Szuperliga - Üzbegisztán
szombat, 03.03.2018
12:30
12:30

Buxoro

Kokand 1912
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Buhara |
| Vendég: | Kokand |
| Távolság: | 559.8 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 12:30 (17:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 3.50 | 4.95 | 1 | 1.15 | 2.15 | |||
| 41% | 34% | 25% | 1.61 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.10 | 1.62 | 2.15 | 2.50 | 1.47 | ||||||
| 22% | 78% | 11% | 89% | 15% | 85% |
Utolsó 6 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-04 | Buxoro | 2 - 2 | Kokand 1912 |
| 2017-05-26 | Kokand 1912 | 2 - 1 | Buxoro |
| 2016-08-19 | Buxoro | 3 - 1 | Kokand 1912 |
| 2016-04-09 | Kokand 1912 | 0 - 1 | Buxoro |
| 2015-09-19 | Buxoro | 2 - 0 | Kokand 1912 |
| 2015-05-02 | Kokand 1912 | 2 - 1 | Buxoro |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 2 | 5 | 4 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 67% | 33% |
Buxoro utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-25 | Buxoro | 1 - 0 | Sogdiana |
| 2017-11-19 | Bunyodkor | 3 - 0 | Buxoro |
| 2017-11-08 | Lok. Tashkent | 2 - 0 | Buxoro |
| 2017-11-04 | Buxoro | 2 - 2 | Kokand 1912 |
| 2017-10-26 | Navbahor | 1 - 0 | Buxoro |
| 2017-10-21 | Buxoro | 0 - 2 | Pakhtakor |
| 2017-10-14 | Shurtan Guzar | 2 - 3 | Buxoro |
| 2017-09-30 | Buxoro | 2 - 2 | Met. Bekabad |
| 2017-09-22 | Mash'al Mubarek | 1 - 1 | Buxoro |
| 2017-09-16 | Buxoro | 0 - 0 | Din. Samarqand |
| 2017-09-07 | Neftchi Fergana | 1 - 2 | Buxoro |
| 2017-08-26 | Buxoro | 1 - 0 | Qizilqum |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 42% | 25% |
Kokand 1912 utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-25 | Kokand 1912 | 1 - 2 | Olmaliq |
| 2017-11-19 | Sogdiana | 2 - 1 | Kokand 1912 |
| 2017-11-09 | Kokand 1912 | 2 - 5 | Bunyodkor |
| 2017-11-04 | Buxoro | 2 - 2 | Kokand 1912 |
| 2017-10-25 | Lok. Tashkent | 3 - 0 | Kokand 1912 |
| 2017-10-21 | Kokand 1912 | 2 - 0 | Navbahor |
| 2017-10-14 | Pakhtakor | 2 - 0 | Kokand 1912 |
| 2017-09-30 | Kokand 1912 | 4 - 1 | Shurtan Guzar |
| 2017-09-22 | Met. Bekabad | 3 - 0 | Kokand 1912 |
| 2017-09-16 | Kokand 1912 | 2 - 4 | Mash'al Mubarek |
| 2017-09-07 | Din. Samarqand | 0 - 0 | Kokand 1912 |
| 2017-08-26 | Kokand 1912 | 3 - 1 | Neftchi Fergana |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 11 | 9 | 5 | |
| 25% | 17% | 58% | 92% | 75% | 42% |
Tabella Szuperliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lok. Tashkent | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Pakhtakor | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Nasaf Qarshi | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Neftchi Fergana | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Sogdiana | 1 | -2 | 0 |
| 6 | Qizilqum | 1 | -3 | 0 |
| 7 | Olmaliq | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Bunyodkor | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Buxoro | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Kokand 1912 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Met. Bekabad | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Navbahor | 0 | 0 | 0 |
Liga pozíció
| Buxoro | Kokand 1912 | |
| Pozíció | 7 | 7 |
| Pontok | 0 | 0 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 4 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Buxoro | Kokand 1912 | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Buxoro | Kokand 1912 | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Szuperliga
| Mérkőzések (3) | |
| Hazai győzelmek | 33% |
| Döntetlenek | 33% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (5) | |
| Meccsenkénti gólok | 1.67 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 0.67 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.00 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 33% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 33% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 0% |
| Felett 1.5 | 67% |
| Felett 2.5 | 33% |
| Felett 3.5 | 0% |
Buxoro következő 6 mérkőzések
| 2018-03-09 | Nasaf Qarshi | - | Buxoro |
| 2018-03-16 | Buxoro | - | Sogdiana |
| 2018-03-30 | Bunyodkor | - | Buxoro |
| 2018-04-06 | Buxoro | - | Pakhtakor |
| 2018-04-12 | Neftchi Fergana | - | Buxoro |
| 2018-04-16 | Qizilqum | - | Buxoro |
Kokand 1912 következő 6 mérkőzések
| 2018-03-08 | Qizilqum | - | Kokand 1912 |
| 2018-03-16 | Met. Bekabad | - | Kokand 1912 |
| 2018-03-31 | Kokand 1912 | - | Navbahor |
| 2018-04-07 | Lok. Tashkent | - | Kokand 1912 |
| 2018-04-12 | Olmaliq | - | Kokand 1912 |
| 2018-04-21 | Kokand 1912 | - | Nasaf Qarshi |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 3.50 | 4.95 |
| Valószínűség | 41% | 34% | 25% |
| 1 @ 1.61 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.15 | 2.15 |
| Valószínűség | 75% | 25% |
| 1X @ 1.15 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.20 | 4.10 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 1.5 @ 4.10 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.62 | 2.15 | |
| Valószínűség | 11% | 89% | |
| Alatt 2.5 @ 2.15 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.47 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.47 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | - | - | |
| Valószínűség | 5% | 95% | |
| Nem | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-03 08:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
