3. Liga - Németország
kedd, 17.04.2018
18:00
18:00

Carl Zeiss Jena

Magdeburg
1 - 5
(0 - 3, 1 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Jena |
| Vendég: | Magdeburg |
| Távolság: | 134.1 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.00 | 3.50 | 1.90 | 2 | 1.90 | 1.25 | |||
| 27% | 22% | 51% | 1.90 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.89 | 1.89 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 70% | 30% | 50% | 50% | 30% | 70% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-01 | Magdeburg | 2 - 0 | Carl Zeiss Jena |
Carl Zeiss Jena utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-14 | Carl Zeiss Jena | 3 - 2 | Aalen |
| 2018-04-07 | Paderborn | 6 - 0 | Carl Zeiss Jena |
| 2018-04-04 | Meppen | 2 - 1 | Carl Zeiss Jena |
| 2018-03-31 | Carl Zeiss Jena | 2 - 1 | Zwickau |
| 2018-03-27 | Carl Zeiss Jena | 1 - 2 | Würzburger |
| 2018-03-24 | Hansa Rostock | 0 - 0 | Carl Zeiss Jena |
| 2018-03-10 | Pr. Münster | 2 - 2 | Carl Zeiss Jena |
| 2018-02-25 | Carl Zeiss Jena | 1 - 0 | RW Erfurt |
| 2018-02-17 | Sonnenhof | 0 - 0 | Carl Zeiss Jena |
| 2018-02-10 | Carl Zeiss Jena | 2 - 2 | SF Lotte |
| 2018-02-03 | Chemnitz | 1 - 0 | Carl Zeiss Jena |
| 2018-01-28 | Carl Zeiss Jena | 2 - 1 | Hallescher |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 8 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 67% | 33% |
Magdeburg utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-13 | Wehen Wiesbaden | 1 - 2 | Magdeburg |
| 2018-04-07 | Magdeburg | 2 - 0 | Karlsruher |
| 2018-04-01 | Unterhaching | 0 - 1 | Magdeburg |
| 2018-03-28 | Magdeburg | 2 - 2 | Zwickau |
| 2018-03-25 | Magdeburg | 2 - 0 | Osnabrück |
| 2018-03-11 | Magdeburg | 6 - 1 | Aalen |
| 2018-03-06 | Paderborn | 1 - 1 | Magdeburg |
| 2018-02-24 | Hansa Rostock | 1 - 0 | Magdeburg |
| 2018-02-17 | Werder Bremen 2 | 1 - 3 | Magdeburg |
| 2018-02-10 | Magdeburg | 3 - 1 | Pr. Münster |
| 2018-02-03 | Würzburger | 1 - 0 | Magdeburg |
| 2018-01-27 | Magdeburg | 0 - 0 | Meppen |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 8 | 5 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 67% | 42% | 33% |
Tabella 3. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paderborn | 34 | +50 | 73 |
| 2 | Magdeburg | 33 | +27 | 70 |
| 3 | Wehen Wiesbaden | 34 | +36 | 62 |
| 4 | Karlsruher | 34 | +17 | 62 |
| 5 | Fortuna Köln | 34 | +10 | 53 |
| 6 | Würzburger | 34 | +3 | 53 |
| 7 | Hansa Rostock | 34 | +10 | 52 |
| 8 | Unterhaching | 34 | +1 | 51 |
| 9 | Meppen | 34 | -1 | 49 |
| 10 | Pr. Münster | 34 | -2 | 45 |
| 11 | Aalen | 34 | -7 | 44 |
| 12 | Hallescher | 34 | -1 | 43 |
| 13 | Sonnenhof | 34 | -10 | 42 |
| 14 | SF Lotte | 34 | -10 | 40 |
| 15 | Carl Zeiss Jena | 33 | -11 | 40 |
| 16 | Zwickau | 34 | -11 | 38 |
| 17 | Osnabrück | 34 | -15 | 36 |
| 18 | Werder Bremen 2 | 34 | -25 | 24 |
| 19 | Chemnitz | 34 | -23 | 20 |
| 20 | RW Erfurt | 34 | -38 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Carl Zeiss Jena | |
| Magdeburg | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Carl Zeiss Jena | Magdeburg |
|---|---|---|---|
| 1 | Paderborn | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 2 | Magdeburg | - | |
| 3 | Wehen Wiesbaden | 4 - 3 | 1 - 2 |
| 4 | Karlsruher | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Fortuna Köln | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 6 | Würzburger | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 7 | Hansa Rostock | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Unterhaching | 0 - 1 | |
| 9 | Meppen | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 10 | Pr. Münster | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 11 | Aalen | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 12 | Hallescher | 2 - 1 | |
| 13 | Sonnenhof | 0 - 0 | 4 - 1 |
| 14 | SF Lotte | 2 - 2 | |
| 15 | Carl Zeiss Jena | - | |
| 16 | Zwickau | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 17 | Osnabrück | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 18 | Werder Bremen 2 | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 19 | Chemnitz | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 20 | RW Erfurt | 1 - 0 | 3 - 1 |
Liga pozíció
| Carl Zeiss Jena | Magdeburg | |
| Pozíció | 15 | 2 |
| Pontok | 40 | 70 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 3 |
| Pontok | 33 | 28 |
Liga forma
| Carl Zeiss Jena | Magdeburg | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
10 13 |
22
4 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
6 2 |
9
1 6 |
Liga gólok
| Carl Zeiss Jena | Magdeburg | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
37
48 |
57
30 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
18 |
21
20 |
Teljes statisztika 3. Liga
| Mérkőzések (339) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (910) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.68 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.53 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 48% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 31% |
Carl Zeiss Jena következő 6 mérkőzések
| 2018-04-21 | Werder Bremen 2 | - | Carl Zeiss Jena |
| 2018-04-28 | Osnabrück | - | Carl Zeiss Jena |
| 2018-05-05 | Carl Zeiss Jena | - | Unterhaching |
| 2018-05-12 | Karlsruher | - | Carl Zeiss Jena |
| 2018-07-28 | Carl Zeiss Jena | - | Sonnenhof |
| 2018-08-04 | Pr. Münster | - | Carl Zeiss Jena |
Magdeburg következő 6 mérkőzések
| 2018-04-21 | Magdeburg | - | Fortuna Köln |
| 2018-04-28 | Hallescher | - | Magdeburg |
| 2018-05-05 | Magdeburg | - | Chemnitz |
| 2018-05-12 | SF Lotte | - | Magdeburg |
| 2018-07-21 | Magdeburg | - | Swansea |
| 2018-07-21 | Magdeburg | - | Genoa |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 3.50 | 1.90 |
| Valószínűség | 27% | 22% | 51% |
| 2 @ 1.90 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.25 |
| Valószínűség | 34% | 66% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.89 | 1.89 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Felett 2.5 @ 1.89 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 30% | 70% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Nem @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-17 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
