1. Liga - Csehország

szombat, 17.08.2019
18:30
Bohemians 1905

Bohemians 1905

Sigma Olomouc

Sigma Olomouc

3 - 2
(0 - 1,  3 - 1)
Információ
Város
Hazai: Prága
Vendég: Olomouc
Távolság: 210.3 km
Stadion
Stadion: Dolicek
Befogadóképesség: 7 500
Méretek: 105 x 68 m
Fotók: Google maps (térkép)
Kezdési időpont
Óra: 18:30 (19:30 helyi idő)

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
2.30 3.10 3.25 12 1.33 1.57
37% 23% 40% 1.36 47% 53%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.40 2.75 2.25 1.61 4.00 1.22
62% 38% 40% 60% 27% 73%

Utolsó 12 közvetlen mérkőzések

2019-04-03 Bohemians 1905 1 - 0 Sigma Olomouc
2019-02-16 Bohemians 1905 0 - 1 Sigma Olomouc
2018-09-02 Sigma Olomouc 2 - 3 Bohemians 1905
2018-05-05 Sigma Olomouc 1 - 1 Bohemians 1905
2017-11-04 Bohemians 1905 1 - 1 Sigma Olomouc
2016-02-13 Sigma Olomouc 2 - 2 Bohemians 1905
2016-01-23 Bohemians 1905 4 - 2 Sigma Olomouc
2015-08-08 Bohemians 1905 1 - 1 Sigma Olomouc
2014-04-06 Sigma Olomouc 2 - 1 Bohemians 1905
2013-09-22 Bohemians 1905 0 - 2 Sigma Olomouc
2012-04-23 Sigma Olomouc 4 - 0 Bohemians 1905
2011-10-28 Bohemians 1905 1 - 1 Sigma Olomouc
G D V +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 10 5 4
25% 42% 33% 83% 42% 33%

Bohemians 1905 utolsó 12 mérkőzések

2019-08-10 Banik Ostrava 4 - 2 Bohemians 1905
2019-08-03 Bohemians 1905 0 - 0 Viktoria Plzen
2019-07-27 Pribram 3 - 2 Bohemians 1905
2019-07-21 Bohemians 1905 3 - 0 Mlada Boleslav
2019-07-12 Jablonec 2 - 0 Bohemians 1905
2019-07-06 Bohemians 1905 1 - 2 LASK Linz
2019-06-29 Rapid Wien 2 - 3 Bohemians 1905
2019-06-25 Slovan Brat. 3 - 1 Bohemians 1905
2019-06-22 Bohemians 1905 1 - 4 Usti nad Labem
2019-05-25 Bohemians 1905 1 - 1 Opava
2019-05-18 Karvina 0 - 1 Bohemians 1905
2019-05-14 Bohemians 1905 1 - 4 Pribram
G D V +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 10 8 6
25% 17% 58% 83% 67% 50%

Sigma Olomouc utolsó 12 mérkőzések

2019-08-10 Sigma Olomouc 1 - 1 Karvina
2019-08-03 Slovan Liberec 0 - 1 Sigma Olomouc
2019-07-28 Slavia Praha 1 - 0 Sigma Olomouc
2019-07-20 Sigma Olomouc 1 - 0 Zlin
2019-07-13 Viktoria Plzen 3 - 1 Sigma Olomouc
2019-07-07 RE Mouscron 2 - 0 Sigma Olomouc
2019-07-04 Karlsruher 1 - 1 Sigma Olomouc
2019-06-29 Sigma Olomouc 2 - 1 Pardubice
2019-06-26 Sigma Olomouc 1 - 0 Hradec Kralove
2019-06-22 Sigma Olomouc 1 - 2 Vitkovice
2019-05-12 Sigma Olomouc 3 - 2 Zlin
2019-05-03 Zlin 1 - 0 Sigma Olomouc
G D V +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 7 4 2
42% 17% 42% 58% 33% 17%

