Premier League - Wales
vasárnap, 31.12.2017
13:00
13:00

Cardiff Met

Barry Town Utd
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Cyncoed |
| Vendég: | Barry |
| Távolság: | 14.7 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (13:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.60 | 3.50 | 1X | 1.28 | 1.72 | |||
| 44% | 22% | 34% | 1.28 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 2.90 | 2.20 | 1.64 | 3.87 | 1.22 | ||||||
| 65% | 35% | 43% | 57% | 20% | 80% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-26 | Barry Town Utd | 1 - 0 | Cardiff Met |
| 2017-10-24 | Barry Town Utd | 0 - 2 | Cardiff Met |
Cardiff Met utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-26 | Barry Town Utd | 1 - 0 | Cardiff Met |
| 2017-12-20 | Llandudno | 0 - 0 | Cardiff Met |
| 2017-12-16 | Cardiff Met | 1 - 2 | Bala Town |
| 2017-11-26 | Cardiff Met | 0 - 0 | Connah's Quay |
| 2017-11-19 | Cardiff Met | 1 - 1 | Cefn Druids |
| 2017-11-15 | Cardiff Met | 1 - 0 | Newtown |
| 2017-11-11 | Prestatyn Town | 0 - 2 | Cardiff Met |
| 2017-11-04 | Cardiff Met | 5 - 0 | Carmarthen Town |
| 2017-10-28 | The New Saints | 2 - 1 | Cardiff Met |
| 2017-10-24 | Barry Town Utd | 0 - 2 | Cardiff Met |
| 2017-10-21 | Cardiff Met | 2 - 0 | Newtown |
| 2017-10-14 | Bangor City | 2 - 3 | Cardiff Met |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 4 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 33% | 17% |
Barry Town Utd utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-26 | Barry Town Utd | 1 - 0 | Cardiff Met |
| 2017-12-23 | Barry Town Utd | 4 - 0 | Prestatyn Town |
| 2017-12-15 | Carmarthen Town | 1 - 2 | Barry Town Utd |
| 2017-12-09 | Barry Town Utd | 1 - 1 | Bangor City |
| 2017-11-25 | Cefn Druids | 2 - 1 | Barry Town Utd |
| 2017-11-18 | Newtown | 3 - 0 | Barry Town Utd |
| 2017-11-11 | Barry Town Utd | 2 - 0 | Llandudno |
| 2017-11-04 | The New Saints | 0 - 1 | Barry Town Utd |
| 2017-10-29 | Barry Town Utd | 0 - 1 | Connah's Quay |
| 2017-10-24 | Barry Town Utd | 0 - 2 | Cardiff Met |
| 2017-10-21 | Bala Town | 2 - 0 | Barry Town Utd |
| 2017-10-14 | Barry Town Utd | 1 - 3 | Cefn Druids |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 5 | 2 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 42% | 17% |
Tabella Premier League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | The New Saints | 19 | +29 | 44 |
| 2 | Connah's Quay | 20 | +14 | 38 |
| 3 | Bangor City | 19 | +12 | 36 |
| 4 | Bala Town | 19 | -1 | 35 |
| 5 | Cardiff Met | 18 | +14 | 31 |
| 6 | Barry Town Utd | 19 | +2 | 27 |
| 7 | Cefn Druids | 20 | -3 | 27 |
| 8 | Llandudno | 19 | +1 | 23 |
| 9 | Newtown | 19 | -5 | 21 |
| 10 | Aberystwyth | 19 | -11 | 18 |
| 11 | Prestatyn Town | 20 | -24 | 15 |
| 12 | Carmarthen Town | 19 | -28 | 9 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Cardiff Met | |
| Barry Town Utd | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Cardiff Met | Barry Town Utd |
|---|---|---|---|
| 1 | The New Saints | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 2 | Connah's Quay | 0 - 0 | |
| 3 | Bangor City | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 4 | Bala Town | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 5 | Cardiff Met | - | |
| 6 | Barry Town Utd | - | |
| 7 | Cefn Druids | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | Llandudno | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | Newtown | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 10 | Aberystwyth | 0 - 0 | |
| 11 | Prestatyn Town | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Carmarthen Town | 5 - 0 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Cardiff Met | Barry Town Utd | |
| Pozíció | 5 | 6 |
| Pontok | 31 | 27 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 7 |
| Pontok | 18 | 10 |
Liga forma
| Cardiff Met | Barry Town Utd | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
4 5 |
8
3 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
3 1 |
3
1 5 |
Liga gólok
| Cardiff Met | Barry Town Utd | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
27
13 |
20
18 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
5 |
5
10 |
Teljes statisztika Premier League
| Mérkőzések (115) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 18% |
| Vendég győzelmek | 35% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (310) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.70 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.57 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.12 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 72% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 43% |
| Felett 1.5 | 70% |
| Felett 2.5 | 53% |
| Felett 3.5 | 30% |
Cardiff Met következő 6 mérkőzések
| 2018-01-06 | Cardiff Met | - | Aberystwyth |
| 2018-01-09 | Newtown | - | Cardiff Met |
| 2018-01-13 | Carmarthen Town | - | Cardiff Met |
| 2018-01-20 | Cardiff Met | - | The New Saints |
| 2018-01-27 | Cardiff Met | - | Aberystwyth |
| 2018-02-03 | Bangor City | - | Cardiff Met |
Barry Town Utd következő 6 mérkőzések
| 2018-01-06 | Connah's Quay | - | Barry Town Utd |
| 2018-01-13 | Barry Town Utd | - | Bala Town |
| 2018-02-03 | Barry Town Utd | - | Aberystwyth |
| 2018-02-10 | Prestatyn Town | - | Barry Town Utd |
| 2018-02-17 | Newtown | - | Barry Town Utd |
| 2018-02-24 | Barry Town Utd | - | Llandudno |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 3.60 | 3.50 |
| Valószínűség | 44% | 22% | 34% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.72 |
| Valószínűség | 55% | 45% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 2.90 | |
| Valószínűség | 65% | 35% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.64 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Alatt 2.5 @ 1.64 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.87 | 1.22 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.93 | 1.79 | |
| Valószínűség | 37% | 63% | |
| Nem @ 1.79 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-31 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
