National League - Anglia
kedd, 28.11.2017
19:45
19:45

Bromley

Aldershot
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Bromley |
| Vendég: | Aldershot |
| Távolság: | 57.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Hayes Lane |
| Befogadóképesség: | 5 000 (1 300) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.87 | 3.50 | 2.29 | 12 | 1.61 | 1.41 | |||
| 34% | 27% | 39% | 1.30 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.95 | 1.85 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 75% | 25% | 46% | 54% | 28% | 72% |
Utolsó 4 közvetlen mérkőzések
| 2017-02-25 | Aldershot | 4 - 0 | Bromley |
| 2016-08-16 | Bromley | 2 - 2 | Aldershot |
| 2016-04-30 | Bromley | 1 - 3 | Aldershot |
| 2015-10-17 | Aldershot | 1 - 1 | Bromley |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 2 | 2 | 4 | 3 | 3 | |
| 0% | 50% | 50% | 100% | 75% | 75% |
Bromley utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-25 | Barrow | 0 - 3 | Bromley |
| 2017-11-18 | Bromley | 1 - 1 | Chester |
| 2017-11-11 | Guiseley | 0 - 1 | Bromley |
| 2017-11-04 | Rochdale | 4 - 0 | Bromley |
| 2017-10-28 | Boreham Wood | 2 - 2 | Bromley |
| 2017-10-24 | Bromley | 2 - 3 | Maidenhead Utd |
| 2017-10-21 | Bromley | 2 - 0 | Woking |
| 2017-10-17 | Bromley | 3 - 0 | Dover Athletic |
| 2017-10-14 | Dover Athletic | 0 - 0 | Bromley |
| 2017-10-07 | Gateshead | 1 - 2 | Bromley |
| 2017-10-03 | Maidstone Utd | 0 - 2 | Bromley |
| 2017-09-30 | Bromley | 0 - 1 | Tranmere Rovers |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 6 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 50% | 25% |
Aldershot utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-25 | Aldershot | 2 - 0 | Wrexham |
| 2017-11-18 | Hartlepool | 0 - 2 | Aldershot |
| 2017-11-11 | Aldershot | 2 - 1 | Fylde |
| 2017-11-04 | Shrewsbury | 5 - 0 | Aldershot |
| 2017-10-28 | Barrow | 3 - 1 | Aldershot |
| 2017-10-24 | Aldershot | 2 - 2 | Sutton Utd |
| 2017-10-21 | Aldershot | 2 - 1 | Tranmere Rovers |
| 2017-10-14 | Aldershot | 1 - 0 | Torquay |
| 2017-10-07 | Maidenhead Utd | 3 - 3 | Aldershot |
| 2017-10-03 | Aldershot | 1 - 1 | Dagenham and R. |
| 2017-09-30 | Macclesfield | 2 - 0 | Aldershot |
| 2017-09-23 | Aldershot | 2 - 2 | Leyton Orient |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 11 | 7 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 92% | 58% | 42% |
Tabella National League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sutton Utd | 22 | +6 | 39 |
| 2 | Wrexham | 22 | +6 | 39 |
| 3 | Macclesfield | 22 | +3 | 38 |
| 4 | Dagenham and R. | 22 | +12 | 37 |
| 5 | Dover Athletic | 22 | +12 | 37 |
| 6 | Aldershot | 21 | +11 | 36 |
| 7 | Boreham Wood | 22 | +11 | 35 |
| 8 | Bromley | 21 | +10 | 35 |
| 9 | Woking | 22 | -1 | 33 |
| 10 | Maidstone Utd | 21 | -2 | 33 |
| 11 | Tranmere Rovers | 22 | +7 | 31 |
| 12 | Ebbsfleet Utd | 22 | +5 | 31 |
| 13 | Hartlepool | 22 | +1 | 31 |
| 14 | Maidenhead Utd | 22 | 0 | 30 |
| 15 | Gateshead | 22 | +6 | 29 |
| 16 | Fylde | 20 | +5 | 28 |
| 17 | Halifax | 22 | -7 | 26 |
| 18 | Eastleigh | 22 | -3 | 25 |
| 19 | Barrow | 22 | -4 | 22 |
| 20 | Leyton Orient | 22 | -12 | 21 |
| 21 | Chester | 22 | -15 | 18 |
| 22 | Torquay | 22 | -13 | 17 |
| 23 | Guiseley | 21 | -17 | 17 |
| 24 | Solihull Moors | 22 | -21 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Bromley | |
| Aldershot | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Bromley | Aldershot |
|---|---|---|---|
| 1 | Sutton Utd | 0 - 1 | |
| 2 | Wrexham | ||
| 3 | Macclesfield | 2 - 0 | |
| 4 | Dagenham and R. | ||
| 5 | Dover Athletic | ||
| 6 | Aldershot | - | |
| 7 | Boreham Wood | 2 - 1 | |
| 8 | Bromley | - | |
| 9 | Woking | 2 - 0 | |
| 10 | Maidstone Utd | 1 - 1 | |
| 11 | Tranmere Rovers | 0 - 1 | |
| 12 | Ebbsfleet Utd | 0 - 2 | |
| 13 | Hartlepool | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 14 | Maidenhead Utd | 2 - 3 | 3 - 3 |
| 15 | Gateshead | 0 - 1 | |
| 16 | Fylde | ||
| 17 | Halifax | 0 - 2 | |
| 18 | Eastleigh | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 19 | Barrow | 3 - 1 | |
| 20 | Leyton Orient | 6 - 1 | |
| 21 | Chester | 1 - 1 | |
| 22 | Torquay | 3 - 1 | |
| 23 | Guiseley | ||
| 24 | Solihull Moors | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Bromley | Aldershot | |
| Pozíció | 8 | 6 |
| Pontok | 35 | 36 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 11 | 10 |
| Pontok | 17 | 15 |
Liga forma
| Bromley | Aldershot | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
5 6 |
10
6 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
2 3 |
4
3 3 |
Liga gólok
| Bromley | Aldershot | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
33
23 |
35
24 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
8 |
13
11 |
Teljes statisztika National League
| Mérkőzések (261) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (648) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.48 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.34 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 44% |
| Felett 3.5 | 26% |
Bromley következő 6 mérkőzések
| 2017-12-02 | Bromley | - | Dover Athletic |
| 2017-12-09 | Eastleigh | - | Bromley |
| 2017-12-23 | Bromley | - | Macclesfield |
| 2017-12-26 | Ebbsfleet Utd | - | Bromley |
| 2017-12-30 | Leyton Orient | - | Bromley |
| 2018-01-01 | Bromley | - | Ebbsfleet Utd |
Aldershot következő 6 mérkőzések
| 2017-12-02 | Torquay | - | Aldershot |
| 2017-12-09 | Aldershot | - | Halifax |
| 2017-12-23 | Guiseley | - | Aldershot |
| 2017-12-26 | Aldershot | - | Woking |
| 2017-12-30 | Aldershot | - | Maidstone Utd |
| 2018-01-01 | Woking | - | Aldershot |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.87 | 3.50 | 2.29 |
| Valószínűség | 34% | 27% | 39% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 1.41 |
| Valószínűség | 46% | 54% |
| X2 @ 1.41 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Alatt 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-28 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
