Bundesliga - Németország
péntek, 15.12.2017
19:30
19:30

Mönchengladbach

Hamburger
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Mönchengladbach |
| Vendég: | Hamburg |
| Távolság: | 359.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Borussia-Park |
| Befogadóképesség: | 54 010 (46 249) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Alexander Blessin (Nem) |
| Vendég: | Merlin Polzin (Nem) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:30 (20:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.60 | 4.33 | 1 | 1.18 | 2.10 | |||
| 60% | 22% | 18% | 1.85 | 76% | 24% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 77% | 23% | 53% | 47% | 29% | 71% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-03-12 | Hamburger | 2 - 1 | Mönchengladbach |
| 2017-03-01 | Hamburger | 1 - 2 | Mönchengladbach |
| 2016-10-15 | Mönchengladbach | 0 - 0 | Hamburger |
| 2016-02-14 | Hamburger | 3 - 2 | Mönchengladbach |
| 2015-09-11 | Mönchengladbach | 0 - 3 | Hamburger |
| 2015-07-12 | Mönchengladbach | 0 - 0 | Hamburger |
| 2015-02-22 | Hamburger | 1 - 1 | Mönchengladbach |
| 2014-09-24 | Mönchengladbach | 1 - 0 | Hamburger |
| 2014-03-30 | Mönchengladbach | 3 - 1 | Hamburger |
| 2013-11-02 | Hamburger | 0 - 2 | Mönchengladbach |
| 2013-02-16 | Hamburger | 1 - 0 | Mönchengladbach |
| 2013-01-09 | Mönchengladbach | 2 - 2 | Hamburger |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 6 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 50% | 25% |
Mönchengladbach utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-12 | Freiburg | 1 - 0 | Mönchengladbach |
| 2017-12-09 | Mönchengladbach | 1 - 1 | Schalke 04 |
| 2017-12-03 | Wolfsburg | 3 - 0 | Mönchengladbach |
| 2017-11-25 | Mönchengladbach | 2 - 1 | Bayern München |
| 2017-11-21 | Ajax | 2 - 1 | Mönchengladbach |
| 2017-11-18 | Hertha Berlin | 2 - 4 | Mönchengladbach |
| 2017-11-08 | Mönchengladbach | 4 - 1 | Arm. Bielefeld |
| 2017-11-04 | Mönchengladbach | 1 - 1 | Mainz |
| 2017-10-28 | Hoffenheim | 1 - 3 | Mönchengladbach |
| 2017-10-24 | Düsseldorf | 0 - 1 | Mönchengladbach |
| 2017-10-21 | Mönchengladbach | 1 - 5 | Bayer 04 Lev. |
| 2017-10-15 | Werder Bremen | 0 - 2 | Mönchengladbach |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 7 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 58% | 33% |
Hamburger utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-12 | Hamburger | 1 - 2 | Eintracht Fr. |
| 2017-12-09 | Hamburger | 0 - 0 | Wolfsburg |
| 2017-12-01 | Freiburg | 0 - 0 | Hamburger |
| 2017-11-26 | Hamburger | 3 - 0 | Hoffenheim |
| 2017-11-19 | Schalke 04 | 2 - 0 | Hamburger |
| 2017-11-04 | Hamburger | 3 - 1 | Stuttgart |
| 2017-10-28 | Hertha Berlin | 2 - 1 | Hamburger |
| 2017-10-21 | Hamburger | 0 - 1 | Bayern München |
| 2017-10-14 | Mainz | 3 - 2 | Hamburger |
| 2017-09-30 | Hamburger | 0 - 0 | Werder Bremen |
| 2017-09-24 | Bayer 04 Lev. | 3 - 0 | Hamburger |
| 2017-09-20 | Hamburger | 0 - 3 | B. Dortmund |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 8 | 7 | 2 | |
| 17% | 25% | 58% | 67% | 58% | 17% |
Tabella Bundesliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 16 | +25 | 38 |
| 2 | Schalke 04 | 16 | +7 | 29 |
| 3 | RB Leipzig | 16 | +3 | 28 |
| 4 | Bayer 04 Lev. | 16 | +11 | 27 |
| 5 | Hoffenheim | 16 | +6 | 26 |
| 6 | B. Dortmund | 16 | +14 | 25 |
| 7 | Eintracht Fr. | 16 | +2 | 25 |
| 8 | Mönchengladbach | 16 | -3 | 25 |
| 9 | Augsburg | 16 | +4 | 23 |
| 10 | Hannover | 16 | -2 | 22 |
| 11 | Hertha Berlin | 16 | 0 | 21 |
| 12 | Wolfsburg | 16 | +1 | 19 |
| 13 | Freiburg | 16 | -14 | 18 |
| 14 | Stuttgart | 16 | -7 | 17 |
| 15 | Mainz | 16 | -9 | 16 |
| 16 | Hamburger | 16 | -8 | 15 |
| 17 | Werder Bremen | 16 | -7 | 14 |
| 18 | Köln | 16 | -23 | 3 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Mönchengladbach | |
| Hamburger | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Mönchengladbach | Hamburger |
|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 2 - 1 | |
| 2 | Schalke 04 | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | RB Leipzig | ||
| 4 | Bayer 04 Lev. | 1 - 5 | 3 - 0 |
| 5 | Hoffenheim | ||
| 6 | B. Dortmund | ||
| 7 | Eintracht Fr. | 0 - 1 | |
| 8 | Mönchengladbach | - | |
| 9 | Augsburg | ||
| 10 | Hannover | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 11 | Hertha Berlin | 2 - 1 | |
| 12 | Wolfsburg | ||
| 13 | Freiburg | 0 - 0 | |
| 14 | Stuttgart | 2 - 0 | |
| 15 | Mainz | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 16 | Hamburger | - | |
| 17 | Werder Bremen | ||
| 18 | Köln | 1 - 0 | 1 - 3 |
Liga pozíció
| Mönchengladbach | Hamburger | |
| Pozíció | 8 | 16 |
| Pontok | 25 | 15 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 14 |
| Pontok | 14 | 4 |
Liga forma
| Mönchengladbach | Hamburger | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
4 5 |
4
3 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 2 |
1
1 5 |
Liga gólok
| Mönchengladbach | Hamburger | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
24
27 |
14
22 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
10
10 |
6
13 |
Teljes statisztika Bundesliga
| Mérkőzések (144) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (388) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.69 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.56 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 53% |
| Felett 1.5 | 78% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 28% |
Mönchengladbach következő 6 mérkőzések
| 2017-12-20 | Mönchengladbach | - | Bayer 04 Lev. |
| 2018-01-07 | Mainz | - | Mönchengladbach |
| 2018-01-14 | Köln | - | Mönchengladbach |
| 2018-01-20 | Mönchengladbach | - | Augsburg |
| 2018-01-26 | Eintracht Fr. | - | Mönchengladbach |
| 2018-02-03 | Mönchengladbach | - | RB Leipzig |
Hamburger következő 6 mérkőzések
| 2018-01-04 | Malaga | - | Hamburger |
| 2018-01-07 | Freiburg | - | Hamburger |
| 2018-01-13 | Augsburg | - | Hamburger |
| 2018-01-20 | Hamburger | - | Köln |
| 2018-01-27 | RB Leipzig | - | Hamburger |
| 2018-02-04 | Hamburger | - | Hannover |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 3.60 | 4.33 |
| Valószínűség | 60% | 22% | 18% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 2.10 |
| Valószínűség | 76% | 24% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 77% | 23% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Felett 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 29% | 71% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.00 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Nem @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-15 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
