Ligue 2 - Franciaország
péntek, 08.12.2017
19:00
19:00

Chamois Niort

Reims
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Niort |
| Vendég: | Reims |
| Távolság: | 467.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade Rene-Gaillard |
| Befogadóképesség: | 10 898 (9 000) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.20 | 3.20 | 1.95 | 2 | 1.85 | 1.25 | |||
| 31% | 18% | 51% | 1.95 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 71% | 29% | 45% | 55% | 21% | 79% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2017-04-28 | Chamois Niort | 0 - 3 | Reims |
| 2016-11-28 | Reims | 1 - 0 | Chamois Niort |
Chamois Niort utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-28 | Gazelec Ajaccio | 0 - 2 | Chamois Niort |
| 2017-11-24 | Chamois Niort | 2 - 1 | Chateauroux |
| 2017-11-20 | Lens | 3 - 1 | Chamois Niort |
| 2017-11-03 | Chamois Niort | 1 - 1 | Clermont Foot |
| 2017-10-27 | Sochaux | 2 - 1 | Chamois Niort |
| 2017-10-20 | Chamois Niort | 2 - 0 | Bourg Peronnas |
| 2017-10-16 | Lorient | 0 - 0 | Chamois Niort |
| 2017-10-06 | Nantes | 1 - 2 | Chamois Niort |
| 2017-09-29 | Chamois Niort | 2 - 1 | Quevilly-Rouen |
| 2017-09-22 | Nimes | 1 - 5 | Chamois Niort |
| 2017-09-19 | Chamois Niort | 0 - 2 | Brest |
| 2017-09-15 | Orleans | 3 - 1 | Chamois Niort |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 11 | 7 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 92% | 58% | 25% |
Reims utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-03 | Lens | 1 - 1 | Reims |
| 2017-11-27 | Reims | 2 - 0 | Auxerre |
| 2017-11-24 | Ajaccio | 0 - 1 | Reims |
| 2017-11-17 | Reims | 1 - 1 | Paris FC |
| 2017-11-06 | Le Havre | 0 - 0 | Reims |
| 2017-10-28 | Reims | 3 - 0 | Nancy |
| 2017-10-21 | Lens | 0 - 1 | Reims |
| 2017-10-13 | Chateauroux | 3 - 1 | Reims |
| 2017-09-30 | Reims | 1 - 0 | Clermont Foot |
| 2017-09-22 | Quevilly-Rouen | 1 - 2 | Reims |
| 2017-09-19 | Reims | 5 - 0 | Gazelec Ajaccio |
| 2017-09-16 | Sochaux | 2 - 4 | Reims |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 8 | 5 | 3 | |
| 67% | 25% | 8% | 67% | 42% | 25% |
Tabella Ligue 2
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reims | 17 | +19 | 38 |
| 2 | Nimes | 17 | +20 | 34 |
| 3 | Le Havre | 17 | +12 | 31 |
| 4 | Paris FC | 17 | +5 | 30 |
| 5 | Clermont Foot | 17 | +10 | 29 |
| 6 | Lorient | 17 | +9 | 29 |
| 7 | Ajaccio | 17 | +9 | 28 |
| 8 | Brest | 17 | +1 | 28 |
| 9 | Sochaux | 17 | -5 | 27 |
| 10 | Chamois Niort | 17 | +1 | 25 |
| 11 | Valenciennes | 17 | -1 | 24 |
| 12 | Chateauroux | 17 | -3 | 24 |
| 13 | Gazelec Ajaccio | 17 | -8 | 23 |
| 14 | Orleans | 17 | -5 | 19 |
| 15 | Auxerre | 17 | -8 | 19 |
| 16 | Lens | 17 | +2 | 17 |
| 17 | Nancy | 17 | -5 | 17 |
| 18 | Bourg Peronnas | 17 | -14 | 16 |
| 19 | Quevilly-Rouen | 17 | -13 | 11 |
| 20 | Tours | 17 | -26 | 5 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Chamois Niort | |
| Reims | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Chamois Niort | Reims |
|---|---|---|---|
| 1 | Reims | - | |
| 2 | Nimes | 0 - 1 | |
| 3 | Le Havre | 0 - 0 | |
| 4 | Paris FC | 0 - 2 | |
| 5 | Clermont Foot | 1 - 1 | |
| 6 | Lorient | 2 - 1 | |
| 7 | Ajaccio | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 8 | Brest | 0 - 2 | |
| 9 | Sochaux | 2 - 4 | |
| 10 | Chamois Niort | - | |
| 11 | Valenciennes | ||
| 12 | Chateauroux | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 13 | Gazelec Ajaccio | ||
| 14 | Orleans | ||
| 15 | Auxerre | 2 - 0 | |
| 16 | Lens | 0 - 1 | |
| 17 | Nancy | ||
| 18 | Bourg Peronnas | 2 - 0 | |
| 19 | Quevilly-Rouen | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 20 | Tours | 2 - 1 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Chamois Niort | Reims | |
| Pozíció | 10 | 1 |
| Pontok | 25 | 38 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 1 |
| Pontok | 17 | 19 |
Liga forma
| Chamois Niort | Reims | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
4 6 |
12
2 3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
2 2 |
6
1 2 |
Liga gólok
| Chamois Niort | Reims | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
21 |
29
10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
8 |
12
8 |
Teljes statisztika Ligue 2
| Mérkőzések (170) | |
| Hazai győzelmek | 51% |
| Döntetlenek | 21% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (441) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.59 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.50 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.09 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 61% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 25% |
Chamois Niort következő 6 mérkőzések
| 2017-12-15 | Le Havre | - | Chamois Niort |
| 2018-01-06 | Guingamp | - | Chamois Niort |
| 2018-01-12 | Chamois Niort | - | Nancy |
| 2018-01-16 | Auxerre | - | Chamois Niort |
| 2018-01-19 | Tours | - | Chamois Niort |
| 2018-01-26 | Chamois Niort | - | Valenciennes |
Reims következő 6 mérkőzések
| 2017-12-16 | Reims | - | Valenciennes |
| 2018-01-12 | Orleans | - | Reims |
| 2018-01-16 | Reims | - | Tours |
| 2018-01-19 | Bourg Peronnas | - | Reims |
| 2018-01-29 | Reims | - | Lorient |
| 2018-02-05 | Brest | - | Reims |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.20 | 3.20 | 1.95 |
| Valószínűség | 31% | 18% | 51% |
| 2 @ 1.95 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.25 |
| Valószínűség | 37% | 63% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 21% | 79% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Nem @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-08 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
