Premier League - Málta
péntek, 05.01.2018
18:00
18:00

Birkirkara

Gzira Utd
4 - 0
(2 - 0, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Birkirkara |
| Vendég: | Gzira |
| Távolság: | 3.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Infetti Ground |
| Befogadóképesség: | 2 500 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.60 | 2.54 | X2 | 1.50 | 1.57 | |||
| 29% | 23% | 48% | 1.57 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.21 | 3.95 | 1.72 | 2.07 | 2.63 | 1.43 | ||||||
| 84% | 16% | 56% | 44% | 31% | 69% |
Utolsó 4 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-26 | Gzira Utd | 2 - 0 | Birkirkara |
| 2017-04-30 | Gzira Utd | 1 - 1 | Birkirkara |
| 2017-02-05 | Birkirkara | 2 - 1 | Gzira Utd |
| 2016-10-22 | Gzira Utd | 1 - 7 | Birkirkara |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 100% | 50% | 25% |
Birkirkara utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-17 | Floriana | 0 - 2 | Birkirkara |
| 2017-12-09 | Hamrun | 0 - 1 | Birkirkara |
| 2017-11-24 | Birkirkara | 2 - 0 | St. Andrews |
| 2017-11-18 | Hibernians | 1 - 0 | Birkirkara |
| 2017-11-04 | Balzan Youths | 2 - 1 | Birkirkara |
| 2017-10-28 | Birkirkara | 3 - 1 | Tarxien |
| 2017-10-20 | Lija Athletic | 0 - 2 | Birkirkara |
| 2017-10-15 | Sliema Wand. | 3 - 0 | Birkirkara |
| 2017-09-29 | Birkirkara | 0 - 3 | Valletta |
| 2017-09-23 | Birkirkara | 3 - 2 | Naxxar Lions |
| 2017-09-16 | Senglea Ath. | 1 - 0 | Birkirkara |
| 2017-09-09 | Birkirkara | 2 - 0 | Mosta |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 0 | 5 | 9 | 5 | 2 | |
| 58% | 0% | 42% | 75% | 42% | 17% |
Gzira Utd utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-18 | Gzira Utd | 3 - 2 | Lija Athletic |
| 2017-12-10 | Gzira Utd | 2 - 1 | Valletta |
| 2017-11-25 | Sliema Wand. | 2 - 1 | Gzira Utd |
| 2017-11-17 | Gzira Utd | 3 - 1 | Naxxar Lions |
| 2017-11-04 | Gzira Utd | 2 - 2 | Mosta |
| 2017-10-27 | Senglea Ath. | 1 - 1 | Gzira Utd |
| 2017-10-20 | Gzira Utd | 1 - 2 | Balzan Youths |
| 2017-10-15 | Gzira Utd | 4 - 0 | Hamrun |
| 2017-09-29 | Floriana | 1 - 1 | Gzira Utd |
| 2017-09-24 | St. Andrews | 2 - 3 | Gzira Utd |
| 2017-09-16 | Gzira Utd | 3 - 2 | Hibernians |
| 2017-09-09 | Tarxien | 1 - 2 | Gzira Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 12 | 10 | 6 | |
| 58% | 25% | 17% | 100% | 83% | 50% |
Tabella Premier League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Balzan Youths | 14 | +13 | 31 |
| 2 | Valletta | 14 | +17 | 30 |
| 3 | Gzira Utd | 14 | +15 | 30 |
| 4 | Floriana | 14 | +18 | 26 |
| 5 | Hibernians | 14 | +12 | 24 |
| 6 | Sliema Wand. | 14 | +8 | 24 |
| 7 | Hamrun | 14 | +8 | 23 |
| 8 | Birkirkara | 14 | +1 | 22 |
| 9 | Senglea Ath. | 14 | -4 | 15 |
| 10 | Mosta | 14 | -11 | 15 |
| 11 | Naxxar Lions | 14 | -10 | 10 |
| 12 | St. Andrews | 14 | -18 | 10 |
| 13 | Tarxien | 14 | -22 | 10 |
| 14 | Lija Athletic | 14 | -27 | 5 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Birkirkara | |
| Gzira Utd | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Birkirkara | Gzira Utd |
|---|---|---|---|
| 1 | Balzan Youths | ||
| 2 | Valletta | 0 - 3 | |
| 3 | Gzira Utd | - | |
| 4 | Floriana | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Hibernians | ||
| 6 | Sliema Wand. | 2 - 1 | |
| 7 | Hamrun | ||
| 8 | Birkirkara | - | |
| 9 | Senglea Ath. | 1 - 1 | |
| 10 | Mosta | 2 - 0 | |
| 11 | Naxxar Lions | 3 - 2 | |
| 12 | St. Andrews | 2 - 0 | 2 - 3 |
| 13 | Tarxien | 3 - 1 | 1 - 2 |
| 14 | Lija Athletic | 0 - 4 |
Liga pozíció
| Birkirkara | Gzira Utd | |
| Pozíció | 8 | 3 |
| Pontok | 22 | 30 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 5 |
| Pontok | 13 | 11 |
Liga forma
| Birkirkara | Gzira Utd | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
1 6 |
9
3 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
1 1 |
3
2 1 |
Liga gólok
| Birkirkara | Gzira Utd | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
16 |
32
17 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
7 |
12
7 |
Teljes statisztika Premier League
| Mérkőzések (98) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 19% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (276) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.82 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.61 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.20 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 65% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 48% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 54% |
| Felett 3.5 | 32% |
Birkirkara következő 6 mérkőzések
| 2018-01-14 | Mosta | - | Birkirkara |
| 2018-01-28 | Birkirkara | - | Senglea Ath. |
| 2018-02-03 | Naxxar Lions | - | Birkirkara |
| 2018-02-10 | Birkirkara | - | Sliema Wand. |
| 2018-02-25 | Valletta | - | Birkirkara |
| 2018-03-03 | Birkirkara | - | Lija Athletic |
Gzira Utd következő 6 mérkőzések
| 2018-01-13 | Gzira Utd | - | Tarxien |
| 2018-01-27 | Hibernians | - | Gzira Utd |
| 2018-02-02 | Gzira Utd | - | St. Andrews |
| 2018-02-05 | Levszki Szófia | - | Gzira Utd |
| 2018-02-12 | Hamrun | - | Gzira Utd |
| 2018-02-24 | Gzira Utd | - | Floriana |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 3.60 | 2.54 |
| Valószínűség | 29% | 23% | 48% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 1.57 |
| Valószínűség | 38% | 62% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.21 | 3.95 | |
| Valószínűség | 84% | 16% | |
| Felett 1.5 @ 1.21 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.07 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Felett 2.5 @ 1.72 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.63 | 1.43 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.43 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 2.20 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 1.60 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-05 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
