Championship - Anglia
hétfő, 01.01.2018
15:00
15:00

Bolton

Hull City
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Bolton |
| Vendég: | Hull |
| Távolság: | 139.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Reebok Stadion |
| Befogadóképesség: | 28 723 |
| Méretek: | 100 x 65 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Vendég: | Sergej Jakirovic (Bih) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.89 | 3.29 | 2.62 | X | 1.50 | 1.41 | |||
| 30% | 30% | 40% | 3.29 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 77% | 23% | 53% | 47% | 34% | 66% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-25 | Hull City | 4 - 0 | Bolton |
| 2016-04-30 | Bolton | 1 - 0 | Hull City |
| 2015-12-12 | Hull City | 1 - 0 | Bolton |
| 2013-02-23 | Bolton | 4 - 1 | Hull City |
| 2012-09-01 | Hull City | 3 - 1 | Bolton |
| 2009-12-29 | Bolton | 2 - 2 | Hull City |
| 2009-08-22 | Hull City | 1 - 0 | Bolton |
| 2009-05-16 | Bolton | 1 - 1 | Hull City |
| 2008-11-08 | Hull City | 0 - 1 | Bolton |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 4 | 5 | 4 | 4 | |
| 33% | 22% | 44% | 56% | 44% | 44% |
Bolton utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-30 | Sheffield Utd | 0 - 1 | Bolton |
| 2017-12-26 | Middlesbrough | 2 - 0 | Bolton |
| 2017-12-23 | Bolton | 2 - 0 | Cardiff |
| 2017-12-16 | Bolton | 0 - 1 | Burton Albion |
| 2017-12-09 | Nottingham | 3 - 2 | Bolton |
| 2017-12-02 | Bolton | 3 - 1 | Barnsley |
| 2017-11-25 | Wolverhampton | 5 - 1 | Bolton |
| 2017-11-21 | Bolton | 2 - 2 | Reading |
| 2017-11-17 | Preston | 0 - 0 | Bolton |
| 2017-11-04 | Bolton | 2 - 1 | Norwich |
| 2017-10-31 | Sunderland | 3 - 3 | Bolton |
| 2017-10-28 | Fulham | 1 - 1 | Bolton |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 6 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 50% | 42% |
Hull City utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-30 | Hull City | 2 - 2 | Fulham |
| 2017-12-26 | Hull City | 0 - 0 | Derby County |
| 2017-12-23 | Leeds | 1 - 0 | Hull City |
| 2017-12-16 | Cardiff | 1 - 0 | Hull City |
| 2017-12-09 | Hull City | 3 - 2 | Brentford |
| 2017-12-02 | Sheffield Wed | 2 - 2 | Hull City |
| 2017-11-25 | Hull City | 2 - 3 | Bristol City |
| 2017-11-21 | Millwall | 0 - 0 | Hull City |
| 2017-11-18 | Hull City | 2 - 2 | Ipswich |
| 2017-11-04 | Sheffield Utd | 4 - 1 | Hull City |
| 2017-10-31 | Hull City | 1 - 3 | Middlesbrough |
| 2017-10-28 | Hull City | 2 - 3 | Nottingham |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 8 | 8 | 8 | |
| 8% | 42% | 50% | 67% | 67% | 67% |
Tabella Championship
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | 25 | +27 | 58 |
| 2 | Derby County | 25 | +18 | 48 |
| 3 | Bristol City | 25 | +14 | 47 |
| 4 | Cardiff | 25 | +12 | 47 |
| 5 | Leeds | 25 | +9 | 42 |
| 6 | Sheffield Utd | 25 | +9 | 41 |
| 7 | Aston Villa | 25 | +9 | 41 |
| 8 | Preston | 25 | +5 | 40 |
| 9 | Middlesbrough | 25 | +8 | 38 |
| 10 | Brentford | 25 | +7 | 37 |
| 11 | Ipswich | 25 | +3 | 36 |
| 12 | Fulham | 25 | +2 | 36 |
| 13 | Norwich | 25 | -6 | 31 |
| 14 | Nottingham | 25 | -9 | 31 |
| 15 | Millwall | 25 | 0 | 30 |
| 16 | Sheffield Wed | 25 | -1 | 30 |
| 17 | Reading | 25 | -3 | 28 |
| 18 | QPR | 25 | -9 | 27 |
| 19 | Hull City | 25 | -4 | 24 |
| 20 | Barnsley | 25 | -11 | 23 |
| 21 | Sunderland | 25 | -13 | 22 |
| 22 | Bolton | 25 | -19 | 22 |
| 23 | Burton Albion | 25 | -26 | 21 |
| 24 | Birmingham | 25 | -22 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Bolton | |
| Hull City | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Bolton | Hull City |
|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | ||
| 2 | Derby County | 1 - 2 | 5 - 0 |
| 3 | Bristol City | ||
| 4 | Cardiff | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Leeds | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 6 | Sheffield Utd | 0 - 1 | 4 - 1 |
| 7 | Aston Villa | 1 - 1 | |
| 8 | Preston | ||
| 9 | Middlesbrough | 0 - 3 | |
| 10 | Brentford | 0 - 3 | |
| 11 | Ipswich | ||
| 12 | Fulham | 2 - 1 | |
| 13 | Norwich | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 14 | Nottingham | ||
| 15 | Millwall | 0 - 0 | |
| 16 | Sheffield Wed | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 17 | Reading | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 18 | QPR | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 19 | Hull City | - | |
| 20 | Barnsley | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 21 | Sunderland | ||
| 22 | Bolton | - | |
| 23 | Burton Albion | 0 - 1 | |
| 24 | Birmingham |
Liga pozíció
| Bolton | Hull City | |
| Pozíció | 22 | 19 |
| Pontok | 22 | 24 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 20 | 20 |
| Pontok | 14 | 8 |
Liga forma
| Bolton | Hull City | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
7 13 |
5
9 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 6 |
1
5 6 |
Liga gólok
| Bolton | Hull City | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
24
43 |
39
43 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
19 |
9
20 |
Teljes statisztika Championship
| Mérkőzések (300) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (761) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.54 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.40 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 24% |
Bolton következő 6 mérkőzések
| 2018-01-06 | Bolton | - | Huddersfield |
| 2018-01-08 | Bolton | - | Magdeburg |
| 2018-01-13 | Brentford | - | Bolton |
| 2018-01-20 | Bolton | - | Ipswich |
| 2018-02-02 | Bolton | - | Bristol City |
| 2018-02-10 | Bolton | - | Fulham |
Hull City következő 6 mérkőzések
| 2018-01-06 | Blackburn | - | Hull City |
| 2018-01-13 | Hull City | - | Reading |
| 2018-01-20 | Sunderland | - | Hull City |
| 2018-01-27 | Hull City | - | Nottingham |
| 2018-01-30 | Hull City | - | Leeds |
| 2018-02-03 | Preston | - | Hull City |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.89 | 3.29 | 2.62 |
| Valószínűség | 30% | 30% | 40% |
| X @ 3.29 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 1.41 |
| Valószínűség | 43% | 57% |
| X2 @ 1.41 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 77% | 23% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Felett 2.5 @ 1.95 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 34% | 66% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-01 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
