Primera Nacional - Argentína
vasárnap, 11.02.2018
20:00
20:00

CA All Boys

Aldosivi
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Buenos Aires |
| Vendég: | Mar del Plata |
| Távolság: | 383.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio Islas Malvinas |
| Befogadóképesség: | 24 000 (12 199) |
| Méretek: | 100 x 65 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 20:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 2.89 | 3.20 | X2 | 1.36 | 1.55 | |||
| 25% | 40% | 35% | 1.55 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 2.25 | 2.87 | 1.39 | 6.00 | 1.12 | ||||||
| 73% | 27% | 30% | 70% | 18% | 82% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
CA All Boys utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-07 | CA All Boys | 3 - 3 | Ferro C. Oeste |
| 2018-02-03 | Ind. Rivadavia | 1 - 1 | CA All Boys |
| 2017-12-02 | Brown Adrogue | 3 - 0 | CA All Boys |
| 2017-11-26 | CA All Boys | 2 - 0 | Guillermo Brown |
| 2017-11-19 | Flandria | 2 - 0 | CA All Boys |
| 2017-11-12 | CA All Boys | 4 - 0 | Agropecuario |
| 2017-11-07 | JU Gualeguaychu | 3 - 1 | CA All Boys |
| 2017-10-28 | CA All Boys | 1 - 0 | Instituto ACC |
| 2017-10-15 | Club Almagro | 2 - 0 | CA All Boys |
| 2017-10-07 | CA All Boys | 1 - 1 | San Martin T. |
| 2017-10-02 | Nueva Chicago | 2 - 0 | CA All Boys |
| 2017-09-24 | CA All Boys | 1 - 0 | Santamarina |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 4 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 33% | 25% |
Aldosivi utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-09 | Aldosivi | 0 - 0 | Ind. Rivadavia |
| 2017-12-01 | Ferro C. Oeste | 0 - 2 | Aldosivi |
| 2017-11-26 | Aldosivi | 1 - 0 | Brown Adrogue |
| 2017-11-19 | Guillermo Brown | 1 - 1 | Aldosivi |
| 2017-11-11 | Aldosivi | 2 - 2 | Flandria |
| 2017-11-04 | Agropecuario | 2 - 0 | Aldosivi |
| 2017-10-31 | Aldosivi | 2 - 0 | JU Gualeguaychu |
| 2017-10-14 | Instituto ACC | 1 - 1 | Aldosivi |
| 2017-10-07 | Aldosivi | 1 - 3 | Club Almagro |
| 2017-10-01 | San Martin T. | 0 - 0 | Aldosivi |
| 2017-09-26 | Aldosivi | 3 - 0 | Nueva Chicago |
| 2017-09-17 | Santamarina | 1 - 2 | Aldosivi |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 4 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 33% | 17% |
Tabella Primera Nacional
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atl. Rafaela | 13 | +14 | 25 |
| 2 | Villa Dalmine | 13 | +9 | 25 |
| 3 | Club Almagro | 13 | +8 | 22 |
| 4 | Agropecuario | 12 | +6 | 22 |
| 5 | JU Gualeguaychu | 14 | -2 | 22 |
| 6 | Aldosivi | 12 | +5 | 20 |
| 7 | San Martin T. | 13 | +3 | 20 |
| 8 | Atletico Mitre | 14 | 0 | 20 |
| 9 | Gimnasia Jujuy | 13 | +4 | 19 |
| 10 | Dep. Moron | 13 | 0 | 18 |
| 11 | Guillermo Brown | 12 | +4 | 17 |
| 12 | Brown Adrogue | 12 | +3 | 16 |
| 13 | Nueva Chicago | 13 | -2 | 16 |
| 14 | Instituto ACC | 14 | -5 | 16 |
| 15 | Sp. Estudiantes | 12 | +1 | 15 |
| 16 | Los Andes | 12 | -1 | 15 |
| 17 | Quilmes | 13 | -3 | 15 |
| 18 | CA All Boys | 13 | -5 | 15 |
| 19 | Sarmiento Junin | 12 | -2 | 14 |
| 20 | Santamarina | 13 | -3 | 14 |
| 21 | Ind. Rivadavia | 13 | -3 | 13 |
| 22 | Boca Unidos | 13 | -10 | 10 |
| 23 | Ferro C. Oeste | 12 | -10 | 9 |
| 24 | Flandria | 12 | -10 | 7 |
| 25 | Dep. Riestra | 12 | -1 | 3 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| CA All Boys | |
