Serie C - A. csoport - Olaszország
szombat, 05.05.2018
15:30
15:30

Carrarese

Arezzo
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Carrara |
| Vendég: | Arezzo |
| Távolság: | 160.4 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:30 (16:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 3.75 | 4.75 | 1 | 1.16 | 2.20 | |||
| 47% | 29% | 24% | 1.61 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 68% | 32% | 41% | 59% | 23% | 77% |
Utolsó 6 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-17 | Arezzo | 1 - 1 | Carrarese |
| 2016-12-30 | Arezzo | 2 - 1 | Carrarese |
| 2016-09-04 | Carrarese | 1 - 3 | Arezzo |
| 2016-07-31 | Carrarese | 1 - 1 | Arezzo |
| 2016-02-20 | Carrarese | 1 - 1 | Arezzo |
| 2015-10-10 | Arezzo | 1 - 4 | Carrarese |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 2 | 6 | 3 | 2 | |
| 17% | 50% | 33% | 100% | 50% | 33% |
Carrarese utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Livorno | 1 - 1 | Carrarese |
| 2018-04-21 | Carrarese | 1 - 1 | Pistoiese |
| 2018-04-14 | Pontedera | 1 - 1 | Carrarese |
| 2018-04-07 | Carrarese | 2 - 0 | Gavorrano |
| 2018-03-29 | Carrarese | 2 - 0 | Piacenza |
| 2018-03-24 | Pisa | 0 - 2 | Carrarese |
| 2018-03-20 | Alessandria | 5 - 0 | Carrarese |
| 2018-03-17 | Carrarese | 2 - 0 | Lucchese |
| 2018-03-10 | Arzachena | 1 - 3 | Carrarese |
| 2018-03-03 | Carrarese | 2 - 2 | Giana Erminio |
| 2018-02-18 | Carrarese | 4 - 0 | Prato |
| 2018-02-12 | Siena | 0 - 0 | Carrarese |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 11 | 4 | 4 | |
| 50% | 42% | 8% | 92% | 33% | 33% |
Arezzo utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Arezzo | 1 - 0 | Pisa |
| 2018-04-21 | Prato | 0 - 0 | Arezzo |
| 2018-04-17 | Arezzo | 0 - 1 | Monza 1912 |
| 2018-04-14 | Arezzo | 1 - 0 | Siena |
| 2018-04-10 | Olbia | 2 - 3 | Arezzo |
| 2018-04-07 | Cuneo | 0 - 0 | Arezzo |
| 2018-04-03 | Arezzo | 1 - 0 | Livorno |
| 2018-03-29 | Pro Piacenza | 1 - 2 | Arezzo |
| 2018-03-24 | Arezzo | 0 - 0 | Gavorrano |
| 2018-03-17 | Viterbese | 2 - 0 | Arezzo |
| 2018-02-18 | Pontedera | 0 - 0 | Arezzo |
| 2018-02-11 | Arezzo | 0 - 2 | Alessandria |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 4 | 2 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 33% | 17% | 8% |
Tabella Serie C - A. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Livorno | 35 | +26 | 67 |
| 2 | Siena | 35 | +10 | 64 |
| 3 | Pisa | 36 | +14 | 61 |
| 4 | Monza 1912 | 35 | +11 | 55 |
| 5 | Viterbese | 35 | +10 | 55 |
| 6 | Carrarese | 35 | +11 | 55 |
| 7 | Alessandria | 35 | +15 | 53 |
| 8 | Piacenza | 35 | +2 | 49 |
| 9 | Pistoiese | 35 | -2 | 46 |
| 10 | Pontedera | 35 | -10 | 46 |
| 11 | Giana Erminio | 35 | +3 | 45 |
| 12 | Lucchese | 35 | -3 | 44 |
| 13 | Olbia | 35 | -10 | 43 |
| 14 | Arzachena | 35 | -4 | 38 |
| 15 | Pro Piacenza | 35 | -9 | 36 |
| 16 | Arezzo | 35 | +3 | 34 |
| 17 | Cuneo | 35 | -21 | 32 |
| 18 | Gavorrano | 35 | -17 | 31 |
| 19 | Prato | 35 | -29 | 26 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Carrarese | |
| Arezzo | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Carrarese | Arezzo |
|---|---|---|---|
| 1 | Livorno | 2 - 3 | 1 - 1 |
| 2 | Siena | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | Pisa | 2 - 3 | 2 - 3 |
| 4 | Monza 1912 | 1 - 0 | 0 - 3 |
| 5 | Viterbese | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Carrarese | - | |
| 7 | Alessandria | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Piacenza | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 9 | Pistoiese | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Pontedera | 4 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | Giana Erminio | 2 - 2 | 2 - 3 |
| 12 | Lucchese | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Olbia | 3 - 0 | 2 - 3 |
| 14 | Arzachena | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 15 | Pro Piacenza | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 16 | Arezzo | - | |
| 17 | Cuneo | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 18 | Gavorrano | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 19 | Prato | 4 - 0 | 0 - 0 |
Liga pozíció
| Carrarese | Arezzo | |
| Pozíció | 6 | 16 |
| Pontok | 55 | 34 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 6 |
| Pontok | 33 | 24 |
Liga forma
| Carrarese | Arezzo | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
15
10 10 |
13
10 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
3 4 |
6
6 5 |
Liga gólok
| Carrarese | Arezzo | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
57
46 |
38
35 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
32
16 |
19
17 |
Teljes statisztika Serie C - A. csoport
| Mérkőzések (333) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (796) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.39 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.33 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.06 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 66% |
| Felett 2.5 | 41% |
| Felett 3.5 | 23% |
Carrarese következő 6 mérkőzések
| 2018-05-11 | Carrarese | - | Pistoiese |
| 2018-05-15 | Viterbese | - | Carrarese |
| 2018-09-16 | Arzachena | - | Carrarese |
| 2018-09-24 | Carrarese | - | Juve Next Gen |
| 2018-09-27 | Lucchese | - | Carrarese |
| 2018-09-30 | Carrarese | - | Pro Patria |
Arezzo következő 6 mérkőzések
| 2018-08-05 | Arezzo | - | Lucchese |
| 2018-08-12 | Lucchese | - | Arezzo |
| 2018-08-22 | Arezzo | - | Fiorentina |
| 2018-09-06 | Arezzo | - | Empoli |
| 2018-09-16 | Lucchese | - | Arezzo |
| 2018-09-25 | Pisa | - | Arezzo |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 3.75 | 4.75 |
| Valószínűség | 47% | 29% | 24% |
| 1 @ 1.61 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 2.20 |
| Valószínűség | 65% | 35% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.30 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-05 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
