Eliteserien - Norvégia
vasárnap, 06.05.2018
17:00
17:00

Bodo Glimt

Strömsgodset
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Bodo |
| Vendég: | Drammen |
| Távolság: | 863.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Aspmyra Stadion |
| Befogadóképesség: | 7 400 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.20 | 2.89 | 12 | 1.41 | 1.57 | |||
| 35% | 31% | 34% | 1.36 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.04 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 66% | 34% | 46% | 54% | 30% | 70% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-01-26 | Strömsgodset | 2 - 1 | Bodo Glimt |
| 2016-09-30 | Bodo Glimt | 4 - 2 | Strömsgodset |
| 2016-04-23 | Strömsgodset | 2 - 0 | Bodo Glimt |
| 2015-09-26 | Strömsgodset | 3 - 1 | Bodo Glimt |
| 2015-05-10 | Bodo Glimt | 3 - 5 | Strömsgodset |
| 2014-09-20 | Bodo Glimt | 0 - 4 | Strömsgodset |
| 2014-05-04 | Strömsgodset | 2 - 0 | Bodo Glimt |
| 2009-10-03 | Strömsgodset | 3 - 0 | Bodo Glimt |
| 2009-04-13 | Bodo Glimt | 1 - 0 | Strömsgodset |
| 2008-10-26 | Bodo Glimt | 3 - 2 | Strömsgodset |
| 2008-05-04 | Strömsgodset | 1 - 2 | Bodo Glimt |
| 2006-09-10 | Strömsgodset | 2 - 0 | Bodo Glimt |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 8 | 11 | 8 | 5 | |
| 33% | 0% | 67% | 92% | 67% | 42% |
Bodo Glimt utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-02 | Harstad IL | 2 - 5 | Bodo Glimt |
| 2018-04-29 | Sarpsborg 08 | 0 - 0 | Bodo Glimt |
| 2018-04-22 | Kristiansund | 1 - 1 | Bodo Glimt |
| 2018-04-16 | Bodo Glimt | 0 - 1 | Rosenborg |
| 2018-04-08 | Odds BK | 1 - 0 | Bodo Glimt |
| 2018-04-02 | Bodo Glimt | 0 - 3 | Haugesund |
| 2018-03-23 | Bodo Glimt | 3 - 0 | Aalesunds |
| 2018-03-18 | Brann Bergen | 2 - 0 | Bodo Glimt |
| 2018-03-11 | Bodo Glimt | 3 - 1 | Lilleström |
| 2018-03-04 | Bodo Glimt | 4 - 1 | Tromsø |
| 2018-02-25 | Start | 0 - 1 | Bodo Glimt |
| 2018-02-21 | Bodo Glimt | 2 - 1 | Sandefjord |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 6 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 50% | 25% |
Strömsgodset utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-02 | Valdres | 1 - 3 | Strömsgodset |
| 2018-04-29 | Strömsgodset | 0 - 1 | Rosenborg |
| 2018-04-22 | Haugesund | 1 - 0 | Strömsgodset |
| 2018-04-15 | Strömsgodset | 3 - 0 | Odds BK |
| 2018-04-11 | Tromsø | 3 - 1 | Strömsgodset |
| 2018-04-07 | Vålerenga | 1 - 4 | Strömsgodset |
| 2018-04-02 | Strömsgodset | 1 - 1 | Brann Bergen |
| 2018-03-22 | Strömsgodset | 3 - 2 | Notodden |
| 2018-03-11 | Strömsgodset | 2 - 2 | Stabaek |
| 2018-03-03 | Strömsgodset | 5 - 0 | Mjondalen |
| 2018-02-25 | Strömsgodset | 2 - 3 | Sarpsborg 08 |
| 2018-02-15 | Strömsgodset | 6 - 0 | Sandefjord |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 9 | 8 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 75% | 67% |
Tabella Eliteserien
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brann Bergen | 7 | +10 | 19 |
| 2 | Rosenborg | 8 | +7 | 15 |
| 3 | Ranheim | 8 | +1 | 14 |
| 4 | Molde | 7 | +3 | 13 |
| 4 | Haugesund | 7 | +3 | 13 |
| 6 | Tromsø | 7 | +5 | 11 |
| 7 | Vålerenga | 7 | +1 | 11 |
| 8 | Odds BK | 7 | -1 | 10 |
| 9 | Sarpsborg 08 | 7 | +1 | 9 |
| 10 | Strömsgodset | 7 | +2 | 8 |
| 11 | Kristiansund | 7 | -1 | 7 |
| 12 | Stabaek | 7 | -5 | 7 |
| 13 | Bodo Glimt | 7 | -5 | 5 |
| 14 | Sandefjord | 7 | -7 | 5 |
| 15 | Lilleström | 7 | -5 | 4 |
| 16 | Start | 7 | -9 | 4 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Bodo Glimt | |
| Strömsgodset | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Bodo Glimt | Strömsgodset |
|---|---|---|---|
| 1 | Brann Bergen | ||
| 2 | Rosenborg | 0 - 1 | |
| 3 | Ranheim | ||
| 4 | Molde | ||
| 4 | Haugesund | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 6 | Tromsø | 3 - 1 | |
| 7 | Vålerenga | 1 - 4 | |
| 8 | Odds BK | ||
| 9 | Sarpsborg 08 | ||
| 10 | Strömsgodset | - | |
| 11 | Kristiansund | ||
| 12 | Stabaek | ||
| 13 | Bodo Glimt | - | |
| 14 | Sandefjord | ||
| 15 | Lilleström | 3 - 1 | |
| 16 | Start |
Liga pozíció
| Bodo Glimt | Strömsgodset | |
| Pozíció | 13 | 10 |
| Pontok | 5 | 8 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 14 | 7 |
| Pontok | 3 | 3 |
Liga forma
| Bodo Glimt | Strömsgodset | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
2 4 |
2
2 3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 2 |
1
0 2 |
Liga gólok
| Bodo Glimt | Strömsgodset | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
4
9 |
11
9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
5 |
5
5 |
Teljes statisztika Eliteserien
| Mérkőzések (57) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (158) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.77 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.61 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 72% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 53% |
| Felett 3.5 | 33% |
Bodo Glimt következő 6 mérkőzések
| 2018-05-09 | Mjolner | - | Bodo Glimt |
| 2018-05-13 | Molde | - | Bodo Glimt |
| 2018-05-16 | Bodo Glimt | - | Tromsø |
| 2018-05-21 | Start | - | Bodo Glimt |
| 2018-05-27 | Bodo Glimt | - | Ranheim |
| 2018-06-10 | Stabaek | - | Bodo Glimt |
Strömsgodset következő 6 mérkőzések
| 2018-05-09 | Baerum | - | Strömsgodset |
| 2018-05-13 | Strömsgodset | - | Sarpsborg 08 |
| 2018-05-16 | Molde | - | Strömsgodset |
| 2018-05-21 | Kristiansund | - | Strömsgodset |
| 2018-05-27 | Strömsgodset | - | Sandefjord |
| 2018-06-10 | Start | - | Strömsgodset |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.45 | 3.20 | 2.89 |
| Valószínűség | 35% | 31% | 34% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.41 | 1.57 |
| Valószínűség | 51% | 49% |
| 1X @ 1.41 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.04 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Alatt 2.5 @ 2.04 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 30% | 70% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.25 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Nem @ 2.25 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-06 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
