A-League - Ausztrália
csütörtök, 21.12.2017
08:50
08:50

Brisbane Roar

Perth Glory
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Brisbane |
| Vendég: | Perth |
| Távolság: | 3 606.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Suncorp |
| Befogadóképesség: | 52 500 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 08:50 (18:50 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.60 | 3.10 | X2 | 1.37 | 1.70 | |||
| 33% | 25% | 42% | 1.70 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.66 | 2.14 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 78% | 22% | 54% | 46% | 28% | 72% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-04-08 | Perth Glory | 3 - 1 | Brisbane Roar |
| 2017-02-18 | Perth Glory | 2 - 2 | Brisbane Roar |
| 2016-10-30 | Brisbane Roar | 2 - 1 | Perth Glory |
| 2016-08-10 | Brisbane Roar | 0 - 2 | Perth Glory |
| 2016-02-20 | Perth Glory | 6 - 3 | Brisbane Roar |
| 2016-01-02 | Brisbane Roar | 2 - 1 | Perth Glory |
| 2015-11-15 | Brisbane Roar | 1 - 0 | Perth Glory |
| 2015-02-28 | Perth Glory | 2 - 2 | Brisbane Roar |
| 2014-11-29 | Brisbane Roar | 1 - 1 | Perth Glory |
| 2014-10-19 | Perth Glory | 3 - 2 | Brisbane Roar |
| 2014-02-28 | Brisbane Roar | 3 - 1 | Perth Glory |
| 2014-01-17 | Perth Glory | 0 - 0 | Brisbane Roar |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 8 | 6 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 67% | 50% |
Brisbane Roar utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-17 | Brisbane Roar | 1 - 2 | Melbourne Vict. |
| 2017-12-09 | Brisbane Roar | 0 - 0 | Wellington Ph. |
| 2017-12-02 | WS Wanderers | 0 - 2 | Brisbane Roar |
| 2017-11-25 | Sydney FC | 3 - 1 | Brisbane Roar |
| 2017-11-17 | Brisbane Roar | 3 - 1 | Melbourne City |
| 2017-11-11 | Melbourne Vict. | 1 - 1 | Brisbane Roar |
| 2017-11-05 | Brisbane Roar | 0 - 0 | CC Mariners |
| 2017-10-28 | Wellington Ph. | 3 - 3 | Brisbane Roar |
| 2017-10-22 | Brisbane Roar | 1 - 2 | Newcastle Jets |
| 2017-10-13 | Brisbane Roar | 1 - 2 | Adelaide Utd |
| 2017-10-06 | Melbourne City | 2 - 0 | Brisbane Roar |
| 2017-08-09 | Brisbane Roar | 1 - 5 | Melbourne Vict. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 7 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 58% | 33% |
Perth Glory utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-16 | Perth Glory | 1 - 0 | Wellington Ph. |
| 2017-12-09 | Perth Glory | 1 - 2 | Newcastle Jets |
| 2017-12-03 | CC Mariners | 1 - 0 | Perth Glory |
| 2017-11-24 | Melbourne City | 1 - 3 | Perth Glory |
| 2017-11-19 | Perth Glory | 0 - 2 | Melbourne Vict. |
| 2017-11-12 | Wellington Ph. | 5 - 2 | Perth Glory |
| 2017-11-04 | Perth Glory | 1 - 0 | Adelaide Utd |
| 2017-10-27 | Sydney FC | 2 - 0 | Perth Glory |
| 2017-10-22 | Perth Glory | 2 - 1 | CC Mariners |
| 2017-10-15 | Newcastle Jets | 2 - 2 | Perth Glory |
| 2017-10-08 | WS Wanderers | 2 - 1 | Perth Glory |
| 2017-04-29 | Sydney FC | 3 - 0 | Perth Glory |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 9 | 7 | 3 | |
| 33% | 8% | 58% | 75% | 58% | 25% |
Tabella A-League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sydney FC | 11 | +14 | 28 |
| 2 | Newcastle Jets | 11 | +12 | 23 |
| 3 | Melbourne City | 11 | +1 | 19 |
| 4 | Adelaide Utd | 11 | -1 | 14 |
| 5 | Melbourne Vict. | 11 | -2 | 13 |
| 6 | Perth Glory | 11 | -5 | 13 |
| 7 | CC Mariners | 11 | -3 | 12 |
| 8 | WS Wanderers | 10 | -6 | 11 |
| 9 | Brisbane Roar | 11 | -3 | 10 |
| 10 | Wellington Ph. | 10 | -7 | 6 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Brisbane Roar | |
| Perth Glory | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Brisbane Roar | Perth Glory |
|---|---|---|---|
| 1 | Sydney FC | 2 - 0 | |
| 2 | Newcastle Jets | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 3 | Melbourne City | 3 - 1 | 1 - 3 |
| 4 | Adelaide Utd | 1 - 2 | |
| 5 | Melbourne Vict. | 1 - 2 | |
| 6 | Perth Glory | - | |
| 7 | CC Mariners | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | WS Wanderers | 2 - 1 | |
| 9 | Brisbane Roar | - | |
| 10 | Wellington Ph. | 0 - 0 | 5 - 2 |
Liga pozíció
| Brisbane Roar | Perth Glory | |
| Pozíció | 9 | 6 |
| Pontok | 10 | 13 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 9 |
| Pontok | 5 | 4 |
Liga forma
| Brisbane Roar | Perth Glory | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
4 5 |
4
1 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
2 3 |
1
1 4 |
Liga gólok
| Brisbane Roar | Perth Glory | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
16 |
13
18 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
6
7 |
8
13 |
Teljes statisztika A-League
| Mérkőzések (54) | |
| Hazai győzelmek | 37% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 39% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (154) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.85 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.41 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.44 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 78% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 63% |
| Felett 1.5 | 81% |
| Felett 2.5 | 56% |
| Felett 3.5 | 30% |
Brisbane Roar következő 6 mérkőzések
| 2017-12-30 | Adelaide Utd | - | Brisbane Roar |
| 2018-01-05 | Brisbane Roar | - | WS Wanderers |
| 2018-01-08 | Brisbane Roar | - | Sydney FC |
| 2018-01-12 | Newcastle Jets | - | Brisbane Roar |
| 2018-01-18 | Brisbane Roar | - | Perth Glory |
| 2018-01-27 | CC Mariners | - | Brisbane Roar |
Perth Glory következő 6 mérkőzések
| 2017-12-30 | Sydney FC | - | Perth Glory |
| 2018-01-05 | Perth Glory | - | Adelaide Utd |
| 2018-01-09 | Perth Glory | - | Melbourne City |
| 2018-01-13 | Melbourne Vict. | - | Perth Glory |
| 2018-01-18 | Brisbane Roar | - | Perth Glory |
| 2018-01-28 | Perth Glory | - | WS Wanderers |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 3.60 | 3.10 |
| Valószínűség | 33% | 25% | 42% |
| X2 @ 1.70 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.37 | 1.70 |
| Valószínűség | 43% | 57% |
| X2 @ 1.70 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.33 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.14 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Felett 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.25 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Igen @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-21 04:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
