Serie A - Olaszország
vasárnap, 13.05.2018
14:00
14:00

Bologna

Chievo
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Bologna |
| Vendég: | Verona |
| Távolság: | 108.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Renato Dall'Ara |
| Befogadóképesség: | 38 279 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Raffaele Palladino (Ola) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.89 | 3.00 | 2.70 | 1X | 1.50 | 1.41 | |||
| 45% | 24% | 31% | 1.50 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.07 | 1.72 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 71% | 29% | 51% | 49% | 21% | 79% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-22 | Chievo | 2 - 3 | Bologna |
| 2017-03-19 | Bologna | 4 - 1 | Chievo |
| 2016-10-26 | Chievo | 1 - 1 | Bologna |
| 2016-05-15 | Chievo | 0 - 0 | Bologna |
| 2016-01-10 | Bologna | 0 - 1 | Chievo |
| 2014-03-26 | Chievo | 3 - 0 | Bologna |
| 2013-11-04 | Bologna | 0 - 0 | Chievo |
| 2013-01-12 | Bologna | 4 - 0 | Chievo |
| 2012-08-26 | Chievo | 2 - 0 | Bologna |
| 2012-03-18 | Bologna | 2 - 2 | Chievo |
| 2011-10-26 | Chievo | 0 - 1 | Bologna |
| 2011-04-17 | Chievo | 2 - 0 | Bologna |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 5 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 42% | 33% |
Bologna utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-05 | Juventus | 3 - 1 | Bologna |
| 2018-04-29 | Bologna | 1 - 2 | Milan |
| 2018-04-22 | Cagliari | 0 - 0 | Bologna |
| 2018-04-18 | Sampdoria | 1 - 0 | Bologna |
| 2018-04-15 | Bologna | 2 - 0 | Verona |
| 2018-04-08 | Crotone | 1 - 0 | Bologna |
| 2018-03-31 | Bologna | 1 - 1 | Roma |
| 2018-03-18 | Lazio | 1 - 1 | Bologna |
| 2018-03-11 | Bologna | 0 - 1 | Atalanta |
| 2018-03-03 | SPAL | 1 - 0 | Bologna |
| 2018-02-24 | Bologna | 2 - 0 | Genoa |
| 2018-02-18 | Bologna | 2 - 1 | Sassuolo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 3 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 25% | 8% |
Chievo utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-06 | Chievo | 2 - 1 | Crotone |
| 2018-04-28 | Roma | 4 - 1 | Chievo |
| 2018-04-22 | Chievo | 1 - 2 | Inter |
| 2018-04-18 | SPAL | 0 - 0 | Chievo |
| 2018-04-14 | Chievo | 0 - 0 | Torino |
| 2018-04-08 | Napoli | 2 - 1 | Chievo |
| 2018-04-04 | Chievo | 1 - 1 | Sassuolo |
| 2018-03-31 | Chievo | 2 - 1 | Sampdoria |
| 2018-03-18 | Milan | 3 - 2 | Chievo |
| 2018-03-10 | Verona | 1 - 0 | Chievo |
| 2018-02-25 | Fiorentina | 1 - 0 | Chievo |
| 2018-02-17 | Chievo | 2 - 1 | Cagliari |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 7 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 58% | 17% |
Tabella Serie A
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Juventus | 36 | +61 | 91 |
| 2 | Napoli | 36 | +45 | 85 |
| 3 | Roma | 36 | +32 | 73 |
| 4 | Lazio | 36 | +41 | 71 |
| 5 | Inter | 37 | +35 | 69 |
| 6 | Milan | 36 | +10 | 60 |
| 7 | Atalanta | 36 | +19 | 59 |
| 8 | Fiorentina | 36 | +13 | 57 |
| 9 | Sampdoria | 36 | 0 | 54 |
| 10 | Torino | 36 | +6 | 48 |
| 11 | Sassuolo | 37 | -29 | 43 |
| 12 | Genoa | 37 | -9 | 41 |
| 13 | Bologna | 36 | -10 | 39 |
| 14 | SPAL | 36 | -21 | 35 |
| 15 | Udinese | 36 | -17 | 34 |
| 16 | Crotone | 36 | -25 | 34 |
| 17 | Chievo | 36 | -25 | 34 |
| 18 | Cagliari | 36 | -30 | 33 |
| 19 | Verona | 36 | -46 | 25 |
| 20 | Benevento | 37 | -50 | 21 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Bologna | |
| Chievo | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Bologna | Chievo |
|---|---|---|---|
| 1 | Juventus | 0 - 3 | 3 - 0 |
| 2 | Napoli | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 3 | Roma | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 4 | Lazio | 1 - 2 | 5 - 1 |
| 5 | Inter | 1 - 1 | 5 - 0 |
| 6 | Milan | 1 - 2 | 3 - 2 |
| 7 | Atalanta | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Fiorentina | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 9 | Sampdoria | 3 - 0 | 4 - 1 |
| 10 | Torino | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Sassuolo | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Genoa | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Bologna | - | |
| 14 | SPAL | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 15 | Udinese | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 16 | Crotone | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 17 | Chievo | - | |
| 18 | Cagliari | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 19 | Verona | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 20 | Benevento | 3 - 0 | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Bologna | Chievo | |
| Pozíció | 13 | 17 |
| Pontok | 39 | 34 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 13 | 18 |
| Pontok | 22 | 10 |
Liga forma
| Bologna | Chievo | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
6 19 |
8
10 18 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
4 8 |
2
4 12 |
Liga gólok
| Bologna | Chievo | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
39
49 |
33
58 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
24
24 |
12
34 |
Teljes statisztika Serie A
| Mérkőzések (362) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 35% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (973) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.69 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.46 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.23 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 52% |
| Felett 3.5 | 27% |
Bologna következő 6 mérkőzések
| 2018-05-20 | Udinese | - | Bologna |
| 2018-07-15 | Bologna | - | La Fiorita |
| 2018-07-31 | Huddersfield | - | Bologna |
| 2018-08-04 | Bologna | - | Nürnberg |
| 2018-08-12 | Bologna | - | Padova |
| 2018-08-19 | Bologna | - | SPAL |
Chievo következő 6 mérkőzések
| 2018-05-20 | Chievo | - | Benevento |
| 2018-07-22 | Virtus Verona | - | Chievo |
| 2018-07-25 | Chievo | - | Cittadella |
| 2018-07-29 | Napoli | - | Chievo |
| 2018-08-04 | Hoffenheim | - | Chievo |
| 2018-08-12 | Chievo | - | Pescara |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.89 | 3.00 | 2.70 |
| Valószínűség | 45% | 24% | 31% |
| 1X @ 1.50 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 1.41 |
| Valószínűség | 59% | 41% |
| 1X @ 1.50 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.07 | 1.72 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Felett 2.5 @ 2.07 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 21% | 79% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.95 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-13 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
