Rájátszás - Észak-Írország
szerda, 09.05.2018
19:45
Carrick Rangers
Newry City
1 - 3
(1 - 1, 0 - 2)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Carrickfergus |
| Vendég: |
Newry |
| Távolság: |
68.9 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Taylors Avenue
|
| Befogadóképesség: |
6 000 (400) |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
19:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.35 |
3.50 |
2.79 |
12 |
|
|
|
1.39 |
1.57 |
| 36% |
30% |
34% |
1.28 |
|
|
|
53% |
47% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.19 |
4.33 |
|
|
|
1.66 |
2.14 |
|
|
|
2.62 |
1.44 |
| 76% |
24% |
|
|
|
55% |
45% |
|
|
|
34% |
66% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
|
2018-05-04 |
Newry City
|
3 - 2 |
Carrick Rangers
|
Carrick Rangers utolsó 12 mérkőzések
|
2018-05-04 |
Newry City
|
3 - 2 |
Carrick Rangers
|
|
2018-04-28 |
Warrenpoint
|
2 - 3 |
Carrick Rangers
|
|
2018-04-21 |
Glentoran
|
1 - 2 |
Carrick Rangers
|
|
2018-04-17 |
Ballinamallard
|
2 - 1 |
Carrick Rangers
|
|
2018-04-14 |
Carrick Rangers
|
0 - 1 |
Ards
|
|
2018-04-07 |
Dungannon
|
2 - 0 |
Carrick Rangers
|
|
2018-03-23 |
Coleraine
|
3 - 2 |
Carrick Rangers
|
|
2018-03-17 |
Carrick Rangers
|
0 - 1 |
Cliftonville
|
|
2018-03-10 |
Linfield
|
2 - 0 |
Carrick Rangers
|
|
2018-02-27 |
Carrick Rangers
|
1 - 0 |
Dungannon
|
|
2018-02-24 |
Carrick Rangers
|
1 - 2 |
Glenavon
|
|
2018-02-17 |
Carrick Rangers
|
1 - 2 |
Warrenpoint
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
0 |
9 |
|
9 |
7 |
3 |
| 25% |
0% |
75% |
|
75% |
58% |
25% |
Newry City utolsó 12 mérkőzések
|
2018-05-04 |
Newry City
|
3 - 2 |
Carrick Rangers
|
|
2018-02-03 |
Linfield
|
1 - 0 |
Newry City
|
|
2018-01-12 |
Newry City
|
1 - 0 |
Dergview
|
|
2018-01-06 |
Newry City
|
2 - 0 |
H&W Welders
|
|
2017-08-29 |
Newry City
|
0 - 4 |
Dungannon
|
|
2012-08-27 |
Dergview
|
2 - 1 |
Newry City
|
|
2012-05-04 |
Newry City
|
2 - 3 |
Lisburn Distillery
|
|
2012-05-01 |
Lisburn Distillery
|
0 - 0 |
Newry City
|
|
2012-04-28 |
Larne
|
2 - 0 |
Newry City
|
|
2012-04-24 |
Newry City
|
2 - 0 |
Loughgall
|
|
2012-04-21 |
Newry City
|
3 - 3 |
Tobermore Utd
|
|
2012-04-17 |
Newry City
|
4 - 1 |
Dergview
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
6 |
5 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
50% |
42% |
Carrick Rangers következő 6 mérkőzések
|
2018-10-09 |
Cliftonville
|
- |
Carrick Rangers
|
|
2019-01-05 |
Ards
|
- |
Carrick Rangers
|
|
2019-02-02 |
Ballinamallard
|
- |
Carrick Rangers
|
|
2019-02-11 |
Ballinamallard
|
- |
Carrick Rangers
|
|
2019-05-03 |
Carrick Rangers
|
- |
Ards
|
|
2019-05-06 |
Ards
|
- |
Carrick Rangers
|
Newry City következő 6 mérkőzések
|
2018-08-04 |
Institute
|
- |
Newry City
|
|
2018-08-10 |
Newry City
|
- |
Dungannon
|
|
2018-08-17 |
Newry City
|
- |
Glenavon
|
|
2018-08-24 |
Ards
|
- |
Newry City
|
|
2018-09-01 |
Newry City
|
- |
Cliftonville
|
|
2018-09-07 |
Glentoran
|
- |
Newry City
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.35 |
3.50 |
2.79 |
| Valószínűség |
36% |
30% |
34% |
|
12 @ 1.28 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.39 |
1.57 |
| Valószínűség |
53% |
47% |
|
1X @ 1.39 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.19 |
4.33 |
| Valószínűség |
|
76% |
24% |
|
Felett 1.5 @ 1.19 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.66 |
2.14 |
| Valószínűség |
|
55% |
45% |
|
Felett 2.5 @ 1.66 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.62 |
1.44 |
| Valószínűség |
|
34% |
66% |
|
Alatt 3.5 @ 1.44 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.57 |
2.25 |
| Valószínűség |
|
58% |
42% |
|
Igen @ 1.57 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-09 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!