Championship - Anglia
kedd, 26.12.2017
15:00
15:00

Bristol City

Reading
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Bristol |
| Vendég: | Reading |
| Távolság: | 112.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ashton Gate Stadium |
| Befogadóképesség: | 21 497 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.75 | 5.00 | 1 | 1.18 | 2.04 | |||
| 48% | 26% | 26% | 1.80 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 77% | 23% | 52% | 48% | 25% | 75% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-09 | Reading | 0 - 1 | Bristol City |
| 2017-01-02 | Bristol City | 2 - 3 | Reading |
| 2016-11-26 | Reading | 2 - 1 | Bristol City |
| 2016-01-02 | Reading | 1 - 0 | Bristol City |
| 2015-09-19 | Bristol City | 0 - 2 | Reading |
| 2013-07-24 | Bristol City | 1 - 0 | Reading |
| 2012-01-28 | Reading | 1 - 0 | Bristol City |
| 2011-09-27 | Bristol City | 2 - 3 | Reading |
| 2010-12-26 | Reading | 4 - 1 | Bristol City |
| 2010-10-19 | Bristol City | 1 - 0 | Reading |
| 2010-03-13 | Reading | 2 - 0 | Bristol City |
| 2009-12-19 | Bristol City | 1 - 1 | Reading |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 7 | 4 | 3 | |
| 25% | 8% | 67% | 58% | 33% | 25% |
Bristol City utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-23 | QPR | 1 - 1 | Bristol City |
| 2017-12-20 | Bristol City | 2 - 1 | Manchester Utd |
| 2017-12-16 | Bristol City | 2 - 1 | Nottingham |
| 2017-12-08 | Sheffield Utd | 1 - 2 | Bristol City |
| 2017-12-02 | Bristol City | 2 - 1 | Middlesbrough |
| 2017-11-25 | Hull City | 2 - 3 | Bristol City |
| 2017-11-21 | Bristol City | 1 - 2 | Preston |
| 2017-11-18 | Sheffield Wed | 0 - 0 | Bristol City |
| 2017-11-04 | Bristol City | 2 - 1 | Cardiff |
| 2017-10-31 | Fulham | 0 - 2 | Bristol City |
| 2017-10-28 | Sunderland | 1 - 2 | Bristol City |
| 2017-10-24 | Bristol City | 4 - 1 | Crystal Palace |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 11 | 9 | 2 | |
| 75% | 17% | 8% | 92% | 75% | 17% |
Reading utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-23 | Reading | 1 - 2 | Burton Albion |
| 2017-12-16 | Ipswich | 2 - 0 | Reading |
| 2017-12-11 | Reading | 2 - 2 | Cardiff |
| 2017-12-02 | Sunderland | 1 - 3 | Reading |
| 2017-11-28 | Reading | 3 - 0 | Barnsley |
| 2017-11-25 | Reading | 0 - 0 | Sheffield Wed |
| 2017-11-21 | Bolton | 2 - 2 | Reading |
| 2017-11-18 | Reading | 0 - 2 | Wolverhampton |
| 2017-11-04 | Derby County | 2 - 4 | Reading |
| 2017-10-31 | Reading | 3 - 1 | Nottingham |
| 2017-10-28 | Reading | 0 - 2 | Middlesbrough |
| 2017-10-21 | Sheffield Utd | 2 - 1 | Reading |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 8 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 67% | 42% |
Tabella Championship
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | 23 | +26 | 54 |
| 2 | Cardiff | 23 | +15 | 47 |
| 3 | Derby County | 23 | +17 | 44 |
| 4 | Bristol City | 23 | +13 | 44 |
| 5 | Leeds | 23 | +9 | 39 |
| 6 | Aston Villa | 23 | +9 | 38 |
| 7 | Sheffield Utd | 23 | +7 | 38 |
| 8 | Preston | 23 | +4 | 36 |
| 9 | Middlesbrough | 23 | +7 | 35 |
| 10 | Ipswich | 23 | +4 | 35 |
| 11 | Fulham | 23 | 0 | 32 |
| 12 | Brentford | 23 | +4 | 31 |
| 13 | Nottingham | 23 | -5 | 31 |
| 14 | Reading | 23 | -1 | 27 |
| 15 | Sheffield Wed | 23 | -2 | 27 |
| 16 | Norwich | 23 | -8 | 27 |
| 17 | Millwall | 23 | -1 | 26 |
| 18 | QPR | 23 | -8 | 26 |
| 19 | Hull City | 23 | -4 | 22 |
| 20 | Barnsley | 23 | -11 | 21 |
| 21 | Burton Albion | 23 | -25 | 20 |
| 22 | Sunderland | 23 | -11 | 19 |
| 23 | Bolton | 23 | -18 | 19 |
| 24 | Birmingham | 23 | -21 | 17 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Bristol City | |
| Reading | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Bristol City | Reading |
|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | ||
| 2 | Cardiff | 2 - 1 | |
| 3 | Derby County | 4 - 1 | 2 - 4 |
| 4 | Bristol City | - | |
| 5 | Leeds | 0 - 3 | 0 - 1 |
| 6 | Aston Villa | 1 - 1 | |
| 7 | Sheffield Utd | 2 - 1 | |
| 8 | Preston | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 9 | Middlesbrough | 2 - 1 | |
| 10 | Ipswich | 2 - 0 | |
| 11 | Fulham | ||
| 12 | Brentford | 1 - 1 | |
| 13 | Nottingham | 2 - 1 | |
| 14 | Reading | - | |
| 15 | Sheffield Wed | ||
| 16 | Norwich | ||
| 17 | Millwall | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 18 | QPR | 2 - 0 | |
| 19 | Hull City | ||
| 20 | Barnsley | 3 - 1 | |
| 21 | Burton Albion | 0 - 0 | |
| 22 | Sunderland | 1 - 3 | |
| 23 | Bolton | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 24 | Birmingham | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Bristol City | Reading | |
| Pozíció | 4 | 14 |
| Pontok | 44 | 27 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 11 |
| Pontok | 21 | 14 |
Liga forma
| Bristol City | Reading | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
12
8 3 |
7
6 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
3 2 |
4
2 5 |
Liga gólok
| Bristol City | Reading | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
37
24 |
29
30 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
11 |
15
15 |
Teljes statisztika Championship
| Mérkőzések (276) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (713) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.58 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.44 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 53% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 25% |
Bristol City következő 6 mérkőzések
| 2017-12-30 | Bristol City | - | Wolverhampton |
| 2018-01-01 | Aston Villa | - | Bristol City |
| 2018-01-06 | Watford | - | Bristol City |
| 2018-01-09 | Manchester City | - | Bristol City |
| 2018-01-13 | Bristol City | - | Norwich |
| 2018-01-19 | Derby County | - | Bristol City |
Reading következő 6 mérkőzések
| 2017-12-30 | Barnsley | - | Reading |
| 2018-01-02 | Reading | - | Birmingham |
| 2018-01-06 | Stevenage | - | Reading |
| 2018-01-13 | Hull City | - | Reading |
| 2018-01-16 | Reading | - | Stevenage |
| 2018-01-20 | Reading | - | Brentford |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 3.75 | 5.00 |
| Valószínűség | 48% | 26% | 26% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 2.04 |
| Valószínűség | 64% | 36% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 77% | 23% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Felett 2.5 @ 2.04 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 25% | 75% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Igen @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-26 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