Tabella 1. Liga

H Csapat M G D V SG KG GK P
1 Slavia Praha 6 5 1 0 11 1 +10 16
2 Jablonec 5 3 1 1 11 4 +7 10
3 Viktoria Plzen 5 3 1 1 8 6 +2 10
4 Banik Ostrava 5 3 0 2 9 6 +3 9
5 Mlada Boleslav 4 3 0 1 9 7 +2 9
6 Slovacko 5 3 0 2 5 8 -3 9
7 Sparta Praha 5 2 1 2 10 8 +2 7
8 Pribram 5 2 1 2 6 7 -1 7
9 Sigma Olomouc 5 2 1 2 4 5 -1 7
10 Zlin 5 2 0 3 3 4 -1 6
11 Opava 5 2 0 3 4 8 -4 6
12 České Budějovice 6 1 2 3 5 9 -4 5
13 Bohemians 1905 5 1 1 3 7 9 -2 4
14 Teplice 4 1 1 2 3 7 -4 4
15 Slovan Liberec 5 1 0 4 4 7 -3 3
16 Karvina 5 0 2 3 4 7 -3 2

Mérkőzések kronológiája a ligában

Bohemians 1905      
Sigma Olomouc      
Hazai      
Vendég      

Mérkőzések hazai/vendég

H Csapat Bohemians 1905 Sigma Olomouc
1 Slavia Praha   1 - 0
2 Jablonec    
3 Viktoria Plzen 0 - 0 3 - 1
4 Banik Ostrava    
5 Mlada Boleslav 3 - 0  
6 Slovacko    
7 Sparta Praha    
8 Pribram    
9 Sigma Olomouc   -
10 Zlin    
11 Opava    
12 České Budějovice    
13 Bohemians 1905 -  
14 Teplice    
15 Slovan Liberec   0 - 1
16 Karvina    

Liga pozíció

  Bohemians 1905 Sigma Olomouc
Pozíció 13 9
Pontok 4 7
  Hazai Vendég
Pozíció 8 8
Pontok 4 3

Liga forma

  Bohemians 1905 Sigma Olomouc
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
1  
1  
3    
2   
1  
2   
  Hazai Vendég
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
1  
1  
0  
1  
0  
2   

Liga gólok

  Bohemians 1905 Sigma Olomouc
Lőtt gólok
Kapott gólok
7        
9          
4     
5      
  Hazai Vendég
Lőtt gólok
Kapott gólok
3    
0   
2   
4     

Teljes statisztika 1. Liga

Mérkőzések   (40)
Hazai győzelmek 52%
Döntetlenek 15%
Vendég győzelmek 32%
Lejátszott mérkőzések 100%
Gólok   (103)
Meccsenkénti gólok 2.58
Meccsenkénti hazai gólok 1.48
Meccsenkénti vendég gólok 1.10
Hazai csapat lőtt gólok 72%
Vendég csapatok lőtt gólok 62%
Mindkét Csapat gólt Szerez 40%
Felett 1.5 68%
Felett 2.5 42%
Felett 3.5 22%

Bohemians 1905 következő 6 mérkőzések

2019-08-24 Slavia Praha - Bohemians 1905
2019-08-31 Bohemians 1905 - Slovan Liberec
2019-09-15 Karvina - Bohemians 1905
2019-09-20 Bohemians 1905 - Zlin
2019-09-27 Teplice - Bohemians 1905
2019-10-06 České Budějovice - Bohemians 1905

Sigma Olomouc következő 6 mérkőzések

2019-08-23 Sigma Olomouc - Teplice
2019-09-01 Sparta Praha - Sigma Olomouc
2019-09-13 Sigma Olomouc - Opava
2019-09-23 Jablonec - Sigma Olomouc
2019-09-28 Sigma Olomouc - Slovacko
2019-10-01 Sigma Olomouc - Artis Brno

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 2.30 3.10 3.25
Valószínűség 37% 23% 40%
12 @ 1.36
Dupla esély 1X X2
Oddsok 1.33 1.57
Valószínűség 47% 53%
X2 @ 1.57
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.40 2.75
Valószínűség   62% 38%
Felett 1.5 @ 1.40
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   2.25 1.61
Valószínűség   40% 60%
Alatt 2.5 @ 1.61
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   4.00 1.22
Valószínűség   27% 73%
Alatt 3.5 @ 1.22
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   1.95 1.80
Valószínűség   40% 60%
Nem @ 1.80

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2019-08-17 16:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!

Get it on Google Play