Süper Lig - Törökország
szombat, 17.03.2018
13:00
13:00

Bursaspor

Sivasspor
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Bursa |
| Vendég: | Sivas |
| Távolság: | 677.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Bursa Metropolitan Stadium |
| Befogadóképesség: | 43 761 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.39 | 3.20 | 3.00 | X2 | 1.39 | 1.57 | |||
| 35% | 24% | 41% | 1.57 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 75% | 25% | 59% | 41% | 35% | 65% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-22 | Sivasspor | 0 - 0 | Bursaspor |
| 2016-04-03 | Sivasspor | 1 - 2 | Bursaspor |
| 2015-10-28 | Bursaspor | 1 - 0 | Sivasspor |
| 2015-03-21 | Sivasspor | 4 - 1 | Bursaspor |
| 2014-11-01 | Bursaspor | 3 - 0 | Sivasspor |
| 2014-04-06 | Bursaspor | 4 - 3 | Sivasspor |
| 2014-02-06 | Sivasspor | 1 - 2 | Bursaspor |
| 2014-01-14 | Bursaspor | 2 - 1 | Sivasspor |
| 2013-11-09 | Sivasspor | 2 - 1 | Bursaspor |
| 2013-03-03 | Bursaspor | 1 - 0 | Sivasspor |
| 2013-02-28 | Bursaspor | 0 - 1 | Sivasspor |
| 2013-01-13 | Sivasspor | 2 - 1 | Bursaspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 8 | 8 | 2 | |
| 58% | 8% | 33% | 67% | 67% | 17% |
Bursaspor utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-10 | Ankaraspor | 2 - 1 | Bursaspor |
| 2018-03-02 | Bursaspor | 1 - 0 | Kayserispor |
| 2018-02-23 | Galatasaray | 5 - 0 | Bursaspor |
| 2018-02-18 | Bursaspor | 0 - 0 | Yeni Malatyaspor |
| 2018-02-11 | Akhisar Belediye | 1 - 0 | Bursaspor |
| 2018-02-02 | Bursaspor | 2 - 2 | Besiktas |
| 2018-01-27 | Alanyaspor | 3 - 1 | Bursaspor |
| 2018-01-21 | Bursaspor | 0 - 3 | Ist. Basaksehir |
| 2018-01-16 | Bursaspor | 2 - 1 | Genclerbirligi |
| 2018-01-10 | Bursaspor | 1 - 2 | Kukesi |
| 2018-01-08 | Bursaspor | 3 - 0 | Skenderbeu |
| 2018-01-06 | Bursaspor | 3 - 2 | Altinordu |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 9 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 75% | 33% |
Sivasspor utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-10 | Sivasspor | 2 - 2 | Kasimpasa |
| 2018-03-04 | Antalyaspor | 1 - 4 | Sivasspor |
| 2018-02-25 | Göztepe | 1 - 0 | Sivasspor |
| 2018-02-17 | Sivasspor | 3 - 2 | Ankaraspor |
| 2018-02-11 | Kayserispor | 1 - 1 | Sivasspor |
| 2018-02-04 | Sivasspor | 2 - 1 | Galatasaray |
| 2018-01-28 | Yeni Malatyaspor | 1 - 0 | Sivasspor |
| 2018-01-21 | Sivasspor | 1 - 1 | Akhisar Belediye |
| 2018-01-15 | Sivasspor | 1 - 0 | Tobol Kostanay |
| 2018-01-12 | Sivasspor | 1 - 1 | Zsetiszu |
| 2018-01-10 | Sivasspor | 1 - 4 | Genclerbirligi |
| 2017-12-23 | Sivasspor | 2 - 1 | Besiktas |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 6 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 50% | 33% |
Tabella Süper Lig
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 25 | +33 | 53 |
| 2 | Besiktas | 25 | +25 | 50 |
| 3 | Ist. Basaksehir | 25 | +19 | 50 |
| 4 | Fenerbahce | 25 | +19 | 47 |
| 5 | Kayserispor | 25 | +6 | 41 |
| 6 | Göztepe | 25 | 0 | 39 |
| 7 | Trabzonspor | 25 | +5 | 39 |
| 8 | Sivasspor | 25 | -1 | 38 |
| 9 | Yeni Malatyaspor | 25 | -3 | 34 |
| 10 | Akhisar Belediye | 25 | -4 | 33 |
| 11 | Kasimpasa | 26 | -5 | 31 |
| 12 | Bursaspor | 25 | -2 | 30 |
| 13 | Antalyaspor | 26 | -16 | 28 |
| 14 | Alanyaspor | 25 | -6 | 27 |
| 15 | Ankaraspor | 26 | -7 | 27 |
| 16 | Genclerbirligi | 25 | -8 | 26 |
| 17 | Konyaspor | 25 | -12 | 21 |
| 18 | Karabukspor | 26 | -43 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Bursaspor | |
| Sivasspor | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Bursaspor | Sivasspor |
|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 2 | Besiktas | 2 - 2 | |
| 3 | Ist. Basaksehir | 0 - 3 | |
| 4 | Fenerbahce | 0 - 1 | 4 - 1 |
| 5 | Kayserispor | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 6 | Göztepe | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | Trabzonspor | ||
| 8 | Sivasspor | - | |
| 9 | Yeni Malatyaspor | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Akhisar Belediye | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | Kasimpasa | 2 - 3 | |
| 12 | Bursaspor | - | |
| 13 | Antalyaspor | 4 - 0 | 1 - 4 |
| 14 | Alanyaspor | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 15 | Ankaraspor | 3 - 1 | 2 - 4 |
| 16 | Genclerbirligi | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 17 | Konyaspor | ||
| 18 | Karabukspor | 2 - 1 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Bursaspor | Sivasspor | |
| Pozíció | 12 | 8 |
| Pontok | 30 | 38 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 9 |
| Pontok | 22 | 14 |
Liga forma
| Bursaspor | Sivasspor | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
6 11 |
11
5 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
4 3 |
4
2 6 |
Liga gólok
| Bursaspor | Sivasspor | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
33
35 |
36
37 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
13 |
15
21 |
Teljes statisztika Süper Lig
| Mérkőzések (227) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (671) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.96 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.70 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.26 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 72% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 59% |
| Felett 1.5 | 81% |
| Felett 2.5 | 59% |
| Felett 3.5 | 34% |
Bursaspor következő 6 mérkőzések
| 2018-03-31 | Antalyaspor | - | Bursaspor |
| 2018-04-08 | Bursaspor | - | Kasimpasa |
| 2018-04-15 | Göztepe | - | Bursaspor |
| 2018-04-21 | Karabukspor | - | Bursaspor |
| 2018-04-30 | Bursaspor | - | Konyaspor |
| 2018-05-06 | Fenerbahce | - | Bursaspor |
Sivasspor következő 6 mérkőzések
| 2018-03-30 | Sivasspor | - | Karabukspor |
| 2018-04-08 | Konyaspor | - | Sivasspor |
| 2018-04-14 | Sivasspor | - | Fenerbahce |
| 2018-04-21 | Trabzonspor | - | Sivasspor |
| 2018-04-28 | Sivasspor | - | Genclerbirligi |
| 2018-05-04 | Ist. Basaksehir | - | Sivasspor |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 3.20 | 3.00 |
| Valószínűség | 35% | 24% | 41% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.57 |
| Valószínűség | 46% | 54% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.95 | |
| Valószínűség | 59% | 41% | |
| Felett 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-17 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
