Championship - Anglia
kedd, 20.02.2018
20:00
20:00

Bolton

Sunderland
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Bolton |
| Vendég: | Sunderland |
| Távolság: | 162.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Reebok Stadion |
| Befogadóképesség: | 28 723 |
| Méretek: | 100 x 65 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Vendég: | Regis Le Bris (Fra) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 20:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.54 | 3.10 | 3.20 | 1X | 1.36 | 1.55 | |||
| 40% | 31% | 29% | 1.36 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.39 | 1.53 | 5.00 | 1.16 | ||||||
| 74% | 26% | 44% | 56% | 25% | 75% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-31 | Sunderland | 3 - 3 | Bolton |
| 2013-01-15 | Sunderland | 0 - 2 | Bolton |
| 2013-01-05 | Bolton | 2 - 2 | Sunderland |
| 2012-04-28 | Sunderland | 2 - 2 | Bolton |
| 2011-10-22 | Bolton | 0 - 2 | Sunderland |
| 2011-05-07 | Bolton | 1 - 2 | Sunderland |
| 2010-12-18 | Sunderland | 1 - 0 | Bolton |
| 2010-03-09 | Sunderland | 4 - 0 | Bolton |
| 2009-08-15 | Bolton | 0 - 1 | Sunderland |
| 2009-05-09 | Bolton | 0 - 0 | Sunderland |
| 2009-01-03 | Sunderland | 2 - 1 | Bolton |
| 2008-11-29 | Sunderland | 1 - 4 | Bolton |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 7 | 5 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 58% | 42% |
Bolton utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-17 | QPR | 2 - 0 | Bolton |
| 2018-02-13 | Cardiff | 2 - 0 | Bolton |
| 2018-02-10 | Bolton | 1 - 1 | Fulham |
| 2018-02-02 | Bolton | 1 - 0 | Bristol City |
| 2018-01-20 | Bolton | 1 - 1 | Ipswich |
| 2018-01-13 | Brentford | 2 - 0 | Bolton |
| 2018-01-08 | Bolton | 2 - 3 | Magdeburg |
| 2018-01-06 | Bolton | 1 - 2 | Huddersfield |
| 2018-01-01 | Bolton | 1 - 0 | Hull City |
| 2017-12-30 | Sheffield Utd | 0 - 1 | Bolton |
| 2017-12-26 | Middlesbrough | 2 - 0 | Bolton |
| 2017-12-23 | Bolton | 2 - 0 | Cardiff |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 2 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 17% | 8% |
Sunderland utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-17 | Sunderland | 0 - 2 | Brentford |
| 2018-02-10 | Bristol City | 3 - 3 | Sunderland |
| 2018-02-03 | Sunderland | 0 - 2 | Ipswich |
| 2018-01-30 | Birmingham | 3 - 1 | Sunderland |
| 2018-01-20 | Sunderland | 1 - 0 | Hull City |
| 2018-01-13 | Cardiff | 4 - 0 | Sunderland |
| 2018-01-06 | Middlesbrough | 2 - 0 | Sunderland |
| 2018-01-01 | Sunderland | 0 - 1 | Barnsley |
| 2017-12-30 | Nottingham | 0 - 1 | Sunderland |
| 2017-12-26 | Sheffield Utd | 3 - 0 | Sunderland |
| 2017-12-23 | Sunderland | 1 - 1 | Birmingham |
| 2017-12-16 | Sunderland | 1 - 0 | Fulham |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 4 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 33% | 25% |
Tabella Championship
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | 32 | +33 | 72 |
| 2 | Cardiff | 32 | +21 | 61 |
| 3 | Aston Villa | 32 | +19 | 59 |
| 4 | Derby County | 32 | +22 | 58 |
| 5 | Fulham | 32 | +18 | 55 |
| 6 | Bristol City | 32 | +9 | 53 |
| 7 | Preston | 32 | +8 | 50 |
| 8 | Sheffield Utd | 31 | +7 | 49 |
| 9 | Middlesbrough | 32 | +10 | 48 |
| 10 | Brentford | 32 | +5 | 47 |
| 11 | Leeds | 32 | +3 | 45 |
| 12 | Ipswich | 32 | +2 | 45 |
| 13 | Norwich | 32 | -3 | 45 |
| 14 | Millwall | 32 | +3 | 42 |
| 15 | QPR | 32 | -9 | 39 |
