League Two - Anglia
kedd, 26.12.2017
15:00
15:00

Carlisle

Accrington
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Carlisle |
| Vendég: | Accrington |
| Távolság: | 132.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Brunton Park |
| Befogadóképesség: | 17 001 (8 000) |
| Méretek: | 102 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.39 | 3.60 | 3.00 | X2 | 1.39 | 1.57 | |||
| 27% | 30% | 43% | 1.57 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.89 | 1.89 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 78% | 22% | 51% | 49% | 25% | 75% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-09 | Accrington | 3 - 0 | Carlisle |
| 2017-01-21 | Accrington | 1 - 1 | Carlisle |
| 2016-09-03 | Carlisle | 1 - 1 | Accrington |
| 2016-02-16 | Accrington | 1 - 1 | Carlisle |
| 2016-02-06 | Carlisle | 2 - 0 | Accrington |
| 2015-04-06 | Accrington | 3 - 1 | Carlisle |
| 2014-11-15 | Carlisle | 1 - 0 | Accrington |
| 2014-09-02 | Accrington | 1 - 3 | Carlisle |
| 2012-08-11 | Carlisle | 1 - 0 | Accrington |
| 2011-09-06 | Accrington | 3 - 2 | Carlisle |
| 2005-03-12 | Carlisle | 2 - 0 | Accrington |
| 2004-12-07 | Accrington | 1 - 2 | Carlisle |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 5 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 42% | 25% |
Carlisle utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-23 | Forest Green | 0 - 1 | Carlisle |
| 2017-12-19 | Carlisle | 3 - 1 | Gillingham |
| 2017-12-16 | Carlisle | 1 - 2 | Port Vale |
| 2017-12-09 | Newport County | 3 - 3 | Carlisle |
| 2017-12-02 | Gillingham | 1 - 1 | Carlisle |
| 2017-11-25 | Carlisle | 1 - 1 | Morecambe |
| 2017-11-21 | Luton | 3 - 0 | Carlisle |
| 2017-11-18 | Grimsby | 0 - 1 | Carlisle |
| 2017-11-11 | Carlisle | 4 - 0 | Yeovil |
| 2017-11-08 | Carlisle | 1 - 2 | Fleetwood |
| 2017-11-04 | Carlisle | 3 - 2 | Oldham |
| 2017-10-28 | Chesterfield | 2 - 2 | Carlisle |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 8 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 67% | 42% |
Accrington utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-23 | Accrington | 2 - 3 | Crawley |
| 2017-12-16 | Lincoln | 2 - 0 | Accrington |
| 2017-12-05 | Lincoln | 3 - 2 | Accrington |
| 2017-11-25 | Exeter | 2 - 0 | Accrington |
| 2017-11-21 | Accrington | 1 - 0 | Wycombe |
| 2017-11-18 | Accrington | 1 - 1 | Newport County |
| 2017-11-14 | Accrington | 1 - 1 | Guiseley |
| 2017-11-11 | Cambridge Utd | 0 - 0 | Accrington |
| 2017-11-07 | Wigan | 0 - 4 | Accrington |
| 2017-11-05 | Guiseley | 0 - 0 | Accrington |
| 2017-10-28 | Accrington | 4 - 1 | Barnet |
| 2017-10-21 | Crewe | 0 - 2 | Accrington |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 4 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 33% | 33% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Luton | 23 | +34 | 48 |
| 2 | Notts County | 23 | +15 | 44 |
| 3 | Exeter | 23 | +3 | 39 |
| 4 | Coventry | 23 | +9 | 38 |
| 5 | Wycombe | 23 | +9 | 37 |
| 6 | Lincoln | 23 | +9 | 37 |
| 7 | Accrington | 22 | +7 | 37 |
| 8 | Colchester | 23 | +6 | 36 |
| 9 | Mansfield | 23 | +6 | 36 |
| 10 | Swindon | 22 | +7 | 35 |
| 11 | Newport County | 23 | +6 | 35 |
| 12 | Grimsby | 23 | -3 | 33 |
| 13 | Carlisle | 23 | +1 | 31 |
| 14 | Cheltenham | 23 | 0 | 30 |
| 15 | Stevenage | 23 | -2 | 30 |
| 16 | Cambridge Utd | 23 | -9 | 30 |
| 17 | Crawley | 23 | -6 | 27 |
| 18 | Port Vale | 23 | -9 | 25 |
| 19 | Yeovil | 23 | -11 | 24 |
| 20 | Crewe | 23 | -14 | 23 |
| 21 | Morecambe | 23 | -10 | 22 |
| 22 | Barnet | 23 | -10 | 20 |
| 23 | Chesterfield | 23 | -18 | 20 |
| 24 | Forest Green | 23 | -20 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Carlisle | |
| Accrington | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Carlisle | Accrington |
|---|---|---|---|
| 1 | Luton | ||
| 2 | Notts County | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 3 | Exeter | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | Coventry | ||
| 5 | Wycombe | 3 - 3 | |
| 6 | Lincoln | 2 - 0 | |
| 7 | Accrington | - | |
| 8 | Colchester | ||
| 9 | Mansfield | 1 - 1 | |
| 10 | Swindon | 1 - 2 | |
| 11 | Newport County | ||
| 12 | Grimsby | ||
| 13 | Carlisle | - | |
| 14 | Cheltenham | 3 - 0 | |
| 15 | Stevenage | 0 - 2 | 3 - 2 |
| 16 | Cambridge Utd | 0 - 0 | |
| 17 | Crawley | ||
| 18 | Port Vale | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 19 | Yeovil | 4 - 0 | 3 - 2 |
| 20 | Crewe | 0 - 2 | |
| 21 | Morecambe | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 22 | Barnet | 1 - 1 | |
| 23 | Chesterfield | 1 - 2 | |
| 24 | Forest Green | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Carlisle | Accrington | |
| Pozíció | 13 | 7 |
| Pontok | 31 | 37 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 20 | 6 |
| Pontok | 11 | 17 |
Liga forma
| Carlisle | Accrington | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
7 8 |
11
4 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
5 4 |
5
2 4 |
Liga gólok
| Carlisle | Accrington | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
33
32 |
34
27 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
14 |
15
15 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (275) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (719) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.61 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.47 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 27% |
Carlisle következő 6 mérkőzések
| 2017-12-30 | Carlisle | - | Coventry |
| 2018-01-01 | Mansfield | - | Carlisle |
| 2018-01-06 | Carlisle | - | Sheffield Wed |
| 2018-01-13 | Carlisle | - | Crewe |
| 2018-01-16 | Sheffield Wed | - | Carlisle |
| 2018-01-20 | Stevenage | - | Carlisle |
Accrington következő 6 mérkőzések
| 2017-12-30 | Grimsby | - | Accrington |
| 2018-01-01 | Accrington | - | Morecambe |
| 2018-01-06 | Accrington | - | Chesterfield |
| 2018-01-13 | Cheltenham | - | Accrington |
| 2018-01-20 | Accrington | - | Port Vale |
| 2018-01-27 | Crawley | - | Accrington |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 3.60 | 3.00 |
| Valószínűség | 27% | 30% | 43% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.57 |
| Valószínűség | 38% | 62% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.89 | 1.89 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Felett 2.5 @ 1.89 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 25% | 75% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-26 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
