League Two - Anglia
kedd, 26.12.2017
15:00
15:00

Cambridge Utd

Barnet
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Cambridge |
| Vendég: | London |
| Távolság: | 78.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Abbey Stadion |
| Befogadóképesség: | 9 617 (4 948) |
| Méretek: | 100 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.50 | 3.50 | 1 | 1.30 | 1.70 | |||
| 48% | 21% | 31% | 2.20 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 66% | 34% | 49% | 51% | 20% | 80% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-09 | Barnet | 3 - 1 | Cambridge Utd |
| 2017-02-25 | Barnet | 0 - 1 | Cambridge Utd |
| 2016-08-06 | Cambridge Utd | 1 - 1 | Barnet |
| 2015-12-28 | Cambridge Utd | 2 - 1 | Barnet |
| 2015-08-29 | Barnet | 0 - 0 | Cambridge Utd |
| 2014-03-29 | Cambridge Utd | 1 - 1 | Barnet |
| 2013-11-16 | Barnet | 2 - 2 | Cambridge Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 1 | 5 | 3 | 2 | |
| 29% | 57% | 14% | 71% | 43% | 29% |
Cambridge Utd utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-23 | Notts County | 3 - 3 | Cambridge Utd |
| 2017-12-16 | Cambridge Utd | 1 - 2 | Newport County |
| 2017-12-09 | Port Vale | 2 - 0 | Cambridge Utd |
| 2017-12-03 | Newport County | 2 - 0 | Cambridge Utd |
| 2017-11-25 | Cambridge Utd | 1 - 0 | Stevenage |
| 2017-11-21 | Cheltenham | 0 - 0 | Cambridge Utd |
| 2017-11-18 | Luton | 7 - 0 | Cambridge Utd |
| 2017-11-11 | Cambridge Utd | 0 - 0 | Accrington |
| 2017-11-07 | Cambridge Utd | 0 - 2 | Peterborough |
| 2017-11-05 | Cambridge Utd | 1 - 0 | Sutton Utd |
| 2017-10-28 | Grimsby | 0 - 0 | Cambridge Utd |
| 2017-10-21 | Cambridge Utd | 2 - 1 | Chesterfield |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 4 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 33% | 17% |
Barnet utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-23 | Barnet | 0 - 2 | Cheltenham |
| 2017-12-16 | Barnet | 2 - 1 | Morecambe |
| 2017-12-09 | Chesterfield | 2 - 1 | Barnet |
| 2017-11-25 | Barnet | 0 - 2 | Grimsby |
| 2017-11-21 | Newport County | 1 - 2 | Barnet |
| 2017-11-18 | Port Vale | 1 - 0 | Barnet |
| 2017-11-11 | Barnet | 0 - 1 | Colchester |
| 2017-11-04 | Blackburn | 3 - 1 | Barnet |
| 2017-10-28 | Accrington | 4 - 1 | Barnet |
| 2017-10-21 | Barnet | 1 - 1 | Yeovil |
| 2017-10-17 | Barnet | 1 - 1 | Mansfield |
| 2017-10-14 | Notts County | 2 - 1 | Barnet |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 10 | 6 | 2 | |
| 17% | 17% | 67% | 83% | 50% | 17% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Luton | 23 | +34 | 48 |
| 2 | Notts County | 23 | +15 | 44 |
| 3 | Exeter | 23 | +3 | 39 |
| 4 | Coventry | 23 | +9 | 38 |
| 5 | Wycombe | 23 | +9 | 37 |
| 6 | Lincoln | 23 | +9 | 37 |
| 7 | Accrington | 22 | +7 | 37 |
| 8 | Colchester | 23 | +6 | 36 |
| 9 | Mansfield | 23 | +6 | 36 |
| 10 | Swindon | 22 | +7 | 35 |
| 11 | Newport County | 23 | +6 | 35 |
| 12 | Grimsby | 23 | -3 | 33 |
| 13 | Carlisle | 23 | +1 | 31 |
| 14 | Cheltenham | 23 | 0 | 30 |
| 15 | Stevenage | 23 | -2 | 30 |
| 16 | Cambridge Utd | 23 | -9 | 30 |
| 17 | Crawley | 23 | -6 | 27 |
| 18 | Port Vale | 23 | -9 | 25 |
| 19 | Yeovil | 23 | -11 | 24 |
| 20 | Crewe | 23 | -14 | 23 |
| 21 | Morecambe | 23 | -10 | 22 |
| 22 | Barnet | 23 | -10 | 20 |
| 23 | Chesterfield | 23 | -18 | 20 |
| 24 | Forest Green | 23 | -20 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Cambridge Utd | |
| Barnet | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Cambridge Utd | Barnet |
|---|---|---|---|
| 1 | Luton | ||
| 2 | Notts County | 2 - 1 | |
| 3 | Exeter | ||
| 4 | Coventry | 2 - 1 | |
| 5 | Wycombe | 1 - 3 | 3 - 1 |
| 6 | Lincoln | 2 - 1 | |
| 7 | Accrington | 0 - 0 | 4 - 1 |
| 8 | Colchester | 1 - 0 | |
| 9 | Mansfield | ||
| 10 | Swindon | 1 - 4 | |
| 11 | Newport County | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 12 | Grimsby | ||
| 13 | Carlisle | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 14 | Cheltenham | ||
| 15 | Stevenage | 1 - 0 | |
| 16 | Cambridge Utd | - | |
| 17 | Crawley | ||
| 18 | Port Vale | 1 - 0 | |
| 19 | Yeovil | 2 - 1 | |
| 20 | Crewe | 1 - 0 | |
| 21 | Morecambe | 0 - 0 | |
| 22 | Barnet | - | |
| 23 | Chesterfield | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 24 | Forest Green | 3 - 0 | 2 - 2 |
Liga pozíció
| Cambridge Utd | Barnet | |
| Pozíció | 16 | 22 |
| Pontok | 30 | 20 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 11 | 20 |
| Pontok | 20 | 8 |
Liga forma
| Cambridge Utd | Barnet | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
6 9 |
5
5 13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
2 3 |
2
2 7 |
Liga gólok
| Cambridge Utd | Barnet | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
30 |
24
34 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
10 |
14
20 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (275) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (719) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.61 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.47 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 27% |
Cambridge Utd következő 6 mérkőzések
| 2017-12-30 | Cambridge Utd | - | Crewe |
| 2018-01-01 | Colchester | - | Cambridge Utd |
| 2018-01-13 | Cambridge Utd | - | Mansfield |
| 2018-01-20 | Forest Green | - | Cambridge Utd |
| 2018-01-30 | Coventry | - | Cambridge Utd |
| 2018-02-03 | Yeovil | - | Cambridge Utd |
Barnet következő 6 mérkőzések
| 2017-12-30 | Exeter | - | Barnet |
| 2018-01-01 | Barnet | - | Swindon |
| 2018-01-13 | Crawley | - | Barnet |
| 2018-01-20 | Barnet | - | Lincoln |
| 2018-01-27 | Cheltenham | - | Barnet |
| 2018-02-03 | Mansfield | - | Barnet |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 3.50 | 3.50 |
| Valószínűség | 48% | 21% | 31% |
| 1 @ 2.20 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 1.70 |
| Valószínűség | 60% | 40% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Alatt 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-26 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
