Ligue 3 - Franciaország
szombat, 25.11.2017
13:30
13:30

Boulogne

Red Star Paris
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Boulogne |
| Vendég: | Saint-Ouen |
| Távolság: | 208.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade de la Liberation |
| Befogadóképesség: | 15 004 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:30 (14:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.54 | 3.00 | 2.70 | X2 | 1.44 | 1.50 | |||
| 18% | 46% | 36% | 1.50 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.29 | 1.60 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 65% | 35% | 31% | 69% | 22% | 78% |
Utolsó 6 közvetlen mérkőzések
| 2015-03-24 | Boulogne | 1 - 2 | Red Star Paris |
| 2014-09-12 | Red Star Paris | 2 - 0 | Boulogne |
| 2014-02-21 | Boulogne | 0 - 1 | Red Star Paris |
| 2013-09-07 | Red Star Paris | 0 - 1 | Boulogne |
| 2013-03-29 | Red Star Paris | 2 - 2 | Boulogne |
| 2012-10-19 | Boulogne | 5 - 0 | Red Star Paris |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 3 | 4 | 3 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 50% | 33% |
Boulogne utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-17 | Creteil | 3 - 0 | Boulogne |
| 2017-11-03 | Boulogne | 1 - 1 | Dunkerque |
| 2017-10-27 | Boulogne | 1 - 0 | Lyon-Duchere |
| 2017-10-13 | Rodez AF | 2 - 2 | Boulogne |
| 2017-09-29 | Boulogne | 2 - 2 | Entente SSG |
| 2017-09-22 | Concarneau | 1 - 0 | Boulogne |
| 2017-09-15 | Boulogne | 1 - 2 | Les Herbiers |
| 2017-09-08 | Chambly | 2 - 2 | Boulogne |
| 2017-09-01 | Boulogne | 1 - 1 | Beziers |
| 2017-08-25 | Laval | 1 - 0 | Boulogne |
| 2017-08-18 | Boulogne | 0 - 1 | Grenoble Foot |
| 2017-08-04 | Boulogne | 1 - 0 | Avranches |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 7 | 5 | 3 | |
| 17% | 42% | 42% | 58% | 42% | 25% |
Red Star Paris utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-17 | Red Star Paris | 1 - 0 | Rodez AF |
| 2017-11-03 | Entente SSG | 1 - 1 | Red Star Paris |
| 2017-10-28 | Red Star Paris | 3 - 1 | Concarneau |
| 2017-10-25 | Metz | 1 - 0 | Red Star Paris |
| 2017-10-13 | Les Herbiers | 0 - 0 | Red Star Paris |
| 2017-09-29 | Red Star Paris | 2 - 0 | Chambly |
| 2017-09-22 | Beziers | 1 - 0 | Red Star Paris |
| 2017-09-16 | Red Star Paris | 1 - 1 | Laval |
| 2017-09-09 | Grenoble Foot | 0 - 0 | Red Star Paris |
| 2017-08-25 | Avranches | 1 - 3 | Red Star Paris |
| 2017-08-22 | Gazelec Ajaccio | 0 - 0 | Red Star Paris |
| 2017-08-19 | Red Star Paris | 2 - 0 | Consolat |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 6 | 2 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 50% | 17% | 17% |
Tabella Ligue 3
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rodez AF | 13 | +8 | 25 |
| 2 | Cholet | 13 | +10 | 24 |
| 3 | Red Star Paris | 12 | +9 | 23 |
| 4 | Grenoble Foot | 13 | +6 | 23 |
| 5 | Pau | 13 | +4 | 18 |
| 6 | Laval | 13 | +3 | 18 |
| 7 | Beziers | 13 | -1 | 18 |
| 8 | Lyon-Duchere | 13 | -2 | 18 |
| 9 | Entente SSG | 14 | -3 | 17 |
| 10 | Creteil | 13 | -4 | 17 |
| 11 | Dunkerque | 13 | +2 | 15 |
| 12 | Concarneau | 14 | -2 | 14 |
| 13 | Les Herbiers | 14 | -6 | 14 |
| 14 | Consolat | 13 | -7 | 13 |
| 15 | Chambly | 13 | -3 | 11 |
| 16 | Boulogne | 12 | -5 | 10 |
| 17 | Avranches | 13 | -9 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Boulogne | |
| Red Star Paris | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Boulogne | Red Star Paris |
|---|---|---|---|
| 1 | Rodez AF | ||
| 2 | Cholet | 1 - 2 | |
| 3 | Red Star Paris | - | |
| 4 | Grenoble Foot | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | Pau | ||
| 6 | Laval | ||
| 7 | Beziers | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Lyon-Duchere | 1 - 0 | |
| 9 | Entente SSG | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 10 | Creteil | ||
| 11 | Dunkerque | 1 - 1 | |
| 12 | Concarneau | ||
| 13 | Les Herbiers | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 14 | Consolat | ||
| 15 | Chambly | ||
| 16 | Boulogne | - | |
| 17 | Avranches | 1 - 0 | 1 - 3 |
Liga pozíció
| Boulogne | Red Star Paris | |
| Pozíció | 16 | 3 |
| Pontok | 10 | 23 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 4 |
| Pontok | 9 | 9 |
Liga forma
| Boulogne | Red Star Paris | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
5 5 |
6
5 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
3 2 |
2
3 1 |
Liga gólok
| Boulogne | Red Star Paris | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
16 |
16
7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
7
7 |
6
4 |
Teljes statisztika Ligue 3
| Mérkőzések (111) | |
| Hazai győzelmek | 36% |
| Döntetlenek | 37% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (266) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.40 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.26 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 65% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 37% |
| Felett 3.5 | 25% |
Boulogne következő 6 mérkőzések
| 2017-12-08 | Pau | - | Boulogne |
| 2017-12-15 | Boulogne | - | Cholet |
| 2017-12-20 | Consolat | - | Boulogne |
| 2018-01-08 | Lens | - | Boulogne |
| 2018-01-19 | Grenoble Foot | - | Boulogne |
| 2018-02-02 | Boulogne | - | Laval |
Red Star Paris következő 6 mérkőzések
| 2017-12-08 | Red Star Paris | - | Dunkerque |
| 2017-12-16 | Creteil | - | Red Star Paris |
| 2017-12-20 | Lyon-Duchere | - | Red Star Paris |
| 2018-01-06 | Lyon-Duchere | - | Red Star Paris |
| 2018-01-13 | Red Star Paris | - | Cholet |
| 2018-01-19 | Consolat | - | Red Star Paris |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.54 | 3.00 | 2.70 |
| Valószínűség | 18% | 46% | 36% |
| X2 @ 1.50 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 1.50 |
| Valószínűség | 33% | 67% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 65% | 35% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 1.60 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 2.5 @ 1.60 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-25 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
