1. Lig - Törökország
csütörtök, 22.02.2018
13:00
13:00

Boluspor

Erzurumspor
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Bolu |
| Vendég: | Erzurum |
| Távolság: | 824.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Bolu Atatürk Stadion |
| Befogadóképesség: | 8 881 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.04 | 3.20 | 3.50 | 1 | 1.28 | 1.72 | |||
| 49% | 26% | 25% | 2.04 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.37 | 2.84 | 2.14 | 1.66 | 3.86 | 1.22 | ||||||
| 68% | 32% | 40% | 60% | 23% | 77% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-24 | Erzurumspor | 0 - 2 | Boluspor |
Boluspor utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-18 | Adana Demirspor | 1 - 3 | Boluspor |
| 2018-02-10 | Boluspor | 3 - 0 | Manisaspor |
| 2018-02-03 | Gaziantep FK | 2 - 0 | Boluspor |
| 2018-01-28 | Boluspor | 0 - 1 | Ümraniyespor |
| 2018-01-21 | Giresunspor | 0 - 2 | Boluspor |
| 2018-01-17 | Akhisar Belediye | 1 - 0 | Boluspor |
| 2017-12-28 | Boluspor | 2 - 1 | Akhisar Belediye |
| 2017-12-24 | Denizlispor | 1 - 1 | Boluspor |
| 2017-12-16 | Boluspor | 3 - 0 | Eskisehirspor |
| 2017-12-12 | Boluspor | 4 - 1 | Kasimpasa |
| 2017-12-08 | Istanbulspor | 1 - 0 | Boluspor |
| 2017-12-03 | Boluspor | 1 - 0 | Adanaspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 8 | 5 | 2 | |
| 58% | 8% | 33% | 67% | 42% | 17% |
Erzurumspor utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-17 | Erzurumspor | 5 - 1 | Gaziantepspor |
| 2018-02-11 | Samsunspor | 1 - 0 | Erzurumspor |
| 2018-02-03 | Erzurumspor | 1 - 1 | Caykur Rizespor |
| 2018-01-26 | Balikesirspor | 2 - 0 | Erzurumspor |
| 2018-01-21 | Erzurumspor | 0 - 0 | Ankaragücü |
| 2017-12-24 | Erzurumspor | 2 - 1 | Altinordu |
| 2017-12-17 | Elazigspor | 0 - 1 | Erzurumspor |
| 2017-12-12 | Trabzonspor | 5 - 1 | Erzurumspor |
| 2017-12-09 | Erzurumspor | 2 - 0 | Adana Demirspor |
| 2017-12-04 | Erzurumspor | 1 - 1 | Manisaspor |
| 2017-11-30 | Erzurumspor | 0 - 4 | Trabzonspor |
| 2017-11-26 | Gaziantep FK | 2 - 2 | Erzurumspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 5 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 42% | 33% |
Tabella 1. Lig
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Caykur Rizespor | 23 | +17 | 44 |
| 2 | Ümraniyespor | 23 | +14 | 41 |
| 3 | Ankaragücü | 23 | +10 | 40 |
| 4 | Gaziantep FK | 23 | +21 | 38 |
| 5 | Istanbulspor | 23 | +4 | 38 |
| 6 | Altinordu | 23 | +7 | 36 |
| 7 | Elazigspor | 23 | +4 | 34 |
| 8 | Boluspor | 22 | +8 | 33 |
| 9 | Giresunspor | 23 | +2 | 31 |
| 10 | Balikesirspor | 23 | +2 | 30 |
| 11 | Adanaspor | 22 | -8 | 30 |
| 12 | Erzurumspor | 22 | +1 | 29 |
| 13 | Samsunspor | 23 | -6 | 28 |
| 14 | Eskisehirspor | 23 | +4 | 27 |
| 15 | Adana Demirspor | 22 | -5 | 24 |
| 16 | Denizlispor | 23 | -9 | 23 |
| 17 | Manisaspor | 23 | -14 | 11 |
| 18 | Gaziantepspor | 23 | -52 | -2 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Boluspor | |
| Erzurumspor | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Boluspor | Erzurumspor |
|---|---|---|---|
| 1 | Caykur Rizespor | 2 - 0 | |
| 2 | Ümraniyespor | 0 - 1 | |
| 3 | Ankaragücü | 0 - 0 | |
| 4 | Gaziantep FK | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 5 | Istanbulspor | ||
| 6 | Altinordu | 1 - 2 | |
| 7 | Elazigspor | 0 - 1 | |
| 8 | Boluspor | - | |
| 9 | Giresunspor | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 10 | Balikesirspor | 2 - 4 | 2 - 0 |
| 11 | Adanaspor | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 12 | Erzurumspor | - | |
| 13 | Samsunspor | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | Eskisehirspor | 3 - 0 | 3 - 1 |
| 15 | Adana Demirspor | 3 - 1 | |
| 16 | Denizlispor | ||
| 17 | Manisaspor | 3 - 0 | |
| 18 | Gaziantepspor | 0 - 0 |
Liga pozíció
| Boluspor | Erzurumspor | |
| Pozíció | 8 | 12 |
| Pontok | 33 | 29 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 11 | 16 |
| Pontok | 17 | 6 |
Liga forma
| Boluspor | Erzurumspor | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
3 9 |
7
8 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
2 3 |
1
3 6 |
Liga gólok
| Boluspor | Erzurumspor | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
29
21 |
26
25 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
10 |
5
14 |
Teljes statisztika 1. Lig
| Mérkőzések (205) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (542) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.64 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.50 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 65% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 28% |
Boluspor következő 6 mérkőzések
| 2018-02-26 | Altinordu | - | Boluspor |
| 2018-03-04 | Boluspor | - | Ankaragücü |
| 2018-03-07 | Balikesirspor | - | Boluspor |
| 2018-03-10 | Boluspor | - | Caykur Rizespor |
| 2018-03-18 | Samsunspor | - | Boluspor |
| 2018-03-23 | Boluspor | - | Fenerbahce |
Erzurumspor következő 6 mérkőzések
| 2018-02-26 | Erzurumspor | - | Adanaspor |
| 2018-03-04 | Istanbulspor | - | Erzurumspor |
| 2018-03-07 | Erzurumspor | - | Eskisehirspor |
| 2018-03-11 | Denizlispor | - | Erzurumspor |
| 2018-03-18 | Erzurumspor | - | Giresunspor |
| 2018-03-31 | Ümraniyespor | - | Erzurumspor |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 3.20 | 3.50 |
| Valószínűség | 49% | 26% | 25% |
| 1 @ 2.04 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.72 |
| Valószínűség | 66% | 34% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.37 | 2.84 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.37 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Alatt 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.86 | 1.22 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.98 | 1.73 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Nem @ 1.73 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-22 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
