Division 1 - Észak - Svédország
vasárnap, 06.05.2018
14:00
14:00

BK Forward

Team TG
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Örebro |
| Vendég: | Umea |
| Távolság: | 572.4 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.62 | 3.50 | 2.50 | 1 | 1.50 | 1.44 | |||
| 54% | 10% | 36% | 2.62 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 78% | 22% | 60% | 40% | 29% | 71% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2016-09-11 | Team TG | 1 - 0 | BK Forward |
| 2016-07-02 | BK Forward | 4 - 1 | Team TG |
BK Forward utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | BK Forward | 4 - 1 | Arameisk-Syr. |
| 2018-04-22 | Syrianska | 2 - 2 | BK Forward |
| 2018-04-15 | Carlstad Utd | 1 - 1 | BK Forward |
| 2018-04-08 | BK Forward | 2 - 1 | Assyriska FF |
| 2016-11-06 | Västerås SK | 1 - 3 | BK Forward |
| 2016-10-30 | BK Forward | 2 - 4 | Lulea |
| 2016-10-22 | BK Forward | 4 - 0 | IK Sleipner |
| 2016-10-16 | Umeå | 3 - 1 | BK Forward |
| 2016-10-08 | BK Forward | 0 - 1 | Carlstad Utd |
| 2016-10-02 | Brommapojkarna | 4 - 0 | BK Forward |
| 2016-09-24 | Vasalunds | 3 - 1 | BK Forward |
| 2016-09-17 | BK Forward | 1 - 1 | Akropolis |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 9 | 8 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 75% | 67% |
Team TG utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-29 | Team TG | 2 - 1 | Karlslunds IF |
| 2018-04-22 | Sollentuna | 1 - 2 | Team TG |
| 2018-04-15 | Team TG | 0 - 1 | Syrianska |
| 2018-04-08 | Akropolis | 1 - 0 | Team TG |
| 2017-11-04 | Team TG | 4 - 0 | Lulea |
| 2017-10-29 | Västerås SK | 2 - 1 | Team TG |
| 2017-10-22 | Team TG | 4 - 0 | Akropolis |
| 2017-10-15 | Sollentuna | 3 - 3 | Team TG |
| 2017-10-08 | Team TG | 3 - 1 | Arameisk-Syr. |
| 2017-10-01 | Vasalunds | 0 - 1 | Team TG |
| 2017-09-23 | Team TG | 3 - 2 | Sandvikens |
| 2017-09-17 | Team TG | 2 - 3 | Assyriska FF |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 9 | 9 | 6 | |
| 58% | 8% | 33% | 75% | 75% | 50% |
Tabella Division 1 - Észak
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Carlstad Utd | 5 | +6 | 13 |
| 2 | Västerås SK | 4 | +8 | 12 |
| 3 | BK Forward | 4 | +4 | 8 |
| 4 | Assyriska FF | 5 | +1 | 7 |
| 5 | Sollentuna | 5 | +1 | 7 |
| 6 | Rynninge IK | 5 | 0 | 7 |
| 7 | Team TG | 4 | 0 | 6 |
| 8 | Nyköpings | 5 | -2 | 6 |
| 9 | Linkoping City | 4 | +1 | 5 |
| 10 | Syrianska | 4 | 0 | 5 |
| 11 | Umeå | 4 | -1 | 5 |
| 12 | Sandvikens | 5 | -2 | 5 |
| 13 | Akropolis | 4 | -2 | 5 |
| 14 | Arameisk-Syr. | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Karlslunds IF | 5 | -3 | 2 |
| 16 | Skelleftea FF | 4 | -8 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| BK Forward | |
| Team TG | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | BK Forward | Team TG |
|---|---|---|---|
| 1 | Carlstad Utd | ||
| 2 | Västerås SK | ||
| 3 | BK Forward | - | |
| 4 | Assyriska FF | 2 - 1 | |
| 5 | Sollentuna | 1 - 2 | |
| 6 | Rynninge IK | ||
| 7 | Team TG | - | |
| 8 | Nyköpings | ||
| 9 | Linkoping City | ||
| 10 | Syrianska | ||
| 11 | Umeå | ||
| 12 | Sandvikens | ||
| 13 | Akropolis | 1 - 0 | |
| 14 | Arameisk-Syr. | 4 - 1 | |
| 15 | Karlslunds IF | ||
| 16 | Skelleftea FF |
Liga pozíció
| BK Forward | Team TG | |
| Pozíció | 3 | 7 |
| Pontok | 8 | 6 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 1 | 7 |
| Pontok | 6 | 3 |
Liga forma
| BK Forward | Team TG | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
2 0 |
2
0 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
0 0 |
1
0 1 |
Liga gólok
| BK Forward | Team TG | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
5 |
4
4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
6
2 |
2
2 |
Teljes statisztika Division 1 - Észak
| Mérkőzések (36) | |
| Hazai győzelmek | 36% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (114) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.17 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.64 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.53 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 86% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 83% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 72% |
| Felett 1.5 | 86% |
| Felett 2.5 | 56% |
| Felett 3.5 | 39% |
BK Forward következő 6 mérkőzések
| 2018-05-13 | Sandvikens | - | BK Forward |
| 2018-05-19 | Sollentuna | - | BK Forward |
| 2018-05-26 | BK Forward | - | Akropolis |
| 2018-05-31 | Linkoping City | - | BK Forward |
| 2018-06-06 | BK Forward | - | Karlslunds IF |
| 2018-06-09 | Rynninge IK | - | BK Forward |
Team TG következő 6 mérkőzések
| 2018-05-12 | Team TG | - | Skelleftea FF |
| 2018-05-20 | Arameisk-Syr. | - | Team TG |
| 2018-05-27 | Team TG | - | Rynninge IK |
| 2018-06-02 | Västerås SK | - | Team TG |
| 2018-06-06 | Team TG | - | Assyriska FF |
| 2018-06-10 | Linkoping City | - | Team TG |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 3.50 | 2.50 |
| Valószínűség | 54% | 10% | 36% |
| 1 @ 2.62 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 1.44 |
| Valószínűség | 60% | 40% |
| 1X @ 1.50 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.07 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Felett 2.5 @ 1.72 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 29% | 71% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.20 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Igen @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-06 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