| Aldosivi | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | CA All Boys | Aldosivi |
|---|---|---|---|
| 1 | Atl. Rafaela | ||
| 2 | Villa Dalmine | ||
| 3 | Club Almagro | ||
| 4 | Agropecuario | 4 - 0 | 2 - 0 |
| 5 | JU Gualeguaychu | ||
| 6 | Aldosivi | - | |
| 7 | San Martin T. | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | Atletico Mitre | ||
| 9 | Gimnasia Jujuy | ||
| 10 | Dep. Moron | ||
| 11 | Guillermo Brown | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Brown Adrogue | ||
| 13 | Nueva Chicago | ||
| 14 | Instituto ACC | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 15 | Sp. Estudiantes | ||
| 16 | Los Andes | ||
| 17 | Quilmes | ||
| 18 | CA All Boys | - | |
| 19 | Sarmiento Junin | ||
| 20 | Santamarina | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 21 | Ind. Rivadavia | ||
| 22 | Boca Unidos | ||
| 23 | Ferro C. Oeste | 3 - 3 | 0 - 2 |
| 24 | Flandria | ||
| 25 | Dep. Riestra |
Liga pozíció
| CA All Boys | Aldosivi | |
| Pozíció | 18 | 6 |
| Pontok | 15 | 20 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 18 |
| Pontok | 14 | 9 |
Liga forma
| CA All Boys | Aldosivi | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
3 6 |
5
5 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 0 |
2
3 1 |
Liga gólok
| CA All Boys | Aldosivi | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
19 |
15
10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
4 |
6
5 |
Teljes statisztika Primera Nacional
| Mérkőzések (159) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 37% |
| Vendég győzelmek | 17% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (308) | |
| Meccsenkénti gólok | 1.94 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.22 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.72 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 49% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 37% |
| Felett 1.5 | 62% |
| Felett 2.5 | 27% |
| Felett 3.5 | 15% |
CA All Boys következő 6 mérkőzések
| 2018-02-26 | Atletico Mitre | - | CA All Boys |
| 2018-03-03 | CA All Boys | - | Dep. Moron |
| 2018-03-10 | Atl. Rafaela | - | CA All Boys |
| 2018-03-18 | CA All Boys | - | Boca Unidos |
| 2018-03-27 | Quilmes | - | CA All Boys |
| 2018-04-01 | CA All Boys | - | Sarmiento Junin |
Aldosivi következő 6 mérkőzések
| 2018-02-20 | Aldosivi | - | Atletico Mitre |
| 2018-02-24 | Dep. Moron | - | Aldosivi |
| 2018-03-03 | Aldosivi | - | Atl. Rafaela |
| 2018-03-13 | Boca Unidos | - | Aldosivi |
| 2018-03-20 | Aldosivi | - | Quilmes |
| 2018-03-24 | Sarmiento Junin | - | Aldosivi |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 2.89 | 3.20 |
| Valószínűség | 25% | 40% | 35% |
| X2 @ 1.55 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.55 |
| Valószínűség | 41% | 59% |
| X2 @ 1.55 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.25 | |
| Valószínűség | 73% | 27% | |
| Felett 1.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.87 | 1.39 | |
| Valószínűség | 30% | 70% | |
| Alatt 2.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 6.00 | 1.12 | |
| Valószínűség | 18% | 82% | |
| Alatt 3.5 @ 1.12 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Nem @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-11 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
