Serie C - C. csoport - Olaszország
vasárnap, 08.04.2018
13:30
13:30

Casertana

Sicula Leonzio
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Caserta |
| Vendég: | Lentini |
| Távolság: | 426.4 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:30 (14:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.04 | 3.10 | 3.60 | 12 | 1.28 | 1.72 | |||
| 34% | 28% | 38% | 1.36 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.50 | 1.50 | 4.50 | 1.16 | ||||||
| 63% | 37% | 39% | 61% | 15% | 85% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-18 | Sicula Leonzio | 1 - 1 | Casertana |
Casertana utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-31 | Paganese | 1 - 1 | Casertana |
| 2018-03-25 | Casertana | 1 - 0 | Lecce |
| 2018-03-22 | Reggina | 2 - 1 | Casertana |
| 2018-03-19 | Casertana | 1 - 0 | Racing Fondi |
| 2018-03-11 | Siracusa | 0 - 1 | Casertana |
| 2018-03-03 | Monopoli 1966 | 1 - 1 | Casertana |
| 2018-02-25 | Casertana | 1 - 0 | Cosenza |
| 2018-02-18 | V. Francavilla | 0 - 1 | Casertana |
| 2018-02-11 | Casertana | 0 - 0 | Trapani |
| 2018-02-04 | Akragas | 1 - 1 | Casertana |
| 2018-01-21 | Casertana | 1 - 2 | Fidelis Andria |
| 2017-12-30 | Catania | 1 - 2 | Casertana |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 6 | 3 | 0 | |
| 50% | 33% | 17% | 50% | 25% | 0% |
Sicula Leonzio utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-31 | Sicula Leonzio | 2 - 0 | Racing Fondi |
| 2018-03-25 | Fidelis Andria | 2 - 1 | Sicula Leonzio |
| 2018-03-21 | Sicula Leonzio | 1 - 0 | Rende 1968 |
| 2018-03-18 | Akragas | 0 - 2 | Sicula Leonzio |
| 2018-03-11 | Sicula Leonzio | 0 - 0 | Catania |
| 2018-03-03 | Juve Stabia | 3 - 0 | Sicula Leonzio |
| 2018-02-25 | Sicula Leonzio | 2 - 2 | V. Francavilla |
| 2018-02-18 | Sicula Leonzio | 0 - 0 | Lecce |
| 2018-02-11 | Catanzaro | 0 - 3 | Sicula Leonzio |
| 2018-02-04 | Sicula Leonzio | 3 - 1 | Bisceglie 1913 |
| 2018-01-28 | Monopoli 1966 | 1 - 1 | Sicula Leonzio |
| 2018-01-21 | Sicula Leonzio | 1 - 0 | Trapani |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 8 | 5 | 2 | |
| 50% | 33% | 17% | 67% | 42% | 17% |
Tabella Serie C - C. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lecce | 32 | +22 | 65 |
| 2 | Catania | 31 | +29 | 63 |
| 3 | Trapani | 31 | +28 | 63 |
| 4 | Juve Stabia | 30 | +14 | 46 |
| 5 | Monopoli 1966 | 31 | +7 | 45 |
| 6 | Cosenza | 31 | +2 | 44 |
| 7 | Rende 1968 | 31 | -2 | 43 |
| 8 | Sicula Leonzio | 31 | +1 | 41 |
| 9 | Casertana | 31 | 0 | 40 |
| 10 | V. Francavilla | 30 | -6 | 39 |
| 11 | Siracusa | 32 | +9 | 38 |
| 12 | Bisceglie 1913 | 31 | -7 | 38 |
| 13 | Catanzaro | 32 | -11 | 36 |
| 14 | Reggina | 31 | -11 | 33 |
| 15 | Fidelis Andria | 31 | -4 | 32 |
| 16 | Paganese | 32 | -19 | 29 |
| 17 | Matera | 31 | +5 | 29 |
| 18 | Racing Fondi | 31 | -17 | 26 |
| 19 | Akragas | 32 | -40 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Casertana | |
| Sicula Leonzio | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Casertana | Sicula Leonzio |
|---|---|---|---|
| 1 | Lecce | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 2 | Catania | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 3 | Trapani | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 4 | Juve Stabia | 3 - 0 | |
| 5 | Monopoli 1966 | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 6 | Cosenza | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 7 | Rende 1968 | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Sicula Leonzio | - | |
| 9 | Casertana | - | |
| 10 | V. Francavilla | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 11 | Siracusa | 0 - 1 | |
| 12 | Bisceglie 1913 | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Catanzaro | 2 - 1 | 0 - 3 |
| 14 | Reggina | 0 - 0 | 0 - 3 |
| 15 | Fidelis Andria | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 16 | Paganese | 3 - 0 | |
| 17 | Matera | 2 - 0 | |
| 18 | Racing Fondi | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 19 | Akragas | 0 - 1 | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Casertana | Sicula Leonzio | |
| Pozíció | 9 | 8 |
| Pontok | 40 | 41 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 14 | 10 |
| Pontok | 21 | 16 |
Liga forma
| Casertana | Sicula Leonzio | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
10 11 |
10
11 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
3 6 |
4
4 7 |
Liga gólok
| Casertana | Sicula Leonzio | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
28
28 |
33
32 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
10
11 |
17
18 |
Teljes statisztika Serie C - C. csoport
| Mérkőzések (296) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (639) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.16 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.18 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.98 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 68% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 44% |
| Felett 1.5 | 64% |
| Felett 2.5 | 39% |
| Felett 3.5 | 16% |
Casertana következő 6 mérkőzések
| 2018-04-15 | Rende 1968 | - | Casertana |
| 2018-04-22 | Casertana | - | Juve Stabia |
| 2018-04-29 | Bisceglie 1913 | - | Casertana |
| 2018-05-06 | Casertana | - | Matera |
| 2018-05-11 | Casertana | - | Rende 1968 |
| 2018-05-15 | Cosenza | - | Casertana |
Sicula Leonzio következő 6 mérkőzések
| 2018-04-15 | Sicula Leonzio | - | Cosenza |
| 2018-04-22 | Paganese | - | Sicula Leonzio |
| 2018-04-29 | Sicula Leonzio | - | Reggina |
| 2018-05-06 | Siracusa | - | Sicula Leonzio |
| 2018-05-11 | Cosenza | - | Sicula Leonzio |
| 2018-07-29 | Siena | - | Sicula Leonzio |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 3.10 | 3.60 |
| Valószínűség | 34% | 28% | 38% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.72 |
| Valószínűség | 46% | 54% |
| X2 @ 1.72 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 63% | 37% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 39% | 61% | |
| Alatt 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 1.16 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.16 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.61 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Nem @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-08 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
