Liga Profesional - Argentína
hétfő, 05.02.2018
22:00
22:00

Chacarita Jrs

Velez Sarsfield
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Villa Crespo / Villa Maipu |
| Vendég: | Buenos Aires |
| Távolság: | 6.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Chacarita Juniors (Villa Maipu) |
| Befogadóképesség: | 25 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 22:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.39 | 3.00 | 2.29 | X2 | 1.61 | 1.33 | |||
| 32% | 23% | 45% | 1.33 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.60 | 1.47 | 5.50 | 1.14 | ||||||
| 56% | 44% | 30% | 70% | 15% | 85% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2010-05-08 | Velez Sarsfield | 4 - 1 | Chacarita Jrs |
| 2009-12-11 | Chacarita Jrs | 0 - 0 | Velez Sarsfield |
| 2004-03-05 | Velez Sarsfield | 2 - 2 | Chacarita Jrs |
| 2003-08-23 | Chacarita Jrs | 1 - 0 | Velez Sarsfield |
| 2003-02-17 | Velez Sarsfield | 1 - 0 | Chacarita Jrs |
| 2002-07-30 | Chacarita Jrs | 0 - 0 | Velez Sarsfield |
| 2002-03-16 | Chacarita Jrs | 1 - 1 | Velez Sarsfield |
| 2001-09-22 | Velez Sarsfield | 1 - 2 | Chacarita Jrs |
| 2001-04-07 | Chacarita Jrs | 2 - 1 | Velez Sarsfield |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 2 | 5 | 4 | 2 | |
| 33% | 44% | 22% | 56% | 44% | 22% |
Chacarita Jrs utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-26 | Godoy Cruz | 1 - 0 | Chacarita Jrs |
| 2018-01-20 | Estudiantes LP | 2 - 0 | Chacarita Jrs |
| 2017-12-12 | Chacarita Jrs | 3 - 0 | Lanus |
| 2017-12-02 | Olimpo | 2 - 0 | Chacarita Jrs |
| 2017-11-24 | Chacarita Jrs | 0 - 2 | Atl. Huracan |
| 2017-11-19 | Union Santa Fe | 0 - 0 | Chacarita Jrs |
| 2017-11-03 | Chacarita Jrs | 2 - 0 | Gimnasia LP |
| 2017-10-29 | Newells Old Boys | 2 - 1 | Chacarita Jrs |
| 2017-10-15 | Chacarita Jrs | 1 - 2 | Independiente |
| 2017-10-08 | Argentinos Jrs | 1 - 0 | Chacarita Jrs |
| 2017-10-01 | Boca Juniors | 1 - 0 | Chacarita Jrs |
| 2017-09-23 | Chacarita Jrs | 0 - 1 | Talleres |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 9 | 7 | 3 | 0 | |
| 17% | 8% | 75% | 58% | 25% | 0% |
Velez Sarsfield utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-27 | Def. Y Justicia | 0 - 1 | Velez Sarsfield |
| 2017-12-04 | Lanus | 0 - 0 | Velez Sarsfield |
| 2017-11-27 | Velez Sarsfield | 3 - 0 | Olimpo |
| 2017-11-23 | Velez Sarsfield | 0 - 1 | Godoy Cruz |
| 2017-11-21 | Atl. Huracan | 1 - 0 | Velez Sarsfield |
| 2017-11-07 | Velez Sarsfield | 0 - 2 | Union Santa Fe |
| 2017-10-29 | Gimnasia LP | 4 - 0 | Velez Sarsfield |
| 2017-10-25 | Atl. Tucuman | 1 - 0 | Velez Sarsfield |
| 2017-10-14 | Velez Sarsfield | 1 - 0 | Newells Old Boys |
| 2017-10-07 | Atl. Huracan | 0 - 0 | Velez Sarsfield |
| 2017-10-01 | Independiente | 1 - 0 | Velez Sarsfield |
| 2017-09-23 | Velez Sarsfield | 0 - 4 | Boca Juniors |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 4 | 3 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 33% | 25% | 17% |
Tabella Liga Profesional
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Boca Juniors | 13 | +22 | 33 |
| 2 | San Lorenzo | 13 | +10 | 27 |
| 3 | Union Santa Fe | 14 | +7 | 25 |
| 4 | Independiente | 14 | +5 | 25 |
| 5 | Talleres | 13 | +11 | 24 |
| 6 | Atl. Huracan | 13 | +9 | 24 |
| 7 | CA Belgrano | 14 | +2 | 24 |
| 8 | Argentinos Jrs | 14 | +5 | 23 |
| 9 | Estudiantes LP | 14 | +3 | 23 |
| 10 | Godoy Cruz | 13 | +1 | 21 |
| 11 | Atl. Tucuman | 14 | +3 | 20 |
| 12 | Colon Santa Fe | 14 | +1 | 20 |
| 13 | San Martin SJ | 13 | 0 | 20 |
| 14 | Banfield | 14 | +2 | 19 |
| 15 | Def. Y Justicia | 14 | 0 | 18 |
| 16 | River Plate | 14 | -1 | 18 |
| 17 | Patronato Parana | 14 | -3 | 17 |
| 18 | Velez Sarsfield | 13 | -3 | 17 |
| 19 | Gimnasia LP | 14 | -5 | 17 |
| 20 | Rosario Central | 14 | -6 | 17 |
| 21 | Racing Club | 13 | 0 | 16 |
