Primera División - Costa Rica
csütörtök, 11.01.2018
02:00
02:00

Cartagines

U. de Costa Rica
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Cartago |
| Vendég: | San Jose |
| Távolság: | 19.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Jose Rafael |
| Befogadóképesség: | 12 900 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 02:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.25 | 3.79 | 1 | 1.25 | 1.80 | |||
| 39% | 33% | 28% | 1.90 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.36 | 2.00 | 1.80 | 3.13 | 1.32 | ||||||
| 57% | 43% | 47% | 53% | 15% | 85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-01 | Cartagines | 1 - 1 | U. de Costa Rica |
| 2017-07-29 | U. de Costa Rica | 0 - 0 | Cartagines |
| 2017-03-12 | Cartagines | 1 - 1 | U. de Costa Rica |
| 2017-01-25 | U. de Costa Rica | 3 - 0 | Cartagines |
| 2016-10-09 | U. de Costa Rica | 2 - 2 | Cartagines |
| 2016-07-31 | Cartagines | 2 - 0 | U. de Costa Rica |
| 2016-04-17 | Cartagines | 2 - 1 | U. de Costa Rica |
| 2016-02-21 | U. de Costa Rica | 1 - 0 | Cartagines |
| 2015-11-08 | U. de Costa Rica | 1 - 2 | Cartagines |
| 2015-09-13 | Cartagines | 1 - 0 | U. de Costa Rica |
| 2015-03-29 | Cartagines | 1 - 1 | U. de Costa Rica |
| 2015-02-08 | U. de Costa Rica | 1 - 1 | Cartagines |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 9 | 4 | 1 | |
| 33% | 50% | 17% | 75% | 33% | 8% |
Cartagines utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-06 | Carmelita | 2 - 1 | Cartagines |
| 2017-11-23 | Cartagines | 2 - 2 | Mun. Grecia |
| 2017-11-19 | Cartagines | 2 - 0 | Perez Zeledon |
| 2017-11-12 | LD Alajuelense | 3 - 3 | Cartagines |
| 2017-11-09 | Santos Guapiles | 4 - 0 | Cartagines |
| 2017-11-05 | Cartagines | 0 - 0 | Guadalupe FC |
| 2017-11-02 | Mun. Liberia | 0 - 3 | Cartagines |
| 2017-10-29 | Herediano | 3 - 0 | Cartagines |
| 2017-10-26 | Cartagines | 2 - 6 | Carmelita |
| 2017-10-15 | Cartagines | 3 - 4 | Dep. Saprissa |
| 2017-10-11 | Limon | 3 - 1 | Cartagines |
| 2017-10-01 | Cartagines | 1 - 1 | U. de Costa Rica |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 9 | 6 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 75% | 50% |
U. de Costa Rica utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-07 | U. de Costa Rica | 0 - 1 | Herediano |
| 2017-11-22 | Guadalupe FC | 1 - 1 | U. de Costa Rica |
| 2017-11-18 | U. de Costa Rica | 0 - 1 | LD Alajuelense |
| 2017-11-12 | Santos Guapiles | 0 - 0 | U. de Costa Rica |
| 2017-11-04 | U. de Costa Rica | 0 - 1 | Perez Zeledon |
| 2017-11-02 | Herediano | 5 - 0 | U. de Costa Rica |
| 2017-10-28 | U. de Costa Rica | 1 - 1 | Limon |
| 2017-10-25 | U. de Costa Rica | 1 - 1 | Dep. Saprissa |
| 2017-10-22 | Mun. Grecia | 1 - 0 | U. de Costa Rica |
| 2017-10-15 | Mun. Liberia | 2 - 3 | U. de Costa Rica |
| 2017-10-09 | U. de Costa Rica | 1 - 0 | Carmelita |
| 2017-10-01 | Cartagines | 1 - 1 | U. de Costa Rica |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 6 | 2 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 50% | 17% | 17% |
Tabella Primera División
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Carmelita | 2 | +2 | 6 |
| 2 | Guadalupe FC | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Dep. Saprissa | 1 | +3 | 3 |
| 4 | LD Alajuelense | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Herediano | 2 | 0 | 3 |
| 6 | Limon | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Perez Zeledon | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Santos Guapiles | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Cartagines | 1 | -1 | 0 |
| 10 | U. de Costa Rica | 1 | -1 | 0 |
| 11 | Mun. Grecia | 2 | -2 | 0 |
| 12 | Mun. Liberia | 1 | -3 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Cartagines | |
| U. de Costa Rica | |
| Hazai | |
| Vendég |
Liga pozíció
| Cartagines | U. de Costa Rica | |
| Pozíció | 9 | 10 |
| Pontok | 0 | 0 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 9 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Cartagines | U. de Costa Rica | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 1 |
0
0 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Cartagines | U. de Costa Rica | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
2 |
0
1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Primera División
| Mérkőzések (8) | |
| Hazai győzelmek | 25% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 50% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (18) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.25 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 0.88 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.38 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 62% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 62% |
| Felett 1.5 | 75% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 0% |
Cartagines következő 6 mérkőzések
| 2018-01-14 | Cartagines | - | Dep. Saprissa |
| 2018-01-17 | Guadalupe FC | - | Cartagines |
| 2018-01-21 | Cartagines | - | LD Alajuelense |
| 2018-01-25 | Perez Zeledon | - | Cartagines |
| 2018-01-28 | Mun. Grecia | - | Cartagines |
| 2018-02-01 | Cartagines | - | Santos Guapiles |
U. de Costa Rica következő 6 mérkőzések
| 2018-01-13 | U. de Costa Rica | - | Perez Zeledon |
| 2018-01-17 | Limon | - | U. de Costa Rica |
| 2018-01-20 | U. de Costa Rica | - | Guadalupe FC |
| 2018-01-25 | Santos Guapiles | - | U. de Costa Rica |
| 2018-01-27 | U. de Costa Rica | - | Mun. Liberia |
| 2018-01-31 | U. de Costa Rica | - | Dep. Saprissa |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 3.25 | 3.79 |
| Valószínűség | 39% | 33% | 28% |
| 1 @ 1.90 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.80 |
| Valószínűség | 67% | 33% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.36 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.13 | 1.32 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.32 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.74 | 1.97 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 1.74 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-11 00:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
