Vtora liga - Bulgária
hétfő, 23.04.2018
15:30
15:30

Botev Galabovo

Botev Vratsa
0 - 4
(0 - 3, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Galabovo |
| Vendég: | Vratsa |
| Távolság: | 222.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Energetik |
| Befogadóképesség: | 3 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Vendég: | Todor Simov (Bul) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:30 (17:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.95 | 3.30 | 2.15 | X2 | 1.60 | 1.33 | |||
| 33% | 27% | 40% | 1.33 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.27 | 3.45 | 1.72 | 2.00 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 61% | 39% | 41% | 59% | 24% | 76% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-14 | Botev Vratsa | 0 - 0 | Botev Galabovo |
| 2017-04-30 | Botev Galabovo | 1 - 3 | Botev Vratsa |
| 2016-10-29 | Botev Vratsa | 1 - 1 | Botev Galabovo |
| 2015-04-15 | Botev Galabovo | 1 - 1 | Botev Vratsa |
| 2014-09-20 | Botev Vratsa | 1 - 0 | Botev Galabovo |
| 2014-04-05 | Botev Vratsa | 5 - 1 | Botev Galabovo |
| 2013-09-14 | Botev Galabovo | 1 - 0 | Botev Vratsa |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 3 | 4 | 2 | 2 | |
| 14% | 43% | 43% | 57% | 29% | 29% |
Botev Galabovo utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-19 | Ludogorets II | 2 - 1 | Botev Galabovo |
| 2018-04-14 | Strumska Slava | 2 - 2 | Botev Galabovo |
| 2018-04-06 | Botev Galabovo | 2 - 0 | Sozopol |
| 2018-03-30 | Tsarsko Selo | 2 - 0 | Botev Galabovo |
| 2018-03-17 | Botev Galabovo | 1 - 0 | Lokomotiv GO |
| 2018-03-09 | Lovech | 0 - 1 | Botev Galabovo |
| 2018-03-05 | Botev Galabovo | 0 - 1 | Pomorie |
| 2018-02-24 | Nesebar | 1 - 5 | Botev Galabovo |
| 2017-12-02 | Botev Galabovo | 3 - 2 | Csernomorec B. |
| 2017-11-26 | Neftochimic | 0 - 2 | Botev Galabovo |
| 2017-11-18 | Lokomotiv Sz | 1 - 1 | Botev Galabovo |
| 2017-11-04 | Botev Galabovo | 1 - 1 | Maritsa Plovdiv |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 4 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 33% | 25% |
Botev Vratsa utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-19 | Botev Vratsa | 0 - 1 | Sozopol |
| 2018-04-16 | Tsarsko Selo | 1 - 2 | Botev Vratsa |
| 2018-04-06 | Botev Vratsa | 0 - 0 | Lokomotiv GO |
| 2018-03-31 | Lovech | 0 - 0 | Botev Vratsa |
| 2018-03-17 | Botev Vratsa | 1 - 0 | Pomorie |
| 2018-03-10 | Nesebar | 2 - 0 | Botev Vratsa |
| 2018-03-04 | Botev Vratsa | 3 - 2 | Csernomorec B. |
| 2018-02-24 | Neftochimic | 0 - 2 | Botev Vratsa |
| 2017-12-02 | Botev Vratsa | 2 - 2 | Lokomotiv Sz |
| 2017-11-25 | Maritsa Plovdiv | 1 - 1 | Botev Vratsa |
| 2017-11-19 | Montana | 0 - 1 | Botev Vratsa |
| 2017-11-04 | Botev Vratsa | 1 - 0 | Oboriste |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 6 | 3 | 2 | |
| 50% | 33% | 17% | 50% | 25% | 17% |
Tabella Vtora liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tsarsko Selo | 25 | +24 | 53 |
| 2 | Lokomotiv Sz | 26 | +16 | 51 |
| 3 | Botev Vratsa | 25 | +12 | 49 |
| 4 | Montana | 25 | +24 | 46 |
| 5 | Nesebar | 26 | +5 | 43 |
| 6 | Botev Galabovo | 25 | +5 | 38 |
| 7 | Csernomorec B. | 26 | +2 | 37 |
| 8 | Ludogorets II | 26 | -2 | 37 |
| 9 | Pomorie | 26 | 0 | 33 |
| 10 | Lokomotiv GO | 26 | +1 | 33 |
| 11 | Lovech | 26 | -3 | 32 |
| 12 | Strumska Slava | 26 | -12 | 31 |
| 13 | Oboriste | 26 | -1 | 30 |
| 14 | Maritsa Plovdiv | 26 | -8 | 30 |
| 15 | Sozopol | 26 | -22 | 18 |
| 16 | Neftochimic | 26 | -41 | 8 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Botev Galabovo | |
| Botev Vratsa | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Botev Galabovo | Botev Vratsa |
|---|---|---|---|
| 1 | Tsarsko Selo | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 2 | Lokomotiv Sz | 1 - 0 | |
| 3 | Botev Vratsa | - | |
| 4 | Montana | 0 - 1 | |
| 5 | Nesebar | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Botev Galabovo | - | |
| 7 | Csernomorec B. | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 8 | Ludogorets II | 0 - 0 | 4 - 1 |
| 9 | Pomorie | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Lokomotiv GO | 1 - 0 | 1 - 3 |
| 11 | Lovech | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 12 | Strumska Slava | 1 - 0 | |
| 13 | Oboriste | 1 - 2 | |
| 14 | Maritsa Plovdiv | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 15 | Sozopol | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 16 | Neftochimic | 2 - 1 | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Botev Galabovo | Botev Vratsa | |
| Pozíció | 6 | 3 |
| Pontok | 38 | 49 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 2 |
| Pontok | 24 | 21 |
Liga forma
| Botev Galabovo | Botev Vratsa | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
8 7 |
14
7 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
3 2 |
6
3 3 |
Liga gólok
| Botev Galabovo | Botev Vratsa | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
33
28 |
31
19 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
8 |
14
12 |
Teljes statisztika Vtora liga
| Mérkőzések (206) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (498) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.42 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.39 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.02 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 48% |
| Felett 1.5 | 65% |
| Felett 2.5 | 44% |
| Felett 3.5 | 25% |
Botev Galabovo következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | Oboriste | - | Botev Galabovo |
| 2018-05-05 | Botev Galabovo | - | Montana |
| 2018-05-13 | Maritsa Plovdiv | - | Botev Galabovo |
| 2018-05-19 | Botev Galabovo | - | Lokomotiv Sz |
| 2018-07-27 | Botev Galabovo | - | CSKA 1948 |
| 2018-08-04 | Botev Galabovo | - | Kariana Erden |
Botev Vratsa következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | Botev Vratsa | - | Ludogorets II |
| 2018-05-06 | Strumska Slava | - | Botev Vratsa |
| 2018-05-13 | Oboriste | - | Botev Vratsa |
| 2018-05-19 | Botev Vratsa | - | Montana |
| 2018-07-20 | Cserno More | - | Botev Vratsa |
| 2018-07-27 | Dunav Ruse | - | Botev Vratsa |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.95 | 3.30 | 2.15 |
| Valószínűség | 33% | 27% | 40% |
| X2 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 1.33 |
| Valószínűség | 44% | 56% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.27 | 3.45 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Felett 1.5 @ 1.27 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.40 | |
| Valószínűség | 24% | 76% | |
| Alatt 3.5 @ 1.40 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.62 | 2.15 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Nem @ 2.15 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-23 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
