Ligue 2 - Franciaország
péntek, 06.04.2018
19:00
19:00

Chateauroux

Ajaccio
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Chateauroux |
| Vendég: | Ajaccio |
| Távolság: | 779.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade Gaston Petit |
| Befogadóképesség: | 17 072 |
| Méretek: | 100 x 70 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.62 | 3.00 | 2.87 | 12 | 1.41 | 1.50 | |||
| 36% | 28% | 36% | 1.39 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 76% | 24% | 52% | 48% | 27% | 73% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-03 | Ajaccio | 1 - 2 | Chateauroux |
| 2015-02-13 | Chateauroux | 0 - 0 | Ajaccio |
| 2014-09-12 | Ajaccio | 1 - 1 | Chateauroux |
| 2011-04-01 | Ajaccio | 1 - 1 | Chateauroux |
| 2010-10-19 | Chateauroux | 1 - 2 | Ajaccio |
| 2010-05-07 | Ajaccio | 1 - 0 | Chateauroux |
| 2009-12-22 | Chateauroux | 1 - 2 | Ajaccio |
| 2009-05-29 | Chateauroux | 2 - 1 | Ajaccio |
| 2008-08-01 | Ajaccio | 0 - 1 | Chateauroux |
| 2008-03-14 | Ajaccio | 0 - 1 | Chateauroux |
| 2007-10-02 | Chateauroux | 0 - 0 | Ajaccio |
| 2007-02-02 | Chateauroux | 2 - 1 | Ajaccio |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 5 | 0 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 42% | 0% |
Chateauroux utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-02 | Lens | 2 - 1 | Chateauroux |
| 2018-03-16 | Chateauroux | 2 - 1 | Le Havre |
| 2018-03-09 | Reims | 4 - 0 | Chateauroux |
| 2018-03-02 | Chateauroux | 1 - 0 | Nancy |
| 2018-02-23 | Chateauroux | 4 - 1 | Gazelec Ajaccio |
| 2018-02-16 | Clermont Foot | 1 - 1 | Chateauroux |
| 2018-02-09 | Chateauroux | 3 - 1 | Bourg Peronnas |
| 2018-02-02 | Quevilly-Rouen | 0 - 1 | Chateauroux |
| 2018-01-26 | Chateauroux | 1 - 1 | Sochaux |
| 2018-01-23 | Chateauroux | 1 - 1 | Chambly |
| 2018-01-20 | Nimes | 3 - 0 | Chateauroux |
| 2018-01-16 | Chateauroux | 3 - 1 | Lorient |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 7 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 58% | 33% |
Ajaccio utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-30 | Ajaccio | 2 - 1 | Clermont Foot |
| 2018-03-16 | Gazelec Ajaccio | 0 - 1 | Ajaccio |
| 2018-03-09 | Ajaccio | 2 - 0 | Quevilly-Rouen |
| 2018-03-02 | Bourg Peronnas | 5 - 4 | Ajaccio |
| 2018-02-23 | Ajaccio | 3 - 2 | Sochaux |
| 2018-02-16 | Valenciennes | 2 - 0 | Ajaccio |
| 2018-02-09 | Ajaccio | 3 - 2 | Lorient |
| 2018-02-02 | Nimes | 1 - 1 | Ajaccio |
| 2018-01-27 | Ajaccio | 2 - 1 | Tours |
| 2018-01-22 | Paris FC | 2 - 1 | Ajaccio |
| 2018-01-16 | Ajaccio | 1 - 1 | Orleans |
| 2018-01-12 | Brest | 2 - 3 | Ajaccio |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 7 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 58% | 33% |
Tabella Ligue 2
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reims | 31 | +40 | 72 |
| 2 | Nimes | 31 | +33 | 61 |
| 3 | Ajaccio | 31 | +16 | 57 |
| 4 | Lorient | 31 | +13 | 53 |
| 5 | Paris FC | 31 | +11 | 53 |
| 6 | Clermont Foot | 31 | +14 | 51 |
| 7 | Chateauroux | 31 | +1 | 51 |
| 8 | Brest | 31 | +5 | 48 |
| 9 | Le Havre | 31 | +9 | 47 |
| 10 | Sochaux | 31 | -9 | 45 |
| 11 | Auxerre | 31 | +3 | 43 |
| 12 | Orleans | 31 | -7 | 39 |
| 13 | Valenciennes | 31 | -12 | 36 |
| 14 | Chamois Niort | 31 | -12 | 36 |
| 15 | Lens | 31 | +1 | 34 |
| 16 | Gazelec Ajaccio | 31 | -20 | 32 |
| 17 | Bourg Peronnas | 31 | -26 | 30 |
| 18 | Quevilly-Rouen | 31 | -15 | 28 |
| 19 | Nancy | 31 | -15 | 28 |
| 20 | Tours | 31 | -30 | 18 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Chateauroux | |
| Ajaccio | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Chateauroux | Ajaccio |
|---|---|---|---|
| 1 | Reims | 3 - 1 | |
| 2 | Nimes | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 3 | Ajaccio | - | |
| 4 | Lorient | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | Paris FC | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Clermont Foot | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | Chateauroux | - | |
| 8 | Brest | 2 - 3 | |
| 9 | Le Havre | 2 - 1 | |
| 10 | Sochaux | 1 - 1 | 1 - 6 |
| 11 | Auxerre | ||
| 12 | Orleans | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 13 | Valenciennes | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 14 | Chamois Niort | 0 - 0 | |
| 15 | Lens | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 16 | Gazelec Ajaccio | 4 - 1 | 0 - 1 |
| 17 | Bourg Peronnas | 3 - 1 | 5 - 4 |
| 18 | Quevilly-Rouen | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 19 | Nancy | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 20 | Tours | 1 - 0 | 1 - 3 |
Liga pozíció
| Chateauroux | Ajaccio | |
| Pozíció | 7 | 3 |
| Pontok | 51 | 57 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 7 |
| Pontok | 31 | 20 |
Liga forma
| Chateauroux | Ajaccio | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
15
6 10 |
17
6 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
4 2 |
5
5 5 |
Liga gólok
| Chateauroux | Ajaccio | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
43
42 |
53
37 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
11 |
23
21 |
Teljes statisztika Ligue 2
| Mérkőzések (310) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (811) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.62 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.46 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.15 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 75% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 25% |
Chateauroux következő 6 mérkőzések
| 2018-04-13 | Tours | - | Chateauroux |
| 2018-04-20 | Chateauroux | - | Chamois Niort |
| 2018-04-24 | Paris FC | - | Chateauroux |
| 2018-04-27 | Chateauroux | - | Auxerre |
| 2018-05-04 | Orleans | - | Chateauroux |
| 2018-05-11 | Chateauroux | - | Brest |
Ajaccio következő 6 mérkőzések
| 2018-04-13 | Ajaccio | - | Nancy |
| 2018-04-20 | Reims | - | Ajaccio |
| 2018-04-23 | Ajaccio | - | Lens |
| 2018-04-27 | Le Havre | - | Ajaccio |
| 2018-05-04 | Auxerre | - | Ajaccio |
| 2018-05-11 | Ajaccio | - | Chamois Niort |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 3.00 | 2.87 |
| Valószínűség | 36% | 28% | 36% |
| 12 @ 1.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.41 | 1.50 |
| Valószínűség | 50% | 50% |
| 1X @ 1.41 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Felett 2.5 @ 2.25 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-06 16:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
