Vtora liga - Bulgária
hétfő, 05.03.2018
13:30
13:30

Botev Galabovo

Pomorie
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Galabovo |
| Vendég: | Pomorie |
| Távolság: | 153.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Energetik |
| Befogadóképesség: | 3 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 3.70 | 4.60 | 1X | 1.14 | 2.15 | |||
| 41% | 32% | 27% | 1.14 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.60 | 1.60 | 2.20 | 2.40 | 1.50 | ||||||
| 75% | 25% | 48% | 52% | 25% | 75% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-12 | Pomorie | 0 - 0 | Botev Galabovo |
| 2017-04-08 | Pomorie | 1 - 0 | Botev Galabovo |
| 2016-10-01 | Botev Galabovo | 2 - 3 | Pomorie |
| 2016-05-21 | Botev Galabovo | 0 - 0 | Pomorie |
| 2015-11-08 | Pomorie | 0 - 0 | Botev Galabovo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | |
| 0% | 60% | 40% | 20% | 20% | 20% |
Botev Galabovo utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Nesebar | 1 - 5 | Botev Galabovo |
| 2017-12-02 | Botev Galabovo | 3 - 2 | Csernomorec B. |
| 2017-11-26 | Neftochimic | 0 - 2 | Botev Galabovo |
| 2017-11-18 | Lokomotiv Sz | 1 - 1 | Botev Galabovo |
| 2017-11-04 | Botev Galabovo | 1 - 1 | Maritsa Plovdiv |
| 2017-10-28 | Montana | 3 - 1 | Botev Galabovo |
| 2017-10-22 | Botev Galabovo | 1 - 2 | Oboriste |
| 2017-10-14 | Botev Vratsa | 0 - 0 | Botev Galabovo |
| 2017-09-30 | Botev Galabovo | 0 - 0 | Ludogorets II |
| 2017-09-24 | Botev Galabovo | 1 - 0 | Strumska Slava |
| 2017-09-19 | Botev Galabovo | 0 - 0 | Levszki Szófia |
| 2017-09-15 | Sozopol | 2 - 2 | Botev Galabovo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 8 | 5 | 4 | |
| 33% | 50% | 17% | 67% | 42% | 33% |
Pomorie utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-25 | Pomorie | 1 - 1 | Sozopol |
| 2017-12-02 | Tsarsko Selo | 2 - 0 | Pomorie |
| 2017-11-25 | Pomorie | 2 - 1 | Lokomotiv GO |
| 2017-11-19 | Pomorie | 1 - 1 | Lovech |
| 2017-11-04 | Strumska Slava | 1 - 2 | Pomorie |
| 2017-10-29 | Nesebar | 0 - 3 | Pomorie |
| 2017-10-22 | Pomorie | 1 - 1 | Csernomorec B. |
| 2017-10-14 | Neftochimic | 1 - 3 | Pomorie |
| 2017-10-02 | Pomorie | 2 - 3 | Lokomotiv Sz |
| 2017-09-25 | Maritsa Plovdiv | 1 - 0 | Pomorie |
| 2017-09-20 | Pomorie | 2 - 2 | Etar |
| 2017-09-16 | Pomorie | 0 - 2 | Montana |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 6 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 50% | 25% |
Tabella Vtora liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tsarsko Selo | 19 | +19 | 41 |
| 2 | Botev Vratsa | 19 | +13 | 41 |
| 3 | Lokomotiv Sz | 18 | +14 | 35 |
| 4 | Nesebar | 19 | +1 | 29 |
| 5 | Botev Galabovo | 18 | +5 | 28 |
| 6 | Montana | 18 | +10 | 27 |
| 7 | Lokomotiv GO | 19 | 0 | 26 |
| 8 | Maritsa Plovdiv | 18 | -3 | 25 |
| 9 | Csernomorec B. | 18 | 0 | 24 |
| 10 | Pomorie | 18 | +1 | 23 |
| 11 | Ludogorets II | 18 | -2 | 23 |
| 12 | Oboriste | 18 | 0 | 22 |
| 13 | Lovech | 18 | -3 | 22 |
| 14 | Strumska Slava | 18 | -9 | 18 |
| 15 | Sozopol | 18 | -13 | 14 |
| 16 | Neftochimic | 18 | -33 | 4 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Botev Galabovo | |
| Pomorie | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Botev Galabovo | Pomorie |
|---|---|---|---|
| 1 | Tsarsko Selo | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 2 | Botev Vratsa | ||
| 3 | Lokomotiv Sz | ||
| 4 | Nesebar | 2 - 1 | 0 - 3 |
| 5 | Botev Galabovo | - | |
| 6 | Montana | ||
| 7 | Lokomotiv GO | 1 - 1 | |
| 8 | Maritsa Plovdiv | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Csernomorec B. | 3 - 2 | |
| 10 | Pomorie | - | |
| 11 | Ludogorets II | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 12 | Oboriste | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 13 | Lovech | 3 - 0 | |
| 14 | Strumska Slava | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 15 | Sozopol | 1 - 2 | |
| 16 | Neftochimic | 2 - 1 | 1 - 3 |
Liga pozíció
| Botev Galabovo | Pomorie | |
| Pozíció | 5 | 10 |
| Pontok | 28 | 23 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 2 |
| Pontok | 18 | 14 |
Liga forma
| Botev Galabovo | Pomorie | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
7 4 |
5
8 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
3 1 |
4
2 3 |
Liga gólok
| Botev Galabovo | Pomorie | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
21 |
22
21 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
7 |
12
9 |
Teljes statisztika Vtora liga
| Mérkőzések (146) | |
| Hazai győzelmek | 51% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (374) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.56 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.47 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.09 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 70% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 27% |
Botev Galabovo következő 6 mérkőzések
| 2018-03-09 | Lovech | - | Botev Galabovo |
| 2018-03-17 | Botev Galabovo | - | Lokomotiv GO |
| 2018-03-30 | Tsarsko Selo | - | Botev Galabovo |
| 2018-04-06 | Botev Galabovo | - | Sozopol |
| 2018-04-14 | Strumska Slava | - | Botev Galabovo |
| 2018-04-19 | Ludogorets II | - | Botev Galabovo |
Pomorie következő 6 mérkőzések
| 2018-03-12 | Pomorie | - | Ludogorets II |
| 2018-03-17 | Botev Vratsa | - | Pomorie |
| 2018-03-30 | Pomorie | - | Oboriste |
| 2018-04-04 | Montana | - | Pomorie |
| 2018-04-15 | Pomorie | - | Maritsa Plovdiv |
| 2018-04-19 | Lokomotiv Sz | - | Pomorie |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 3.70 | 4.60 |
| Valószínűség | 41% | 32% | 27% |
| 1X @ 1.14 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 2.15 |
| Valószínűség | 60% | 40% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.17 | 4.60 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.17 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 2.20 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 2.20 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.40 | 1.50 | |
| Valószínűség | 25% | 75% | |
| Alatt 3.5 @ 1.50 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.62 | 2.15 | |
| Valószínűség | 59% | 41% | |
| Igen @ 1.62 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-05 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
