Primera División - Bolívia
hétfő, 26.03.2018
01:15
01:15

Blooming

The Strongest
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Santa Cruz de la Sierra |
| Vendég: | La Paz |
| Távolság: | 547.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ramon Tahuichi Aguilera |
| Befogadóképesség: | 33 000 |
| Méretek: | 104 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 01:15 (20:15 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.39 | 3.39 | 2.62 | X2 | 1.44 | 1.53 | |||
| 36% | 22% | 42% | 1.53 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.27 | 3.45 | 1.80 | 1.90 | 3.10 | 1.32 | ||||||
| 78% | 22% | 52% | 48% | 35% | 65% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-03-09 | The Strongest | 4 - 0 | Blooming |
| 2017-10-20 | The Strongest | 1 - 0 | Blooming |
| 2017-09-14 | Blooming | 0 - 0 | The Strongest |
| 2017-06-29 | Blooming | 4 - 1 | The Strongest |
| 2017-04-14 | The Strongest | 6 - 0 | Blooming |
| 2016-11-24 | Blooming | 0 - 0 | The Strongest |
| 2016-10-27 | The Strongest | 3 - 0 | Blooming |
| 2016-02-24 | The Strongest | 3 - 2 | Blooming |
| 2016-01-24 | Blooming | 1 - 0 | The Strongest |
| 2015-10-25 | Blooming | 1 - 0 | The Strongest |
| 2015-08-09 | The Strongest | 1 - 1 | Blooming |
| 2015-04-05 | Blooming | 2 - 1 | The Strongest |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 6 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 50% | 33% |
Blooming utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-19 | Blooming | 1 - 0 | Sp. Boys Warnes |
| 2018-03-13 | Royal Pari | 0 - 1 | Blooming |
| 2018-03-09 | The Strongest | 4 - 0 | Blooming |
| 2018-03-06 | Blooming | 1 - 2 | Nacional Potosi |
| 2018-03-02 | Blooming | 1 - 1 | Oriente Petr. |
| 2018-02-25 | San Jose Oruro | 4 - 0 | Blooming |
| 2018-02-18 | Blooming | 1 - 0 | A. Cochabamba |
| 2018-02-04 | Sp. Boys Warnes | 0 - 2 | Blooming |
| 2018-01-28 | Blooming | 2 - 2 | Royal Pari |
| 2017-12-17 | Petr. Yacuiba | 1 - 1 | Blooming |
| 2017-12-10 | J. Wilstermann | 0 - 0 | Blooming |
| 2017-12-07 | Sp. Boys Warnes | 1 - 1 | Blooming |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 4 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 33% | 25% |
The Strongest utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-18 | San Jose Oruro | 3 - 1 | The Strongest |
| 2018-03-15 | The Strongest | 1 - 0 | Penarol |
| 2018-03-11 | The Strongest | 2 - 1 | A. Cochabamba |
| 2018-03-09 | The Strongest | 4 - 0 | Blooming |
| 2018-03-03 | Sp. Boys Warnes | 3 - 2 | The Strongest |
| 2018-02-24 | The Strongest | 3 - 0 | Royal Pari |
| 2018-02-18 | The Strongest | 2 - 0 | Bolivar La Paz |
| 2018-02-08 | Nacional Potosi | 0 - 1 | The Strongest |
| 2018-02-03 | The Strongest | 1 - 1 | San Jose Oruro |
| 2018-01-28 | A. Cochabamba | 2 - 0 | The Strongest |
| 2017-12-17 | The Strongest | 1 - 2 | J. Wilstermann |
| 2017-12-10 | The Strongest | 6 - 0 | Real Potosi |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 10 | 7 | 4 | |
| 58% | 8% | 33% | 83% | 58% | 33% |
Tabella Primera División
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | J. Wilstermann | 9 | +11 | 20 |
| 2 | Bolivar La Paz | 9 | +9 | 17 |
| 3 | San Jose Oruro | 9 | +9 | 16 |
| 4 | The Strongest | 9 | +6 | 16 |
| 5 | Oriente Petr. | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Nacional Potosi | 8 | +1 | 10 |
| 7 | Sp. Boys Warnes | 9 | -4 | 10 |
| 8 | Destroyers | 9 | -6 | 10 |
| 9 | Real Potosi | 9 | -10 | 10 |
| 10 | Royal Pari | 9 | -4 | 9 |
| 11 | U. Sucre | 9 | -3 | 8 |
| 12 | Blooming | 9 | -4 | 8 |
| 13 | A. Cochabamba | 8 | -3 | 7 |
| 14 | Guabira Montero | 9 | -4 | 6 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Blooming | |
| The Strongest | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Blooming | The Strongest |
|---|---|---|---|
| 1 | J. Wilstermann | ||
| 2 | Bolivar La Paz | ||
| 3 | San Jose Oruro | 3 - 1 | |
| 4 | The Strongest | - | |
| 5 | Oriente Petr. | 1 - 1 | |
| 6 | Nacional Potosi | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 7 | Sp. Boys Warnes | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 8 | Destroyers | ||
| 9 | Real Potosi | ||
| 10 | Royal Pari | 2 - 2 | |
| 11 | U. Sucre | ||
| 12 | Blooming | - | |
| 13 | A. Cochabamba | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 14 | Guabira Montero |
Liga pozíció
| Blooming | The Strongest | |
| Pozíció | 12 | 4 |
| Pontok | 8 | 16 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 8 |
| Pontok | 8 | 3 |
Liga forma
| Blooming | The Strongest | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 3 |
5
1 3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
2 1 |
1
0 3 |
Liga gólok
| Blooming | The Strongest | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
13 |
16
10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
6
5 |
4
8 |
Teljes statisztika Primera División
| Mérkőzések (62) | |
| Hazai győzelmek | 53% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 18% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (194) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.13 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 2.08 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.05 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 84% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 61% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 53% |
| Felett 1.5 | 79% |
| Felett 2.5 | 58% |
| Felett 3.5 | 40% |
Blooming következő 6 mérkőzések
| 2018-04-02 | Oriente Petr. | - | Blooming |
| 2018-04-07 | A. Cochabamba | - | Blooming |
| 2018-04-12 | Blooming | - | Bahia |
| 2018-04-16 | Blooming | - | San Jose Oruro |
| 2018-04-22 | Nacional Potosi | - | Blooming |
| 2018-05-06 | J. Wilstermann | - | Blooming |
The Strongest következő 6 mérkőzések
| 2018-03-31 | The Strongest | - | Nacional Potosi |
| 2018-04-03 | Libertad | - | The Strongest |
| 2018-04-08 | Bolivar La Paz | - | The Strongest |
| 2018-04-14 | Royal Pari | - | The Strongest |
| 2018-04-18 | The Strongest | - | Atl. Tucuman |
| 2018-04-21 | The Strongest | - | Sp. Boys Warnes |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 3.39 | 2.62 |
| Valószínűség | 36% | 22% | 42% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 1.53 |
| Valószínűség | 46% | 54% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.27 | 3.45 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.27 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.90 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Felett 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.10 | 1.32 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Alatt 3.5 @ 1.32 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Nem @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-26 00:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