| 22 | Lanus | 13 | -11 | 15 |
| 23 | Newells Old Boys | 14 | -1 | 13 |
| 24 | Temperley | 13 | -14 | 12 |
| 25 | Chacarita Jrs | 13 | -5 | 9 |
| 26 | Olimpo | 14 | -13 | 9 |
| 27 | Tigre Victoria | 13 | -9 | 8 |
| 28 | Arsenal Sarandi | 14 | -10 | 6 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Chacarita Jrs | |
| Velez Sarsfield | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Chacarita Jrs | Velez Sarsfield |
|---|---|---|---|
| 1 | Boca Juniors | ||
| 2 | San Lorenzo | ||
| 3 | Union Santa Fe | ||
| 4 | Independiente | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | Talleres | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 6 | Atl. Huracan | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 7 | CA Belgrano | ||
| 8 | Argentinos Jrs | ||
| 9 | Estudiantes LP | ||
| 10 | Godoy Cruz | ||
| 11 | Atl. Tucuman | ||
| 12 | Colon Santa Fe | ||
| 13 | San Martin SJ | ||
| 14 | Banfield | ||
| 15 | Def. Y Justicia | 0 - 1 | |
| 16 | River Plate | ||
| 17 | Patronato Parana | ||
| 18 | Velez Sarsfield | - | |
| 19 | Gimnasia LP | 2 - 0 | 4 - 0 |
| 20 | Rosario Central | ||
| 21 | Racing Club | ||
| 22 | Lanus | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 23 | Newells Old Boys | ||
| 24 | Temperley | ||
| 25 | Chacarita Jrs | - | |
| 26 | Olimpo | ||
| 27 | Tigre Victoria | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 28 | Arsenal Sarandi |
Liga pozíció
| Chacarita Jrs | Velez Sarsfield | |
| Pozíció | 25 | 18 |
| Pontok | 9 | 17 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 26 | 10 |
| Pontok | 7 | 8 |
Liga forma
| Chacarita Jrs | Velez Sarsfield | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
3 8 |
5
2 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
1 3 |
2
2 3 |
Liga gólok
| Chacarita Jrs | Velez Sarsfield | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
14 |
10
13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
7
6 |
4
6 |
Teljes statisztika Liga Profesional
| Mérkőzések (190) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (412) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.17 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.25 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.92 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 58% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 41% |
| Felett 1.5 | 62% |
| Felett 2.5 | 37% |
| Felett 3.5 | 19% |
Chacarita Jrs következő 6 mérkőzések
| 2018-02-09 | Def. Y Justicia | - | Chacarita Jrs |
| 2018-02-19 | Patronato Parana | - | Chacarita Jrs |
| 2018-02-25 | Chacarita Jrs | - | CA Belgrano |
| 2018-03-04 | River Plate | - | Chacarita Jrs |
| 2018-03-10 | Chacarita Jrs | - | Racing Club |
| 2018-03-16 | Rosario Central | - | Chacarita Jrs |
Velez Sarsfield következő 6 mérkőzések
| 2018-02-10 | Velez Sarsfield | - | Patronato Parana |
| 2018-02-17 | CA Belgrano | - | Velez Sarsfield |
| 2018-02-24 | Velez Sarsfield | - | River Plate |
| 2018-03-05 | Racing Club | - | Velez Sarsfield |
| 2018-03-11 | Velez Sarsfield | - | Rosario Central |
| 2018-03-18 | Arsenal Sarandi | - | Velez Sarsfield |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 3.00 | 2.29 |
| Valószínűség | 32% | 23% | 45% |
| X2 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 1.33 |
| Valószínűség | 41% | 59% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Felett 1.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.60 | 1.47 | |
| Valószínűség | 30% | 70% | |
| Alatt 2.5 @ 1.47 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 5.50 | 1.14 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.14 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.66 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Nem @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-05 20:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
