Serie C - A. csoport - Olaszország
szombat, 17.03.2018
13:30
13:30

Carrarese

Lucchese
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Carrara |
| Vendég: | Lucca |
| Távolság: | 42.8 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:30 (14:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.29 | 4.50 | 1 | 1.16 | 2.00 | |||
| 46% | 24% | 30% | 1.75 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.04 | 1.75 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 66% | 34% | 46% | 54% | 27% | 73% |
Utolsó 8 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-29 | Lucchese | 3 - 2 | Carrarese |
| 2017-04-29 | Lucchese | 2 - 0 | Carrarese |
| 2016-12-11 | Carrarese | 1 - 1 | Lucchese |
| 2016-05-08 | Lucchese | 4 - 5 | Carrarese |
| 2016-01-10 | Carrarese | 1 - 0 | Lucchese |
| 2015-02-22 | Carrarese | 3 - 0 | Lucchese |
| 2014-10-05 | Lucchese | 0 - 1 | Carrarese |
| 2014-08-09 | Carrarese | 0 - 0 | Lucchese |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 62% | 38% | 25% |
Carrarese utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-10 | Arzachena | 1 - 3 | Carrarese |
| 2018-03-03 | Carrarese | 2 - 2 | Giana Erminio |
| 2018-02-18 | Carrarese | 4 - 0 | Prato |
| 2018-02-12 | Siena | 0 - 0 | Carrarese |
| 2018-02-04 | Carrarese | 1 - 0 | Monza 1912 |
| 2018-01-28 | Olbia | 1 - 1 | Carrarese |
| 2018-01-19 | Carrarese | 0 - 1 | Viterbese |
| 2017-12-30 | Pro Piacenza | 0 - 1 | Carrarese |
| 2017-12-23 | Carrarese | 1 - 1 | Cuneo |
| 2017-12-17 | Arezzo | 1 - 1 | Carrarese |
| 2017-12-10 | Carrarese | 2 - 3 | Livorno |
| 2017-12-03 | Pistoiese | 2 - 1 | Carrarese |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 42% | 33% |
Lucchese utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-10 | Lucchese | 0 - 0 | Gavorrano |
| 2018-02-25 | Pisa | 0 - 1 | Lucchese |
| 2018-02-18 | Lucchese | 0 - 0 | Cuneo |
| 2018-02-11 | Piacenza | 1 - 0 | Lucchese |
| 2018-02-02 | Lucchese | 1 - 1 | Arezzo |
| 2018-01-28 | Monza 1912 | 1 - 0 | Lucchese |
| 2018-01-22 | Lucchese | 1 - 1 | Livorno |
| 2017-12-30 | Pontedera | 3 - 2 | Lucchese |
| 2017-12-23 | Lucchese | 1 - 4 | Siena |
| 2017-12-17 | Pro Piacenza | 1 - 0 | Lucchese |
| 2017-12-03 | Olbia | 1 - 1 | Lucchese |
| 2017-11-26 | Lucchese | 0 - 3 | Giana Erminio |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 6 | 3 | 2 | |
| 8% | 42% | 50% | 50% | 25% | 17% |
Tabella Serie C - A. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Siena | 27 | +13 | 55 |
| 2 | Livorno | 26 | +27 | 54 |
| 3 | Pisa | 28 | +13 | 48 |
| 4 | Viterbese | 27 | +11 | 46 |
| 5 | Carrarese | 27 | +8 | 40 |
| 6 | Alessandria | 26 | +8 | 39 |
| 7 | Giana Erminio | 27 | +4 | 36 |
| 8 | Monza 1912 | 26 | +4 | 36 |
| 9 | Olbia | 27 | -3 | 36 |
| 10 | Pistoiese | 26 | -1 | 35 |
| 11 | Arzachena | 27 | +2 | 34 |
| 12 | Piacenza | 26 | -2 | 33 |
| 13 | Lucchese | 27 | -7 | 31 |
| 14 | Pontedera | 27 | -14 | 31 |
| 15 | Pro Piacenza | 26 | -6 | 29 |
| 16 | Cuneo | 28 | -16 | 27 |
| 17 | Gavorrano | 27 | -17 | 20 |
| 18 | Prato | 26 | -25 | 19 |
| 19 | Arezzo | 25 | +1 | 16 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Carrarese | |
| Lucchese | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Carrarese | Lucchese |
|---|---|---|---|
| 1 | Siena | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 2 | Livorno | 2 - 3 | 3 - 0 |
| 3 | Pisa | 2 - 3 | 0 - 1 |
| 4 | Viterbese | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 5 | Carrarese | - | |
| 6 | Alessandria | 2 - 1 | |
| 7 | Giana Erminio | 2 - 2 | |
| 8 | Monza 1912 | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | Olbia | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Pistoiese | 2 - 2 | |
| 11 | Arzachena | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 12 | Piacenza | 1 - 0 | |
| 13 | Lucchese | - | |
| 14 | Pontedera | 4 - 1 | 3 - 2 |
| 15 | Pro Piacenza | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 16 | Cuneo | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 17 | Gavorrano | 1 - 0 | |
| 18 | Prato | 4 - 0 | |
| 19 | Arezzo | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Carrarese | Lucchese | |
| Pozíció | 5 | 13 |
| Pontok | 40 | 31 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 9 |
| Pontok | 23 | 15 |
Liga forma
| Carrarese | Lucchese | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
7 9 |
7
10 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
2 4 |
4
3 7 |
Liga gólok
| Carrarese | Lucchese | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
46
38 |
25
32 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
25
15 |
14
17 |
Teljes statisztika Serie C - A. csoport
| Mérkőzések (253) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (613) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.42 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.34 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.09 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 65% |
| Felett 2.5 | 43% |
| Felett 3.5 | 24% |
Carrarese következő 6 mérkőzések
| 2018-03-20 | Alessandria | - | Carrarese |
| 2018-03-24 | Pisa | - | Carrarese |
| 2018-03-29 | Carrarese | - | Piacenza |
| 2018-04-07 | Carrarese | - | Gavorrano |
| 2018-04-14 | Pontedera | - | Carrarese |
| 2018-04-21 | Carrarese | - | Pistoiese |
Lucchese következő 6 mérkőzések
| 2018-03-20 | Lucchese | - | Viterbese |
| 2018-03-24 | Prato | - | Lucchese |
| 2018-03-29 | Alessandria | - | Lucchese |
| 2018-04-03 | Lucchese | - | Pistoiese |
| 2018-04-07 | Lucchese | - | Arzachena |
| 2018-04-14 | Giana Erminio | - | Lucchese |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 3.29 | 4.50 |
| Valószínűség | 46% | 24% | 30% |
| 1 @ 1.75 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 2.00 |
| Valószínűség | 60% | 40% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-17 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
