Serie C - C. csoport - Olaszország
vasárnap, 18.03.2018
13:30
13:30

Catania

Reggina
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Catania |
| Vendég: | Reggio Calabria |
| Távolság: | 84.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Angelo Massimino |
| Befogadóképesség: | 23 200 (20 266) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:30 (14:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 4.00 | 7.50 | 1 | 1.07 | 2.75 | |||
| 44% | 35% | 21% | 1.39 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 62% | 38% | 37% | 63% | 15% | 85% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-28 | Reggina | 2 - 1 | Catania |
| 2017-01-29 | Catania | 3 - 1 | Reggina |
| 2016-09-14 | Reggina | 1 - 1 | Catania |
| 2009-02-22 | Catania | 2 - 0 | Reggina |
| 2008-10-05 | Reggina | 1 - 1 | Catania |
| 2008-05-04 | Catania | 1 - 2 | Reggina |
| 2007-12-23 | Reggina | 3 - 1 | Catania |
| 2007-03-18 | Catania | 1 - 4 | Reggina |
| 2006-11-04 | Reggina | 0 - 1 | Catania |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 33% | 22% | 44% | 89% | 56% | 33% |
Catania utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-11 | Sicula Leonzio | 0 - 0 | Catania |
| 2018-03-03 | Catania | 1 - 0 | Siracusa |
| 2018-02-18 | Monopoli 1966 | 5 - 0 | Catania |
| 2018-02-11 | Catania | 2 - 2 | Cosenza |
| 2018-02-04 | Fidelis Andria | 0 - 2 | Catania |
| 2018-01-29 | Catania | 1 - 0 | V. Francavilla |
| 2018-01-21 | Lecce | 1 - 1 | Catania |
| 2018-01-14 | Catania | 2 - 1 | Sion |
| 2017-12-30 | Catania | 1 - 2 | Casertana |
| 2017-12-23 | Racing Fondi | 1 - 3 | Catania |
| 2017-12-17 | Rende 1968 | 0 - 3 | Catania |
| 2017-12-10 | Catania | 1 - 1 | Matera |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 6 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 50% | 25% |
Reggina utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-11 | Reggina | 1 - 2 | Monopoli 1966 |
| 2018-03-03 | Fidelis Andria | 0 - 0 | Reggina |
| 2018-02-25 | Reggina | 1 - 2 | Trapani |
| 2018-02-19 | Cosenza | 1 - 1 | Reggina |
| 2018-02-11 | Reggina | 0 - 0 | V. Francavilla |
| 2018-02-04 | Reggina | 0 - 0 | Racing Fondi |
| 2018-01-28 | Matera | 1 - 1 | Reggina |
| 2018-01-21 | Reggina | 1 - 0 | Paganese |
| 2017-12-30 | Catanzaro | 0 - 1 | Reggina |
| 2017-12-23 | Reggina | 0 - 3 | Rende 1968 |
| 2017-12-15 | Juve Stabia | 2 - 1 | Reggina |
| 2017-12-10 | Reggina | 0 - 3 | Sicula Leonzio |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 7 | 5 | 0 | |
| 17% | 42% | 42% | 58% | 42% | 0% |
Tabella Serie C - C. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lecce | 28 | +22 | 60 |
| 2 | Trapani | 27 | +25 | 53 |
| 3 | Catania | 27 | +18 | 53 |
| 4 | Juve Stabia | 27 | +13 | 42 |
| 5 | Rende 1968 | 27 | +1 | 42 |
| 6 | Monopoli 1966 | 28 | +8 | 41 |
| 7 | Cosenza | 27 | +1 | 37 |
| 8 | Bisceglie 1913 | 27 | -6 | 35 |
| 9 | V. Francavilla | 27 | -7 | 34 |
| 10 | Casertana | 27 | -1 | 33 |
| 11 | Siracusa | 28 | +8 | 32 |
| 12 | Sicula Leonzio | 27 | -3 | 32 |
| 13 | Catanzaro | 28 | -8 | 32 |
| 14 | Reggina | 28 | -11 | 29 |
| 15 | Paganese | 28 | -12 | 27 |
| 16 | Matera | 28 | +7 | 26 |
| 17 | Racing Fondi | 28 | -13 | 26 |
| 18 | Fidelis Andria | 27 | -6 | 24 |
| 19 | Akragas | 28 | -36 | -1 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Catania | |
| Reggina | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Catania | Reggina |
|---|---|---|---|
| 1 | Lecce | 3 - 0 | 3 - 2 |
| 2 | Trapani | 3 - 0 | |
| 3 | Catania | - | |
| 4 | Juve Stabia | 2 - 1 | |
| 5 | Rende 1968 | 1 - 0 | |
| 6 | Monopoli 1966 | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 7 | Cosenza | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 8 | Bisceglie 1913 | 4 - 1 | |
| 9 | V. Francavilla | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Casertana | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 11 | Siracusa | 1 - 0 | |
| 12 | Sicula Leonzio | 1 - 2 | |
| 13 | Catanzaro | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 14 | Reggina | - | |
| 15 | Paganese | 1 - 1 | |
| 16 | Matera | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 17 | Racing Fondi | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 18 | Fidelis Andria | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 19 | Akragas | 2 - 0 | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Catania | Reggina | |
| Pozíció | 3 | 14 |
| Pontok | 53 | 29 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 14 |
| Pontok | 27 | 13 |
Liga forma
| Catania | Reggina | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
16
5 6 |
6
11 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
3 2 |
2
7 5 |
Liga gólok
| Catania | Reggina | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
41
23 |
20
31 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
9 |
10
15 |
Teljes statisztika Serie C - C. csoport
| Mérkőzések (261) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (568) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.18 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.19 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.98 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 68% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 43% |
| Felett 1.5 | 64% |
| Felett 2.5 | 40% |
| Felett 3.5 | 16% |
Catania következő 6 mérkőzések
| 2018-03-21 | Bisceglie 1913 | - | Catania |
| 2018-03-25 | Catania | - | Paganese |
| 2018-03-31 | Catanzaro | - | Catania |
| 2018-04-09 | Catania | - | Juve Stabia |
| 2018-04-15 | Akragas | - | Catania |
| 2018-04-23 | Catania | - | Trapani |
Reggina következő 6 mérkőzések
| 2018-03-22 | Reggina | - | Casertana |
| 2018-03-26 | Siracusa | - | Reggina |
| 2018-04-08 | Reggina | - | Lecce |
| 2018-04-15 | Bisceglie 1913 | - | Reggina |
| 2018-04-22 | Reggina | - | Akragas |
| 2018-04-29 | Sicula Leonzio | - | Reggina |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 4.00 | 7.50 |
| Valószínűség | 44% | 35% | 21% |
| 1 @ 1.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.07 | 2.75 |
| Valószínűség | 67% | 33% |
| 1X @ 1.07 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 62% | 38% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 37% | 63% | |
| Alatt 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Nem @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-18 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
