-04-06 | Gazelec Ajaccio | 3 - 1 | Auxerre |
| 2018-03-30 | Auxerre | 3 - 1 | Bourg Peronnas |
| 2018-03-16 | Quevilly-Rouen | 4 - 1 | Auxerre |
| 2018-03-13 | Sochaux | 0 - 4 | Auxerre |
| 2018-03-09 | Auxerre | 1 - 2 | Brest |
| 2018-02-23 | Auxerre | 2 - 0 | Valenciennes |
| 2018-02-17 | Lorient | 1 - 3 | Auxerre |
| 2018-02-12 | Auxerre | 0 - 0 | Nimes |
| 2018-02-06 | Auxerre | 0 - 3 | Les Herbiers |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 11 | 10 | 6 | |
| 33% | 8% | 58% | 92% | 83% | 50% |
Tabella Ligue 2
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reims | 34 | +47 | 81 |
| 2 | Nimes | 35 | +34 | 68 |
| 3 | Ajaccio | 35 | +21 | 66 |
| 4 | Clermont Foot | 35 | +16 | 58 |
| 5 | Brest | 35 | +11 | 58 |
| 6 | Chateauroux | 35 | +1 | 58 |
| 7 | Paris FC | 35 | +10 | 57 |
| 8 | Lorient | 35 | +10 | 56 |
| 9 | Le Havre | 34 | +13 | 54 |
| 10 | Sochaux | 35 | -6 | 53 |
| 11 | Orleans | 35 | -5 | 45 |
| 12 | Auxerre | 35 | -4 | 43 |
| 13 | Chamois Niort | 35 | -10 | 41 |
| 14 | Valenciennes | 35 | -13 | 41 |
| 15 | Gazelec Ajaccio | 35 | -21 | 38 |
| 16 | Lens | 35 | -1 | 37 |
| 17 | Bourg Peronnas | 35 | -30 | 33 |
| 18 | Nancy | 35 | -19 | 32 |
| 19 | Quevilly-Rouen | 35 | -22 | 29 |
| 20 | Tours | 35 | -32 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Chateauroux | |
| Auxerre | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Chateauroux | Auxerre |
|---|---|---|---|
| 1 | Reims | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Nimes | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 3 | Ajaccio | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 4 | Clermont Foot | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | Brest | 1 - 1 | |
| 6 | Chateauroux | - | |
| 7 | Paris FC | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Lorient | 3 - 1 | 1 - 3 |
| 9 | Le Havre | 2 - 1 | 4 - 1 |
| 10 | Sochaux | 1 - 1 | 0 - 4 |
| 11 | Orleans | 0 - 0 | 2 - 3 |
| 12 | Auxerre | - | |
| 13 | Chamois Niort | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 14 | Valenciennes | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 15 | Gazelec Ajaccio | 4 - 1 | 3 - 1 |
| 16 | Lens | 0 - 0 | |
| 17 | Bourg Peronnas | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 18 | Nancy | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 19 | Quevilly-Rouen | 3 - 2 | 4 - 1 |
| 20 | Tours | 1 - 0 | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Chateauroux | Auxerre | |
| Pozíció | 6 | 12 |
| Pontok | 58 | 43 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 13 |
| Pontok | 34 | 17 |
Liga forma
| Chateauroux | Auxerre | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
17
7 11 |
12
7 16 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
4 3 |
5
2 10 |
Liga gólok
| Chateauroux | Auxerre | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
46
45 |
47
51 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
24
14 |
22
31 |
Teljes statisztika Ligue 2
| Mérkőzések (349) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (934) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.68 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.50 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.18 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 77% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 27% |
Chateauroux következő 6 mérkőzések
| 2018-05-04 | Orleans | - | Chateauroux |
| 2018-05-11 | Chateauroux | - | Brest |
| 2018-07-27 | Clermont Foot | - | Chateauroux |
| 2018-08-06 | Chateauroux | - | Lorient |
| 2018-08-10 | Valenciennes | - | Chateauroux |
| 2018-08-14 | Chateauroux | - | Chamois Niort |
Auxerre következő 6 mérkőzések
| 2018-05-04 | Auxerre | - | Ajaccio |
| 2018-05-11 | Lens | - | Auxerre |
| 2018-07-27 | Valenciennes | - | Auxerre |
| 2018-08-03 | Auxerre | - | Gazelec Ajaccio |
| 2018-08-10 | Orleans | - | Auxerre |
| 2018-08-14 | Auxerre | - | Gazelec Ajaccio |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 3.79 | 5.50 |
| Valószínűség | 50% | 20% | 30% |
| 1 @ 1.61 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 2.29 |
| Valószínűség | 62% | 38% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.33 | |
| Valószínűség | 77% | 23% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.14 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Felett 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-27 16:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
