Mexikói Kupa
szerda, 24.01.2018
03:06
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Celaya |
| Vendég: |
Pachuca |
| Távolság: |
221.8 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Miguel Aleman
|
| Befogadóképesség: |
32 300 (25 000) |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
03:06 (21:06 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.39 |
3.29 |
2.00 |
X2 |
|
|
|
1.72 |
1.30 |
| 30% |
32% |
38% |
1.30 |
|
|
|
37% |
63% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.28 |
3.50 |
|
|
|
1.95 |
1.85 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 73% |
27% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
29% |
71% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
|
2016-01-27 |
Pachuca
|
2 - 1 |
Celaya
|
|
2016-01-21 |
Celaya
|
1 - 1 |
Pachuca
|
Celaya utolsó 12 mérkőzések
|
2018-01-21 |
Celaya
|
2 - 1 |
Atlante
|
|
2018-01-14 |
Jaiba Brava
|
1 - 1 |
Celaya
|
|
2018-01-11 |
Atl. San Luis
|
3 - 4 |
Celaya
|
|
2018-01-07 |
Celaya
|
0 - 2 |
Juarez
|
|
2017-11-26 |
Celaya
|
2 - 1 |
Alebrijes Oaxaca
|
|
2017-11-23 |
Alebrijes Oaxaca
|
1 - 0 |
Celaya
|
|
2017-11-19 |
Celaya
|
2 - 1 |
Correcaminos
|
|
2017-11-16 |
Correcaminos
|
4 - 3 |
Celaya
|
|
2017-11-12 |
Celaya
|
2 - 0 |
Alebrijes Oaxaca
|
|
2017-11-04 |
Leones Negros
|
0 - 1 |
Celaya
|
|
2017-10-29 |
Celaya
|
1 - 0 |
Dorados Sinaloa
|
|
2017-10-21 |
Zacatecas
|
1 - 0 |
Celaya
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
8 |
5 |
2 |
| 58% |
8% |
33% |
|
67% |
42% |
17% |
Pachuca utolsó 12 mérkőzések
|
2018-01-21 |
Pachuca
|
3 - 1 |
Lobos BUAP
|
|
2018-01-17 |
Pachuca
|
0 - 1 |
Atl. San Luis
|
|
2018-01-13 |
Club America
|
2 - 2 |
Pachuca
|
|
2018-01-07 |
Pachuca
|
2 - 3 |
Pumas UNAM
|
|
2017-12-22 |
Monterrey
|
1 - 0 |
Pachuca
|
|
2017-12-16 |
Al-Jazira
|
1 - 4 |
Pachuca
|
|
2017-12-12 |
Gremio
|
0 - 0 |
Pachuca
|
|
2017-12-09 |
Pachuca
|
0 - 0 |
WAC Casablanca
|
|
2017-11-22 |
Pachuca
|
2 - 0 |
Atlante
|
|
2017-11-18 |
Atlas
|
1 - 1 |
Pachuca
|
|
2017-11-09 |
Pachuca
|
4 - 0 |
Club Tijuana
|
|
2017-11-05 |
Pachuca
|
0 - 1 |
Queretaro
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
7 |
5 |
5 |
| 33% |
33% |
33% |
|
58% |
42% |
42% |
Tabella Celaya
Nincsenek adatok a rendszerben
Tabella Liga MX
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Pumas UNAM |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
3 |
+3 |
7 |
| 2 |
Leon |
3 |
2 |
1 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
7 |
| 3 |
Santos Laguna |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
6 |
| 4 |
Puebla |
3 |
2 |
0 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
6 |
| 5 |
Cruz Azul |
3 |
1 |
2 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
5 |
| 5 |
Monterrey |
3 |
1 |
2 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
5 |
| 7 |
Club America |
3 |
1 |
2 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
5 |
| 8 |
Club Tijuana |
3 |
1 |
2 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
5 |
| 9 |
Pachuca |
3 |
1 |
1 |
1 |
7 |
6 |
+1 |
4 |
| 10 |
Queretaro |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 11 |
Dep. Toluca |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
4 |
| 11 |
Guadalajara |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
4 |
| 13 |
Tigres UANL |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
4 |
| 14 |
Morelia |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
2 |
0 |
4 |
| 15 |
Necaxa |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
| 16 |
Veracruz |
3 |
0 |
1 |
2 |
0 |
4 |
-4 |
1 |
| 17 |
Atlas |
3 |
0 |
0 |
3 |
3 |
8 |
-5 |
0 |
| 18 |
Lobos BUAP |
3 |
0 |
0 |
3 |
3 |
9 |
-6 |
0 |
Celaya következő 6 mérkőzések
|
2018-01-27 |
Cimarrones
|
- |
Celaya
|
|
2018-01-31 |
Celaya
|
- |
Murcielagos
|
|
2018-02-04 |
Cancun
|
- |
Celaya
|
|
2018-02-07 |
Celaya
|
- |
Atl. San Luis
|
|
2018-02-11 |
Celaya
|
- |
Zacatepec
|
|
2018-02-14 |
Venados
|
- |
Celaya
|
Pachuca következő 6 mérkőzések
|
2018-01-28 |
Tigres UANL
|
- |
Pachuca
|
|
2018-02-04 |
Pachuca
|
- |
Morelia
|
|
2018-02-12 |
Veracruz
|
- |
Pachuca
|
|
2018-02-15 |
Pachuca
|
- |
Club Tijuana
|
|
2018-02-18 |
Guadalajara
|
- |
Pachuca
|
|
2018-02-22 |
Pachuca
|
- |
Celaya
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
3.39 |
3.29 |
2.00 |
| Valószínűség |
30% |
32% |
38% |
|
X2 @ 1.30 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.72 |
1.30 |
| Valószínűség |
37% |
63% |
|
X2 @ 1.30 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.28 |
3.50 |
| Valószínűség |
|
73% |
27% |
|
Felett 1.5 @ 1.28 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.95 |
1.85 |
| Valószínűség |
|
49% |
51% |
|
Alatt 2.5 @ 1.85 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.25 |
1.33 |
| Valószínűség |
|
29% |
71% |
|
Alatt 3.5 @ 1.33 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.72 |
2.00 |
| Valószínűség |
|
54% |
46% |
|
Igen @ 1.72 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-24 00:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!