Série A - Brazília
vasárnap, 29.04.2018
20:00
20:00

Ceara

Flamengo
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Fortaleza |
| Vendég: | Rio de Janeiro |
| Távolság: | 2 191.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Castelao |
| Befogadóképesség: | 64 846 |
| Méretek: | 110 x 75 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 20:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.29 | 3.25 | 2.10 | X2 | 1.66 | 1.33 | |||
| 5% | 82% | 13% | 1.33 | 27% | 73% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 72% | 28% | 29% | 71% | 21% | 79% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
| 2017-02-22 | Ceara | 0 - 0 | Flamengo |
| 2011-10-15 | Ceara | 0 - 1 | Flamengo |
| 2011-07-24 | Flamengo | 1 - 1 | Ceara |
| 2011-05-12 | Ceara | 2 - 2 | Flamengo |
| 2011-05-06 | Flamengo | 1 - 2 | Ceara |
| 2010-11-03 | Ceara | 2 - 2 | Flamengo |
| 2010-08-14 | Flamengo | 1 - 0 | Ceara |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 2 | 4 | 3 | 2 | |
| 14% | 57% | 29% | 57% | 43% | 29% |
Ceara utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-22 | Ceara | 0 - 0 | Sao Paulo |
| 2018-04-15 | Santos | 2 - 0 | Ceara |
| 2018-04-05 | Ceara | 2 - 1 | Fortaleza CE |
| 2018-03-16 | Ceara | 1 - 1 | Atletico PR |
| 2018-03-04 | Fortaleza CE | 1 - 1 | Ceara |
| 2018-03-01 | Atletico PR | 0 - 0 | Ceara |
| 2018-02-21 | Londrina | 1 - 2 | Ceara |
| 2018-02-18 | Maranguape CE | 1 - 5 | Ceara |
| 2018-02-10 | Ceara | 2 - 1 | Horizonte CE |
| 2018-02-07 | Brusque SC | 0 - 1 | Ceara |
| 2018-02-04 | Fortaleza CE | 0 - 2 | Ceara |
| 2018-01-19 | Ceara | 5 - 2 | Guarani CE |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 9 | 5 | 2 | |
| 58% | 33% | 8% | 75% | 42% | 17% |
Flamengo utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-26 | Santa Fe Bogota | 0 - 0 | Flamengo |
| 2018-04-21 | Flamengo | 2 - 0 | America MG |
| 2018-04-19 | Flamengo | 1 - 1 | Santa Fe Bogota |
| 2018-04-14 | Vitoria BA | 2 - 2 | Flamengo |
| 2018-03-29 | Flamengo | 0 - 1 | Botafogo RJ |
| 2018-03-15 | Emelec | 1 - 2 | Flamengo |
| 2018-03-03 | Flamengo | 1 - 0 | Botafogo RJ |
| 2018-03-01 | Flamengo | 2 - 2 | River Plate |
| 2018-02-24 | Fluminense | 4 - 0 | Flamengo |
| 2018-02-18 | Boavista RJ | 0 - 2 | Flamengo |
| 2018-01-24 | Flamengo | 1 - 0 | Bangu RJ |
| 2018-01-17 | Volta Redonda | 0 - 2 | Flamengo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 8 | 4 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 67% | 33% | 25% |
Tabella Série A
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Corinthians | 2 | +5 | 6 |
| 2 | Botafogo RJ | 3 | +1 | 5 |
| 3 | Atletico PR | 2 | +4 | 4 |
| 4 | Flamengo | 2 | +2 | 4 |
| 5 | Vasco Da Gama | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Palmeiras | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Sao Paulo | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Gremio | 3 | 0 | 4 |
| 9 | America MG | 2 | +1 | 3 |
| 10 | Internacional | 2 | +1 | 3 |
| 10 | Santos | 2 | +1 | 3 |
| 12 | Atletico MG | 2 | 0 | 3 |
| 13 | Fluminense | 2 | 0 | 3 |
| 14 | Bahia | 2 | -1 | 3 |
| 15 | Vitoria BA | 2 | -1 | 1 |
| 16 | Ceara | 2 | -2 | 1 |
| 17 | Sport Recife | 2 | -3 | 1 |
| 18 | Chapecoense SC | 2 | -4 | 1 |
| 19 | Cruzeiro | 2 | -2 | 0 |
| 20 | Parana | 2 | -5 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Ceara | |
| Flamengo | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Ceara | Flamengo |
|---|---|---|---|
| 1 | Corinthians | ||
| 2 | Botafogo RJ | ||
| 3 | Atletico PR | ||
| 4 | Flamengo | - | |
| 5 | Vasco Da Gama | ||
| 6 | Palmeiras | ||
| 7 | Sao Paulo | 0 - 0 | |
| 8 | Gremio | ||
| 9 | America MG | ||
| 10 | Internacional | ||
| 10 | Santos | ||
| 12 | Atletico MG | ||
| 13 | Fluminense | ||
| 14 | Bahia | ||
| 15 | Vitoria BA | 2 - 2 | |
| 16 | Ceara | - | |
| 17 | Sport Recife | ||
| 18 | Chapecoense SC | ||
| 19 | Cruzeiro | ||
| 20 | Parana |
Liga pozíció
| Ceara | Flamengo | |
| Pozíció | 16 | 4 |
| Pontok | 1 | 4 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 17 | 3 |
| Pontok | 1 | 1 |
Liga forma
| Ceara | Flamengo | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 1 |
1
1 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 0 |
0
1 0 |
Liga gólok
| Ceara | Flamengo | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
2 |
4
2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
2
2 |
Teljes statisztika Série A
| Mérkőzések (21) | |
| Hazai győzelmek | 62% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 10% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (46) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.19 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.48 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.71 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 52% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 43% |
| Felett 1.5 | 67% |
| Felett 2.5 | 38% |
| Felett 3.5 | 14% |
Ceara következő 6 mérkőzések
| 2018-05-06 | Corinthians | - | Ceara |
| 2018-05-15 | Ceara | - | America MG |
| 2018-05-20 | Vitoria BA | - | Ceara |
| 2018-05-27 | Ceara | - | Gremio |
| 2018-05-31 | Chapecoense SC | - | Ceara |
| 2018-06-03 | Ceara | - | Cruzeiro |
Flamengo következő 6 mérkőzések
| 2018-05-02 | Ponte Preta | - | Flamengo |
| 2018-05-06 | Flamengo | - | Internacional |
| 2018-05-10 | Flamengo | - | Ponte Preta |
| 2018-05-13 | Chapecoense SC | - | Flamengo |
| 2018-05-17 | Flamengo | - | Emelec |
| 2018-05-19 | Flamengo | - | Vasco Da Gama |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.29 | 3.25 | 2.10 |
| Valószínűség | 5% | 82% | 13% |
| X2 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 1.33 |
| Valószínűség | 27% | 73% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 29% | 71% | |
| Alatt 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 21% | 79% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.80 | |
| Valószínűség | 30% | 70% | |
| Nem @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-29 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
