National League - Anglia
szombat, 02.12.2017
15:00
15:00

Bromley

Dover Athletic
2 - 2
(2 - 0, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Bromley |
| Vendég: | Dover |
| Távolság: | 248.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Hayes Lane |
| Befogadóképesség: | 5 000 (1 300) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.89 | 3.50 | 2.29 | 12 | 1.61 | 1.41 | |||
| 37% | 29% | 34% | 1.30 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 2.00 | 1.80 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 67% | 33% | 37% | 63% | 22% | 78% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-17 | Bromley | 3 - 0 | Dover Athletic |
| 2017-10-14 | Dover Athletic | 0 - 0 | Bromley |
| 2017-08-08 | Dover Athletic | 1 - 2 | Bromley |
| 2017-03-18 | Dover Athletic | 1 - 0 | Bromley |
| 2016-10-25 | Bromley | 0 - 2 | Dover Athletic |
| 2015-12-28 | Dover Athletic | 2 - 3 | Bromley |
| 2015-08-29 | Bromley | 1 - 1 | Dover Athletic |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 2 | 5 | 3 | 1 | |
| 43% | 29% | 29% | 71% | 43% | 14% |
Bromley utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-28 | Bromley | 0 - 2 | Aldershot |
| 2017-11-25 | Barrow | 0 - 3 | Bromley |
| 2017-11-18 | Bromley | 1 - 1 | Chester |
| 2017-11-11 | Guiseley | 0 - 1 | Bromley |
| 2017-11-04 | Rochdale | 4 - 0 | Bromley |
| 2017-10-28 | Boreham Wood | 2 - 2 | Bromley |
| 2017-10-24 | Bromley | 2 - 3 | Maidenhead Utd |
| 2017-10-21 | Bromley | 2 - 0 | Woking |
| 2017-10-17 | Bromley | 3 - 0 | Dover Athletic |
| 2017-10-14 | Dover Athletic | 0 - 0 | Bromley |
| 2017-10-07 | Gateshead | 1 - 2 | Bromley |
| 2017-10-03 | Maidstone Utd | 0 - 2 | Bromley |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 6 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 50% | 25% |
Dover Athletic utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-25 | Dover Athletic | 0 - 1 | Fylde |
| 2017-11-21 | Dagenham and R. | 1 - 0 | Dover Athletic |
| 2017-11-18 | Leyton Orient | 1 - 1 | Dover Athletic |
| 2017-11-11 | Dover Athletic | 2 - 0 | Eastleigh |
| 2017-10-28 | Gateshead | 0 - 0 | Dover Athletic |
| 2017-10-24 | Dover Athletic | 3 - 1 | Woking |
| 2017-10-21 | Dover Athletic | 1 - 1 | Maidenhead Utd |
| 2017-10-17 | Bromley | 3 - 0 | Dover Athletic |
| 2017-10-14 | Dover Athletic | 0 - 0 | Bromley |
| 2017-10-07 | Torquay | 0 - 2 | Dover Athletic |
| 2017-10-03 | Sutton Utd | 2 - 2 | Dover Athletic |
| 2017-09-30 | Dover Athletic | 1 - 0 | Solihull Moors |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 7 | 3 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 58% | 25% | 17% |
Tabella National League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Aldershot | 22 | +13 | 39 |
| 2 | Sutton Utd | 22 | +6 | 39 |
| 3 | Wrexham | 22 | +6 | 39 |
| 4 | Macclesfield | 22 | +3 | 38 |
| 5 | Dagenham and R. | 22 | +12 | 37 |
| 6 | Dover Athletic | 22 | +12 | 37 |
| 7 | Boreham Wood | 22 | +11 | 35 |
| 8 | Bromley | 22 | +8 | 35 |
| 9 | Woking | 22 | -1 | 33 |
| 10 | Maidstone Utd | 21 | -2 | 33 |
| 11 | Tranmere Rovers | 22 | +7 | 31 |
| 12 | Ebbsfleet Utd | 22 | +5 | 31 |
| 13 | Hartlepool | 22 | +1 | 31 |
| 14 | Maidenhead Utd | 22 | 0 | 30 |
| 15 | Gateshead | 22 | +6 | 29 |
| 16 | Fylde | 20 | +5 | 28 |
| 17 | Halifax | 22 | -7 | 26 |
| 18 | Eastleigh | 22 | -3 | 25 |
| 19 | Barrow | 22 | -4 | 22 |
| 20 | Leyton Orient | 22 | -12 | 21 |
| 21 | Chester | 22 | -15 | 18 |
| 22 | Torquay | 22 | -13 | 17 |
| 23 | Guiseley | 21 | -17 | 17 |
| 24 | Solihull Moors | 22 | -21 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Bromley | |
| Dover Athletic | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Bromley | Dover Athletic |
|---|---|---|---|
| 1 | Aldershot | 0 - 2 | 0 - 2 |
| 2 | Sutton Utd | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 3 | Wrexham | ||
| 4 | Macclesfield | 1 - 0 | |
| 5 | Dagenham and R. | 1 - 0 | |
| 6 | Dover Athletic | - | |
| 7 | Boreham Wood | ||
| 8 | Bromley | - | |
| 9 | Woking | 2 - 0 | |
| 10 | Maidstone Utd | ||
| 11 | Tranmere Rovers | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Ebbsfleet Utd | ||
| 13 | Hartlepool | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 14 | Maidenhead Utd | 2 - 3 | |
| 15 | Gateshead | 0 - 0 | |
| 16 | Fylde | ||
| 17 | Halifax | 1 - 2 | |
| 18 | Eastleigh | 0 - 0 | |
| 19 | Barrow | ||
| 20 | Leyton Orient | 6 - 1 | 1 - 1 |
| 21 | Chester | 1 - 1 | |
| 22 | Torquay | 3 - 1 | 0 - 2 |
| 23 | Guiseley | 1 - 1 | |
| 24 | Solihull Moors | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Bromley | Dover Athletic | |
| Pozíció | 8 | 6 |
| Pontok | 35 | 37 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 11 | 3 |
| Pontok | 17 | 19 |
Liga forma
| Bromley | Dover Athletic | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
5 7 |
10
7 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
2 4 |
5
4 2 |
Liga gólok
| Bromley | Dover Athletic | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
33
25 |
27
15 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
10 |
12
7 |
Teljes statisztika National League
| Mérkőzések (262) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (650) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.48 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.34 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 44% |
| Felett 3.5 | 26% |
Bromley következő 6 mérkőzések
| 2017-12-09 | Eastleigh | - | Bromley |
| 2017-12-23 | Bromley | - | Macclesfield |
| 2017-12-26 | Ebbsfleet Utd | - | Bromley |
| 2017-12-30 | Leyton Orient | - | Bromley |
| 2018-01-01 | Bromley | - | Ebbsfleet Utd |
| 2018-01-06 | Bromley | - | Fylde |
Dover Athletic következő 6 mérkőzések
| 2017-12-09 | Dover Athletic | - | Hartlepool |
| 2017-12-16 | Dover Athletic | - | Eastbourne Borough |
| 2017-12-23 | Wrexham | - | Dover Athletic |
| 2017-12-26 | Dover Athletic | - | Maidstone Utd |
| 2017-12-30 | Dover Athletic | - | Halifax |
| 2018-01-01 | Maidstone Utd | - | Dover Athletic |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.89 | 3.50 | 2.29 |
| Valószínűség | 37% | 29% | 34% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 1.41 |
| Valószínűség | 51% | 49% |
| 1X @ 1.61 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 67% | 33% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 37% | 63% | |
| Alatt 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.30 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.00 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Nem @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-02 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
