2. divisjon - 2. csoport - Norvégia
vasárnap, 22.04.2018
15:00
15:00

Brattvag

KFUM Oslo
1 - 4
(0 - 2, 1 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Brattvåg |
| Vendég: | Oslo |
| Távolság: | 377.0 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 4.00 | 2.29 | 12 | 1.57 | 1.50 | |||
| 36% | 29% | 35% | 1.22 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.50 | 2.50 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 86% | 14% | 80% | 20% | 15% | 85% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Brattvag utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-18 | Herd | 1 - 4 | Brattvag |
| 2018-04-15 | Vard Haugesund | 1 - 2 | Brattvag |
| 2017-04-26 | Brattvag | 0 - 3 | Kristiansund |
| 2017-01-20 | Aalesunds | 3 - 0 | Brattvag |
| 2016-10-22 | Strindheim | 2 - 3 | Brattvag |
| 2016-10-15 | Brattvag | 2 - 3 | Hamarkameratene |
| 2016-10-08 | Molde 2 | 1 - 2 | Brattvag |
| 2016-10-01 | Brattvag | 1 - 2 | Stjordals Blink |
| 2016-09-24 | Elverum | 2 - 0 | Brattvag |
| 2016-09-17 | Brattvag | 4 - 1 | Tynset IF |
| 2016-09-10 | Nardo | 0 - 2 | Brattvag |
| 2016-08-27 | Brattvag | 0 - 1 | Nybergsund |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 6 | 11 | 9 | 4 | |
| 50% | 0% | 50% | 92% | 75% | 33% |
KFUM Oslo utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-14 | KFUM Oslo | 3 - 0 | Vidar |
| 2017-10-21 | KFUM Oslo | 2 - 0 | Finnsnes |
| 2017-10-14 | Follo | 3 - 2 | KFUM Oslo |
| 2017-10-07 | Brumunddal | 1 - 0 | KFUM Oslo |
| 2017-09-30 | KFUM Oslo | 1 - 2 | Skeid |
| 2017-09-23 | Asker | 2 - 3 | KFUM Oslo |
| 2017-09-16 | KFUM Oslo | 0 - 1 | Raufoss IL |
| 2017-09-11 | Vålerenga 2 | 0 - 4 | KFUM Oslo |
| 2017-09-02 | KFUM Oslo | 1 - 3 | Hamarkameratene |
| 2017-08-26 | Nybergsund | 3 - 4 | KFUM Oslo |
| 2017-08-19 | KFUM Oslo | 2 - 0 | Kjelsås |
| 2017-08-12 | Alta | 3 - 0 | KFUM Oslo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 6 | 10 | 8 | 5 | |
| 50% | 0% | 50% | 83% | 67% | 42% |
Tabella 2. divisjon - 2. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hodd | 2 | +3 | 4 |
| 1 | Skeid | 2 | +3 | 4 |
| 3 | KFUM Oslo | 1 | +3 | 3 |
| 4 | Brattvag | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Vålerenga 2 | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Flekkeroy | 2 | 0 | 2 |
| 7 | Kjelsås | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Bryne | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Arendal | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Vard Haugesund | 2 | -1 | 1 |
| 11 | Nardo | 2 | -3 | 1 |
| 12 | Egersunds | 1 | -1 | 0 |
| 13 | Vidar | 1 | -3 | 0 |
| 13 | Stjordals Blink | 1 | -3 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Brattvag | |
| KFUM Oslo | |
| Hazai | |
| Vendég |
Liga pozíció
| Brattvag | KFUM Oslo | |
| Pozíció | 4 | 3 |
| Pontok | 3 | 3 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 11 | 11 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Brattvag | KFUM Oslo | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
1
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Brattvag | KFUM Oslo | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
2
1 |
3
0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika 2. divisjon - 2. csoport
| Mérkőzések (10) | |
| Hazai győzelmek | 30% |
| Döntetlenek | 50% |
| Vendég győzelmek | 20% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (17) | |
| Meccsenkénti gólok | 1.70 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.00 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.70 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 60% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 40% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 30% |
| Felett 1.5 | 60% |
| Felett 2.5 | 40% |
| Felett 3.5 | 0% |
Brattvag következő 6 mérkőzések
| 2018-04-29 | Vålerenga 2 | - | Brattvag |
| 2018-05-02 | Brattvag | - | Molde |
| 2018-05-06 | Brattvag | - | Egersunds |
| 2018-05-09 | Brattvag | - | Rosenborg |
| 2018-05-12 | Vidar | - | Brattvag |
| 2018-05-19 | Brattvag | - | Bryne |
KFUM Oslo következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | KFUM Oslo | - | Hodd |
| 2018-05-02 | Elverum | - | KFUM Oslo |
| 2018-05-05 | Arendal | - | KFUM Oslo |
| 2018-05-09 | KFUM Oslo | - | Lilleström |
| 2018-05-12 | KFUM Oslo | - | Skeid |
| 2018-05-19 | Flekkeroy | - | KFUM Oslo |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 4.00 | 2.29 |
| Valószínűség | 36% | 29% | 35% |
| 12 @ 1.22 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 1.50 |
| Valószínűség | 51% | 49% |
| 1X @ 1.57 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 4.50 | |
| Valószínűség | 86% | 14% | |
| Felett 1.5 @ 1.16 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 80% | 20% | |
| Felett 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.57 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Nem @ 2.50 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-22 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
