A-League - Ausztrália
vasárnap, 31.12.2017
08:00
08:00

CC Mariners

Wellington Ph.
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Central Coast (Aus) |
| Vendég: | Wellington (Új-Zéland) / Ausztrália (Uzl) |
| Távolság: | 2 258.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Central Coast Stadium (Gosford) |
| Befogadóképesség: | 20 059 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 08:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.50 | 3.79 | 1 | 1.28 | 1.85 | |||
| 61% | 22% | 17% | 1.95 | 77% | 23% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 73% | 27% | 53% | 47% | 36% | 64% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-25 | Wellington Ph. | 1 - 4 | CC Mariners |
| 2017-01-14 | Wellington Ph. | 1 - 0 | CC Mariners |
| 2016-12-10 | Wellington Ph. | 3 - 0 | CC Mariners |
| 2016-11-12 | CC Mariners | 0 - 2 | Wellington Ph. |
| 2016-01-30 | Wellington Ph. | 1 - 3 | CC Mariners |
| 2015-12-31 | CC Mariners | 3 - 1 | Wellington Ph. |
| 2015-11-08 | CC Mariners | 1 - 1 | Wellington Ph. |
| 2015-08-11 | CC Mariners | 0 - 1 | Wellington Ph. |
| 2015-04-17 | Wellington Ph. | 3 - 2 | CC Mariners |
| 2014-12-13 | Wellington Ph. | 1 - 1 | CC Mariners |
| 2014-10-18 | CC Mariners | 1 - 2 | Wellington Ph. |
| 2014-02-21 | CC Mariners | 1 - 4 | Wellington Ph. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 7 | 5 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 58% | 42% |
CC Mariners utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-26 | Adelaide Utd | 1 - 0 | CC Mariners |
| 2017-12-16 | CC Mariners | 0 - 2 | WS Wanderers |
| 2017-12-10 | Melbourne City | 1 - 0 | CC Mariners |
| 2017-12-03 | CC Mariners | 1 - 0 | Perth Glory |
| 2017-11-25 | Wellington Ph. | 1 - 4 | CC Mariners |
| 2017-11-16 | CC Mariners | 1 - 2 | Adelaide Utd |
| 2017-11-10 | CC Mariners | 2 - 0 | Sydney FC |
| 2017-11-05 | Brisbane Roar | 0 - 0 | CC Mariners |
| 2017-10-29 | CC Mariners | 1 - 1 | Melbourne Vict. |
| 2017-10-22 | Perth Glory | 2 - 1 | CC Mariners |
| 2017-10-14 | WS Wanderers | 2 - 2 | CC Mariners |
| 2017-10-07 | CC Mariners | 1 - 5 | Newcastle Jets |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 42% | 25% |
Wellington Ph. utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-23 | Wellington Ph. | 1 - 4 | Sydney FC |
| 2017-12-16 | Perth Glory | 1 - 0 | Wellington Ph. |
| 2017-12-09 | Brisbane Roar | 0 - 0 | Wellington Ph. |
| 2017-12-03 | Wellington Ph. | 2 - 3 | Melbourne Vict. |
| 2017-11-25 | Wellington Ph. | 1 - 4 | CC Mariners |
| 2017-11-12 | Wellington Ph. | 5 - 2 | Perth Glory |
| 2017-11-04 | Newcastle Jets | 3 - 0 | Wellington Ph. |
| 2017-10-28 | Wellington Ph. | 3 - 3 | Brisbane Roar |
| 2017-10-21 | Melbourne City | 1 - 0 | Wellington Ph. |
| 2017-10-15 | Sydney FC | 3 - 2 | Wellington Ph. |
| 2017-10-08 | Wellington Ph. | 1 - 1 | Adelaide Utd |
| 2017-08-01 | WS Wanderers | 0 - 0 | Wellington Ph. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 8 | 7 | 6 | |
| 8% | 33% | 58% | 67% | 58% | 50% |
Tabella A-League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sydney FC | 13 | +23 | 34 |
| 2 | Newcastle Jets | 13 | +15 | 26 |
| 3 | Melbourne Vict. | 13 | 0 | 19 |
| 4 | Melbourne City | 12 | 0 | 19 |
| 5 | Adelaide Utd | 13 | -1 | 17 |
| 6 | Perth Glory | 13 | -10 | 16 |
| 7 | Brisbane Roar | 13 | -3 | 13 |
| 8 | CC Mariners | 12 | -4 | 12 |
| 9 | WS Wanderers | 11 | -10 | 11 |
| 10 | Wellington Ph. | 11 | -10 | 6 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| CC Mariners | |
| Wellington Ph. | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | CC Mariners | Wellington Ph. |
|---|---|---|---|
| 1 | Sydney FC | 2 - 0 | 3 - 2 |
| 2 | Newcastle Jets | 1 - 5 | 3 - 0 |
| 3 | Melbourne Vict. | 1 - 1 | |
| 4 | Melbourne City | 1 - 0 | |
| 5 | Adelaide Utd | 1 - 2 | |
| 6 | Perth Glory | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | Brisbane Roar | 0 - 0 | |
| 8 | CC Mariners | - | |
| 9 | WS Wanderers | 0 - 2 | |
| 10 | Wellington Ph. | - |
Liga pozíció
| CC Mariners | Wellington Ph. | |
| Pozíció | 8 | 10 |
| Pontok | 12 | 6 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 10 |
| Pontok | 7 | 1 |
Liga forma
| CC Mariners | Wellington Ph. | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
3 6 |
1
3 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
1 3 |
0
1 4 |
Liga gólok
| CC Mariners | Wellington Ph. | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
17 |
15
25 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
6
10 |
2
8 |
Teljes statisztika A-League
| Mérkőzések (62) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 21% |
| Vendég győzelmek | 40% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (180) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.90 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.48 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.42 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 82% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 76% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 61% |
| Felett 1.5 | 81% |
| Felett 2.5 | 58% |
| Felett 3.5 | 31% |
CC Mariners következő 6 mérkőzések
| 2018-01-06 | Melbourne Vict. | - | CC Mariners |
| 2018-01-09 | Newcastle Jets | - | CC Mariners |
| 2018-01-14 | CC Mariners | - | Melbourne City |
| 2018-01-20 | Sydney FC | - | CC Mariners |
| 2018-01-27 | CC Mariners | - | Brisbane Roar |
| 2018-02-04 | CC Mariners | - | WS Wanderers |
Wellington Ph. következő 6 mérkőzések
| 2018-01-06 | Melbourne City | - | Wellington Ph. |
| 2018-01-10 | Wellington Ph. | - | Melbourne Vict. |
| 2018-01-13 | Wellington Ph. | - | WS Wanderers |
| 2018-01-20 | Newcastle Jets | - | Wellington Ph. |
| 2018-01-27 | Wellington Ph. | - | Adelaide Utd |
| 2018-02-02 | Sydney FC | - | Wellington Ph. |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 3.50 | 3.79 |
| Valószínűség | 61% | 22% | 17% |
| 1 @ 1.95 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.85 |
| Valószínűség | 77% | 23% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 73% | 27% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Felett 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-31 04:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