| 16 | Sheffield Wed | 32 | -4 | 37 |
| 17 | Nottingham | 32 | -15 | 36 |
| 18 | Reading | 31 | -7 | 32 |
| 19 | Birmingham | 32 | -22 | 30 |
| 20 | Bolton | 32 | -23 | 30 |
| 21 | Hull City | 31 | -5 | 29 |
| 22 | Barnsley | 31 | -15 | 28 |
| 23 | Sunderland | 32 | -23 | 26 |
| 24 | Burton Albion | 32 | -34 | 26 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Bolton | |
| Sunderland | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Bolton | Sunderland |
|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | 0 - 0 | |
| 2 | Cardiff | 2 - 0 | 4 - 0 |
| 3 | Aston Villa | 2 - 1 | |
| 4 | Derby County | 1 - 2 | |
| 5 | Fulham | 1 - 1 | |
| 6 | Bristol City | 1 - 0 | 3 - 3 |
| 7 | Preston | 2 - 2 | |
| 8 | Sheffield Utd | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 9 | Middlesbrough | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 10 | Brentford | 0 - 3 | 3 - 3 |
| 11 | Leeds | 2 - 3 | |
| 12 | Ipswich | 1 - 1 | 5 - 2 |
| 13 | Norwich | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 14 | Millwall | ||
| 15 | QPR | 1 - 1 | |
| 16 | Sheffield Wed | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 17 | Nottingham | 0 - 1 | |
| 18 | Reading | 2 - 2 | |
| 19 | Birmingham | 3 - 1 | |
| 20 | Bolton | - | |
| 21 | Hull City | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 22 | Barnsley | 3 - 1 | 3 - 0 |
| 23 | Sunderland | - | |
| 24 | Burton Albion | 0 - 1 | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Bolton | Sunderland | |
| Pozíció | 20 | 23 |
| Pontok | 30 | 26 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 15 | 19 |
| Pontok | 22 | 15 |
Liga forma
| Bolton | Sunderland | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
9 16 |
5
11 16 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
4 6 |
3
6 7 |
Liga gólok
| Bolton | Sunderland | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
28
51 |
34
57 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
21 |
20
32 |
Teljes statisztika Championship
| Mérkőzések (382) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (945) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.47 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.36 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.12 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 65% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 45% |
| Felett 3.5 | 23% |
Bolton következő 6 mérkőzések
| 2018-02-24 | Norwich | - | Bolton |
| 2018-03-03 | Bolton | - | Preston |
| 2018-03-06 | Reading | - | Bolton |
| 2018-03-10 | Sheffield Wed | - | Bolton |
| 2018-03-17 | Bolton | - | Aston Villa |
| 2018-03-30 | Leeds | - | Bolton |
Sunderland következő 6 mérkőzések
| 2018-02-24 | Sunderland | - | Middlesbrough |
| 2018-03-03 | Millwall | - | Sunderland |
| 2018-03-06 | Sunderland | - | Aston Villa |
| 2018-03-10 | QPR | - | Sunderland |
| 2018-03-17 | Sunderland | - | Preston |
| 2018-03-30 | Derby County | - | Sunderland |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.54 | 3.10 | 3.20 |
| Valószínűség | 40% | 31% | 29% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.55 |
| Valószínűség | 58% | 42% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 1.53 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 5.00 | 1.16 | |
| Valószínűség | 25% | 75% | |
| Alatt 3.5 @ 1.16 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-20 16:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
