Primera División - Salvador
vasárnap, 15.04.2018
02:00
02:00

Sonsonate

Audaz
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Sonsonate |
| Vendég: | Apastepeque |
| Távolság: | 101.4 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 02:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.10 | 3.39 | 1 | 1.30 | 1.72 | |||
| 47% | 24% | 29% | 2.00 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.05 | 1.95 | 1.74 | 3.32 | 1.27 | ||||||
| 76% | 24% | 45% | 55% | 18% | 82% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2018-02-18 | Audaz | 1 - 2 | Sonsonate |
| 2017-11-19 | Sonsonate | 3 - 2 | Audaz |
| 2017-09-17 | Audaz | 3 - 2 | Sonsonate |
Sonsonate utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-08 | Aguila | 1 - 1 | Sonsonate |
| 2018-04-05 | Luis Angel Firpo | 1 - 0 | Sonsonate |
| 2018-03-30 | Sonsonate | 3 - 1 | Isidro Metapan |
| 2018-03-25 | Mun. Limeno | 3 - 1 | Sonsonate |
| 2018-03-22 | Sonsonate | 0 - 1 | Alianza San S. |
| 2018-03-17 | Dragon | 3 - 0 | Sonsonate |
| 2018-03-11 | Sonsonate | 0 - 0 | Santa Tecla |
| 2018-03-08 | Sonsonate | 1 - 0 | Chalatenango |
| 2018-02-24 | Pasaquina | 1 - 0 | Sonsonate |
| 2018-02-22 | Sonsonate | 1 - 3 | FAS Santa Ana |
| 2018-02-18 | Audaz | 1 - 2 | Sonsonate |
| 2018-02-11 | Sonsonate | 2 - 0 | Aguila |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 7 | 5 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 58% | 42% | 25% |
Audaz utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-08 | Audaz | 2 - 0 | Isidro Metapan |
| 2018-04-04 | Mun. Limeno | 2 - 0 | Audaz |
| 2018-03-29 | Audaz | 2 - 1 | Alianza San S. |
| 2018-03-25 | Dragon | 1 - 2 | Audaz |
| 2018-03-22 | Audaz | 0 - 3 | Santa Tecla |
| 2018-03-18 | Chalatenango | 3 - 0 | Audaz |
| 2018-03-11 | Audaz | 2 - 1 | Pasaquina |
| 2018-03-07 | Audaz | 2 - 3 | FAS Santa Ana |
| 2018-02-25 | Luis Angel Firpo | 1 - 0 | Audaz |
| 2018-02-21 | Aguila | 1 - 1 | Audaz |
| 2018-02-18 | Audaz | 1 - 2 | Sonsonate |
| 2018-02-11 | Isidro Metapan | 1 - 2 | Audaz |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 11 | 8 | 1 | |
| 42% | 8% | 50% | 92% | 67% | 8% |
Tabella Primera División
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alianza San S. | 18 | +18 | 42 |
| 2 | FAS Santa Ana | 18 | +11 | 38 |
| 3 | Santa Tecla | 18 | +23 | 37 |
| 4 | Luis Angel Firpo | 18 | -1 | 24 |
| 5 | Aguila | 18 | -1 | 24 |
| 6 | Dragon | 18 | -4 | 20 |
| 7 | Pasaquina | 18 | -5 | 20 |
| 8 | Sonsonate | 18 | -8 | 20 |
| 9 | Mun. Limeno | 18 | -1 | 19 |
| 10 | Chalatenango | 18 | -3 | 19 |
| 11 | Audaz | 18 | -14 | 19 |
| 12 | Isidro Metapan | 18 | -15 | 14 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Sonsonate | |
| Audaz | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Sonsonate | Audaz |
|---|---|---|---|
| 1 | Alianza San S. | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | FAS Santa Ana | 1 - 3 | |
| 3 | Santa Tecla | 0 - 0 | 4 - 0 |
| 4 | Luis Angel Firpo | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Aguila | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 6 | Dragon | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 7 | Pasaquina | 3 - 0 | |
| 8 | Sonsonate | - | |
| 9 | Mun. Limeno | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 10 | Chalatenango | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 11 | Audaz | - | |
| 12 | Isidro Metapan | 3 - 1 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Sonsonate | Audaz | |
| Pozíció | 8 | 11 |
| Pontok | 20 | 19 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 8 |
| Pontok | 15 | 7 |
Liga forma
| Sonsonate | Audaz | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
5 8 |
5
4 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
3 2 |
2
1 6 |
Liga gólok
| Sonsonate | Audaz | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
24 |
17
31 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
10
7 |
5
18 |
Teljes statisztika Primera División
| Mérkőzések (108) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (258) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.39 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.41 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.98 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 44% |
| Felett 3.5 | 18% |
Sonsonate következő 6 mérkőzések
| 2018-04-18 | FAS Santa Ana | - | Sonsonate |
| 2018-04-22 | Sonsonate | - | Pasaquina |
| 2018-04-28 | Chalatenango | - | Sonsonate |
| 2018-05-02 | Sonsonate | - | Dragon |
| 2018-05-04 | Sonsonate | - | Alianza San S. |
| 2018-05-06 | Alianza San S. | - | Sonsonate |
Audaz következő 6 mérkőzések
| 2018-04-18 | Audaz | - | Aguila |
| 2018-04-22 | Audaz | - | Luis Angel Firpo |
| 2018-04-28 | FAS Santa Ana | - | Audaz |
| 2018-05-01 | Audaz | - | FAS Santa Ana |
| 2018-05-06 | FAS Santa Ana | - | Audaz |
| 2018-05-10 | Audaz | - | Santa Tecla |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 3.10 | 3.39 |
| Valószínűség | 47% | 24% | 29% |
| 1 @ 2.00 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 1.72 |
| Valószínűség | 61% | 39% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.05 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.74 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 1.74 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.32 | 1.27 | |
| Valószínűség | 18% | 82% | |
| Alatt 3.5 @ 1.27 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 1.95 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem @ 1.95 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-15 00:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
