League One - Anglia
szombat, 03.03.2018
15:00
15:00

Bradford

Portsmouth
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Bradford |
| Vendég: | Portsmouth |
| Távolság: | 336.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Valley Parade |
| Befogadóképesség: | 25 136 |
| Méretek: | 103 x 64 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.54 | 3.29 | 2.70 | 12 | 1.48 | 1.55 | |||
| 35% | 32% | 33% | 1.34 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.00 | 1.80 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 71% | 29% | 47% | 53% | 27% | 73% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-28 | Portsmouth | 0 - 1 | Bradford |
| 2003-05-04 | Bradford | 0 - 5 | Portsmouth |
| 2002-09-28 | Portsmouth | 3 - 0 | Bradford |
| 2002-01-12 | Bradford | 3 - 1 | Portsmouth |
| 2001-08-17 | Portsmouth | 0 - 1 | Bradford |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 2 | 3 | 3 | 2 | |
| 60% | 0% | 40% | 60% | 60% | 40% |
Bradford utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Plymouth | 1 - 0 | Bradford |
| 2018-02-13 | Charlton | 1 - 1 | Bradford |
| 2018-02-10 | Bradford | 2 - 2 | Bury |
| 2018-02-03 | Oldham | 2 - 1 | Bradford |
| 2018-01-27 | Bradford | 0 - 4 | Wimbledon |
| 2018-01-23 | Rotherham | 2 - 0 | Bradford |
| 2018-01-20 | Bristol Rovers | 3 - 1 | Bradford |
| 2018-01-13 | Bradford | 1 - 2 | Northampton |
| 2018-01-06 | Yeovil | 2 - 0 | Bradford |
| 2018-01-01 | Fleetwood | 1 - 2 | Bradford |
| 2017-12-30 | Bradford | 3 - 2 | Oxford Utd |
| 2017-12-26 | Bradford | 1 - 3 | Peterborough |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 11 | 8 | 5 | |
| 17% | 17% | 67% | 92% | 67% | 42% |
Portsmouth utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Portsmouth | 0 - 2 | Blackpool |
| 2018-02-20 | Fleetwood | 1 - 2 | Portsmouth |
| 2018-02-17 | Southend | 3 - 1 | Portsmouth |
| 2018-02-13 | Portsmouth | 1 - 2 | Blackburn |
| 2018-02-10 | MK Dons | 1 - 2 | Portsmouth |
| 2018-02-03 | Portsmouth | 2 - 2 | Doncaster |
| 2018-01-27 | Portsmouth | 0 - 1 | Shrewsbury |
| 2018-01-20 | Rotherham | 1 - 0 | Portsmouth |
| 2018-01-13 | Portsmouth | 1 - 1 | Scunthorpe |
| 2018-01-01 | Bristol Rovers | 2 - 1 | Portsmouth |
| 2017-12-30 | Portsmouth | 3 - 1 | Northampton |
| 2017-12-26 | Portsmouth | 2 - 1 | Wimbledon |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 8 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 67% | 25% |
Tabella League One
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Blackburn | 35 | +32 | 72 |
| 2 | Shrewsbury | 34 | +19 | 68 |
| 3 | Wigan | 31 | +39 | 66 |
| 4 | Rotherham | 34 | +19 | 62 |
| 5 | Scunthorpe | 35 | +12 | 57 |
| 6 | Plymouth | 35 | +1 | 53 |
| 7 | Charlton | 33 | +2 | 51 |
| 8 | Peterborough | 34 | +9 | 50 |
| 9 | Bradford | 34 | -3 | 50 |
| 10 | Portsmouth | 35 | -2 | 49 |
| 11 | Gillingham | 35 | 0 | 46 |
| 12 | Bristol Rovers | 34 | -3 | 46 |
| 13 | Southend | 33 | -9 | 44 |
| 14 | Doncaster | 35 | -1 | 42 |
| 15 | Oxford Utd | 34 | -2 | 42 |
| 16 | Blackpool | 34 | -2 | 42 |
| 17 | Walsall | 34 | -5 | 41 |
| 18 | Wimbledon | 35 | -12 | 38 |
| 19 | Northampton | 35 | -22 | 38 |
| 20 | Fleetwood | 34 | -11 | 37 |
| 21 | Oldham | 33 | -12 | 36 |
| 22 | MK Dons | 34 | -15 | 32 |
| 23 | Bury | 34 | -22 | 29 |
| 24 | Rochdale | 30 | -12 | 26 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Bradford | |
| Portsmouth | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Bradford | Portsmouth |
|---|---|---|---|
| 1 | Blackburn | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 2 | Shrewsbury | 2 - 0 | |
| 3 | Wigan | 1 - 1 | |
| 4 | Rotherham | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Scunthorpe | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 6 | Plymouth | 0 - 1 | |
| 7 | Charlton | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Peterborough | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 9 | Bradford | - | |
| 10 | Portsmouth | - | |
| 11 | Gillingham | 0 - 1 | |
| 12 | Bristol Rovers | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 13 | Southend | 3 - 1 | |
| 14 | Doncaster | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 15 | Oxford Utd | 3 - 2 | 3 - 0 |
| 16 | Blackpool | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 17 | Walsall | ||
| 18 | Wimbledon | 0 - 4 | 0 - 2 |
| 19 | Northampton | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 20 | Fleetwood | 0 - 3 | 1 - 2 |
| 21 | Oldham | 1 - 1 | |
| 22 | MK Dons | 1 - 2 | |
| 23 | Bury | 2 - 2 | |
| 24 | Rochdale | 4 - 3 |
Liga pozíció
| Bradford | Portsmouth | |
| Pozíció | 9 | 10 |
| Pontok | 50 | 49 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 21 | 14 |
| Pontok | 20 | 19 |
Liga forma
| Bradford | Portsmouth | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
15
5 14 |
15
4 16 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
2 8 |
6
1 10 |
Liga gólok
| Bradford | Portsmouth | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
48
51 |
42
44 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
27 |
17
28 |
Teljes statisztika League One
| Mérkőzések (407) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1061) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.61 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.41 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.20 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 55% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 26% |
Bradford következő 6 mérkőzések
| 2018-03-10 | Bradford | - | MK Dons |
| 2018-03-14 | Bradford | - | Wigan |
| 2018-03-19 | Doncaster | - | Bradford |
| 2018-03-24 | Bradford | - | Gillingham |
| 2018-03-29 | Blackburn | - | Bradford |
| 2018-04-02 | Bradford | - | Walsall |
Portsmouth következő 6 mérkőzések
| 2018-03-10 | Portsmouth | - | Gillingham |
| 2018-03-17 | Oldham | - | Portsmouth |
| 2018-03-25 | Portsmouth | - | Oxford Utd |
| 2018-03-31 | Walsall | - | Portsmouth |
| 2018-04-02 | Portsmouth | - | Wigan |
| 2018-04-07 | Rochdale | - | Portsmouth |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.54 | 3.29 | 2.70 |
| Valószínűség | 35% | 32% | 33% |
| 12 @ 1.34 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.48 | 1.55 |
| Valószínűség | 52% | 48% |
| 1X @ 1.48 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.30 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.00 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.75 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-03 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
