Ligue 3 - Franciaország
péntek, 20.04.2018
19:00
19:00

Boulogne

Pau
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Boulogne |
| Vendég: | Pau |
| Távolság: | 838.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade de la Liberation |
| Befogadóképesség: | 15 004 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.00 | 3.20 | 1X | 1.36 | 1.57 | |||
| 30% | 42% | 28% | 1.36 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 68% | 32% | 40% | 60% | 24% | 76% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-08 | Pau | 2 - 3 | Boulogne |
| 2017-02-10 | Pau | 0 - 0 | Boulogne |
| 2016-09-02 | Boulogne | 3 - 0 | Pau |
Boulogne utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-13 | Red Star Paris | 2 - 1 | Boulogne |
| 2018-04-06 | Boulogne | 2 - 1 | Creteil |
| 2018-03-30 | Dunkerque | 0 - 0 | Boulogne |
| 2018-03-23 | Lyon-Duchere | 1 - 0 | Boulogne |
| 2018-03-20 | Boulogne | 1 - 1 | Concarneau |
| 2018-03-16 | Boulogne | 2 - 0 | Rodez AF |
| 2018-03-09 | Entente SSG | 2 - 2 | Boulogne |
| 2018-02-23 | Les Herbiers | 0 - 0 | Boulogne |
| 2018-02-16 | Boulogne | 2 - 1 | Chambly |
| 2018-02-09 | Beziers | 1 - 1 | Boulogne |
| 2018-02-02 | Boulogne | 1 - 0 | Laval |
| 2018-01-19 | Grenoble Foot | 1 - 2 | Boulogne |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 8 | 5 | 1 | |
| 42% | 42% | 17% | 67% | 42% | 8% |
Pau utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-13 | Pau | 1 - 2 | Rodez AF |
| 2018-04-06 | Entente SSG | 2 - 2 | Pau |
| 2018-03-31 | Pau | 4 - 1 | Concarneau |
| 2018-03-23 | Les Herbiers | 0 - 1 | Pau |
| 2018-03-20 | Cholet | 1 - 0 | Pau |
| 2018-03-16 | Pau | 0 - 1 | Chambly |
| 2018-03-09 | Beziers | 2 - 0 | Pau |
| 2018-03-02 | Pau | 0 - 1 | Laval |
| 2018-02-23 | Grenoble Foot | 1 - 1 | Pau |
| 2018-02-09 | Avranches | 0 - 0 | Pau |
| 2018-02-02 | Pau | 1 - 2 | Consolat |
| 2018-01-26 | Pau | 1 - 0 | Creteil |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 6 | 4 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 50% | 33% | 17% |
Tabella Ligue 3
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Red Star Paris | 28 | +12 | 48 |
| 2 | Grenoble Foot | 28 | +10 | 45 |
| 3 | Rodez AF | 29 | +4 | 45 |
| 4 | Beziers | 28 | +4 | 42 |
| 5 | Laval | 28 | +7 | 41 |
| 6 | Concarneau | 29 | +1 | 38 |
| 7 | Dunkerque | 28 | +3 | 37 |
| 8 | Lyon-Duchere | 28 | -3 | 37 |
| 9 | Les Herbiers | 29 | -5 | 36 |
| 10 | Boulogne | 28 | -1 | 35 |
| 11 | Cholet | 28 | -2 | 35 |
| 12 | Pau | 28 | +2 | 34 |
| 13 | Entente SSG | 29 | -6 | 34 |
| 14 | Chambly | 28 | +3 | 33 |
| 15 | Avranches | 28 | -6 | 33 |
| 16 | Consolat | 28 | -9 | 31 |
| 17 | Creteil | 28 | -14 | 24 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Boulogne | |
| Pau | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Boulogne | Pau |
|---|---|---|---|
| 1 | Red Star Paris | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 2 | Grenoble Foot | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Rodez AF | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 4 | Beziers | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | Laval | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 6 | Concarneau | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 7 | Dunkerque | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 8 | Lyon-Duchere | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 9 | Les Herbiers | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 10 | Boulogne | - | |
| 11 | Cholet | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Pau | - | |
| 13 | Entente SSG | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 14 | Chambly | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 15 | Avranches | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 16 | Consolat | 1 - 1 | |
| 17 | Creteil | 2 - 1 |
Liga pozíció
| Boulogne | Pau | |
| Pozíció | 10 | 12 |
| Pontok | 35 | 34 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 9 |
| Pontok | 24 | 18 |
Liga forma
| Boulogne | Pau | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
12 8 |
8
10 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
6 2 |
4
6 4 |
Liga gólok
| Boulogne | Pau | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
29
30 |
37
35 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
11 |
16
16 |
Teljes statisztika Ligue 3
| Mérkőzések (240) | |
| Hazai győzelmek | 32% |
| Döntetlenek | 37% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (565) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.35 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.22 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 69% |
| Felett 2.5 | 39% |
| Felett 3.5 | 23% |
Boulogne következő 6 mérkőzések
| 2018-04-27 | Cholet | - | Boulogne |
| 2018-05-04 | Boulogne | - | Consolat |
| 2018-05-11 | Avranches | - | Boulogne |
| 2018-07-20 | Cercle Brugge | - | Boulogne |
| 2018-08-03 | JA Drancy | - | Boulogne |
| 2018-08-10 | Boulogne | - | Laval |
Pau következő 6 mérkőzések
| 2018-04-27 | Pau | - | Dunkerque |
| 2018-05-04 | Creteil | - | Pau |
| 2018-05-11 | Pau | - | Red Star Paris |
| 2018-08-03 | Marignane Gignac | - | Pau |
| 2018-08-10 | Pau | - | Chambly |
| 2018-08-17 | Avranches | - | Pau |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 3.00 | 3.20 |
| Valószínűség | 30% | 42% | 28% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.57 |
| Valószínűség | 52% | 48% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Alatt 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 24% | 76% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-20 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
