Copa Venezuela

csütörtök, 28.09.2017
00:00
Carabobo

Carabobo

Zamora Barinas

Zamora Barinas

1 - 2
(0 - 0,  1 - 2)
Információ
Város
Hazai: Valencia
Vendég: Barinas
Távolság: 295.9 km
Stadion
Stadion: Misael Delgado
Befogadóképesség: 10 000
Fotók: Google maps (térkép)
Kezdési időpont
Óra: 00:00 (19:00 helyi idő)

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
1.91 3.30 3.50 1X 1.29 1.80
38% 33% 29% 1.29 64% 36%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.27 3.55 1.95 1.85 3.45 1.28
73% 27% 48% 52% 27% 73%

Utolsó 12 közvetlen mérkőzések

2017-05-14 Carabobo 0 - 0 Zamora Barinas
2016-09-26 Zamora Barinas 0 - 1 Carabobo
2016-04-17 Carabobo 3 - 2 Zamora Barinas
2015-09-20 Zamora Barinas 2 - 1 Carabobo
2015-01-29 Zamora Barinas 4 - 2 Carabobo
2014-10-26 Carabobo 2 - 1 Zamora Barinas
2014-04-27 Zamora Barinas 6 - 2 Carabobo
2013-11-24 Carabobo 0 - 1 Zamora Barinas
2012-04-29 Zamora Barinas 2 - 1 Carabobo
2011-12-03 Carabobo 0 - 0 Zamora Barinas
2011-02-19 Zamora Barinas 2 - 2 Carabobo
2010-09-19 Carabobo 1 - 1 Zamora Barinas
G D V +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 8 7 4
25% 33% 42% 67% 58% 33%

Carabobo utolsó 12 mérkőzések

2017-09-23 Carabobo 1 - 0 Zulia
2017-09-16 Deportivo Lara 0 - 3 Carabobo
2017-09-13 Deportivo Lara 1 - 0 Carabobo
2017-09-10 Carabobo 5 - 1 Trujillanos
2017-09-02 Carabobo 1 - 1 Dep. La Guaira
2017-08-27 Atl. Venezuela 1 - 3 Carabobo
2017-08-20 Carabobo 0 - 1 Dep. Tachira
2017-08-16 Atletico Socopo 0 - 1 Carabobo
2017-08-12 Carabobo 2 - 0 Dep. Anzoategui
2017-08-06 Portuguesa Ac. 0 - 0 Carabobo
2017-07-24 Carabobo 3 - 0 JBL del Zulia
2017-07-16 Mineros Guayana 3 - 2 Carabobo
G D V +1.5 +2.5 +3.5
7 2 3 7 5 3
58% 17% 25% 58% 42% 25%

Zamora Barinas utolsó 12 mérkőzések

2017-09-24 Atl. Venezuela 1 - 1 Zamora Barinas
2017-09-18 Zamora Barinas 2 - 1 Dep. La Guaira
2017-09-14 Zamora Barinas 2 - 1 Llaneros Guanare
2017-09-10 Atletico Socopo 1 - 4 Zamora Barinas
2017-09-02 Zamora Barinas 1 - 1 Zulia
2017-08-27 Portuguesa Ac. 2 - 0 Zamora Barinas
2017-08-20 Zamora Barinas 2 - 2 Dep. Anzoategui
2017-08-17 Est. de Merida 0 - 0 Zamora Barinas
2017-08-14 Zamora Barinas 0 - 1 Caracas
2017-08-06 Mineros Guayana 3 - 0 Zamora Barinas
2017-07-23 Zamora Barinas 0 - 2 Metropolitanos
2017-07-16 Aragua 1 - 1 Zamora Barinas
G D V +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 10 5 2
25% 42% 33% 83% 42% 17%

Tabella Primera División

H Csapat M G D V SG KG GK P
1 Deportivo Lara 11 7 3 1 13 5 +8 24
2 Carabobo 11 7 2 2 21 7 +14 23
3 Mineros Guayana 11 7 2 2 19 9 +10 23
4 Monagas 11 6 2 3 17 11 +6 20
5 Caracas 11 6 0 5 15 12 +3 18
6 Est. de Merida 11 5 3 3 14 14 0 18
7 Dep. La Guaira 11 5 2 4 17 13 +4 17
8 Metropolitanos 11 4 5 2 10 7 +3 17
9 Dep. Tachira 11 5 2 4 12 10 +2 17
10 JBL del Zulia 11 3 3 5 9 14 -5 12
11 Aragua 11 3 3 5 8 15 -7 12
12 Portuguesa Ac. 11 3 2 6 12 15 -3 11
13 Zulia 11 3 2 6 11 14 -3 11
14 Zamora Barinas 11 2 5 4 11 15 -4 11
15 Atletico Socopo 11 3 2 6 10 17 -7 11
16 Trujillanos 11 3 1 7 8 18 -10 10
17 Dep. Anzoategui 11 2 5 4 7 11 -4 8
18 Atl. Venezuela 11 1 4 6 10 17 -7 7

Carabobo következő 6 mérkőzések

2017-09-30 Aragua - Carabobo
2017-10-05 Carabobo - Est. de Merida
2017-10-08 Caracas - Carabobo
2017-10-12 Zamora Barinas - Carabobo
2017-10-17 Carabobo - Monagas
2017-10-22 Zamora Barinas - Carabobo

Zamora Barinas következő 6 mérkőzések

2017-10-01 Zamora Barinas - Deportivo Lara
2017-10-04 JBL del Zulia - Zamora Barinas
2017-10-08 Zamora Barinas - Dep. Tachira
2017-10-12 Zamora Barinas - Carabobo
2017-10-18 Trujillanos - Zamora Barinas
2017-10-22 Zamora Barinas - Carabobo

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 1.91 3.30 3.50
Valószínűség 38% 33% 29%
1X @ 1.29
Dupla esély 1X X2
Oddsok 1.29 1.80
Valószínűség 64% 36%
1X @ 1.29
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.27 3.55
Valószínűség   73% 27%
Felett 1.5 @ 1.27
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   1.95 1.85
Valószínűség   48% 52%
Alatt 2.5 @ 1.85
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   3.45 1.28
Valószínűség   27% 73%
Alatt 3.5 @ 1.28
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   1.74 2.00
Valószínűség   53% 47%
Igen @ 1.74

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-09-27 20:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!

Get it on Google Play