League Two - Skócia
kedd, 13.03.2018
19:45
19:45

Berwick Rangers

Stirling Albion
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Berwick upon Tweed |
| Vendég: | Stirling |
| Távolság: | 126.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Shielfield Park |
| Befogadóképesség: | 4 131 (1 366) |
| Méretek: | 90 x 64 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.50 | 3.75 | 1.95 | 2 | 1.80 | 1.28 | |||
| 29% | 19% | 52% | 1.95 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 75% | 25% | 55% | 45% | 33% | 67% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-01-06 | Stirling Albion | 2 - 0 | Berwick Rangers |
| 2017-12-02 | Berwick Rangers | 1 - 0 | Stirling Albion |
| 2017-08-12 | Stirling Albion | 4 - 0 | Berwick Rangers |
| 2017-04-08 | Berwick Rangers | 0 - 1 | Stirling Albion |
| 2017-02-11 | Stirling Albion | 2 - 2 | Berwick Rangers |
| 2016-12-06 | Berwick Rangers | 3 - 2 | Stirling Albion |
| 2016-10-15 | Stirling Albion | 0 - 0 | Berwick Rangers |
| 2016-03-12 | Berwick Rangers | 1 - 0 | Stirling Albion |
| 2016-02-13 | Stirling Albion | 2 - 1 | Berwick Rangers |
| 2015-11-07 | Berwick Rangers | 1 - 2 | Stirling Albion |
| 2015-08-22 | Stirling Albion | 1 - 3 | Berwick Rangers |
| 2014-04-05 | Stirling Albion | 2 - 1 | Berwick Rangers |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 7 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 58% | 33% |
Berwick Rangers utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-10 | Elgin City | 3 - 0 | Berwick Rangers |
| 2018-02-24 | Berwick Rangers | 2 - 2 | Montrose |
| 2018-02-17 | Peterhead | 1 - 1 | Berwick Rangers |
| 2018-02-10 | Berwick Rangers | 0 - 1 | Clyde |
| 2018-02-03 | Stenhousemuir | 4 - 0 | Berwick Rangers |
| 2018-01-30 | Berwick Rangers | 2 - 3 | Peterhead |
| 2018-01-27 | Cowdenbeath | 1 - 3 | Berwick Rangers |
| 2018-01-13 | Berwick Rangers | 0 - 2 | Annan Athletic |
| 2018-01-06 | Stirling Albion | 2 - 0 | Berwick Rangers |
| 2018-01-02 | Edinburgh City | 3 - 0 | Berwick Rangers |
| 2017-12-23 | Clyde | 0 - 0 | Berwick Rangers |
| 2017-12-09 | Montrose | 3 - 0 | Berwick Rangers |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 10 | 7 | 4 | |
| 8% | 25% | 67% | 83% | 58% | 33% |
Stirling Albion utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-10 | Stirling Albion | 0 - 1 | Peterhead |
| 2018-02-24 | Stirling Albion | 2 - 1 | Clyde |
| 2018-02-17 | Stirling Albion | 3 - 0 | Annan Athletic |
| 2018-02-10 | Cowdenbeath | 1 - 2 | Stirling Albion |
| 2018-02-03 | Stirling Albion | 3 - 1 | Elgin City |
| 2018-01-31 | Stirling Albion | 1 - 0 | Cowdenbeath |
| 2018-01-27 | Montrose | 2 - 1 | Stirling Albion |
| 2018-01-13 | Peterhead | 4 - 3 | Stirling Albion |
| 2018-01-06 | Stirling Albion | 2 - 0 | Berwick Rangers |
| 2018-01-02 | Stenhousemuir | 2 - 1 | Stirling Albion |
| 2017-12-23 | Stirling Albion | 0 - 1 | Montrose |
| 2017-12-16 | Annan Athletic | 1 - 1 | Stirling Albion |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 7 | 2 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 58% | 17% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Peterhead | 28 | +33 | 58 |
| 2 | Montrose | 27 | +12 | 55 |
| 3 | Stirling Albion | 26 | +17 | 45 |
| 4 | Stenhousemuir | 26 | +9 | 41 |
| 5 | Elgin City | 26 | -3 | 40 |
| 6 | Annan Athletic | 28 | +4 | 36 |
| 7 | Clyde | 26 | -6 | 32 |
| 8 | Berwick Rangers | 26 | -26 | 26 |
| 9 | Edinburgh City | 26 | -13 | 25 |
| 10 | Cowdenbeath | 25 | -27 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Berwick Rangers | |
| Stirling Albion | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Berwick Rangers | Stirling Albion |
|---|---|---|---|
| 1 | Peterhead | 2 - 3 | 4 - 3 |
| 2 | Montrose | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 3 | Stirling Albion | 1 - 0 | - |
| 4 | Stenhousemuir | 2 - 1 | |
| 5 | Elgin City | 3 - 2 | |
| 6 | Annan Athletic | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | Clyde | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Berwick Rangers | - | 1 - 0 |
| 9 | Edinburgh City | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | Cowdenbeath | 1 - 0 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Berwick Rangers | Stirling Albion | |
| Pozíció | 8 | 3 |
| Pontok | 26 | 45 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 3 |
| Pontok | 14 | 20 |
Liga forma
| Berwick Rangers | Stirling Albion | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
5 14 |
14
3 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 5 |
6
2 4 |
Liga gólok
| Berwick Rangers | Stirling Albion | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
48 |
49
32 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
18 |
24
18 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (132) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 21% |
| Vendég győzelmek | 36% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (372) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.82 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.49 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.33 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 75% |
| Felett 2.5 | 52% |
| Felett 3.5 | 32% |
Berwick Rangers következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Berwick Rangers | - | Stenhousemuir |
| 2018-03-24 | Berwick Rangers | - | Edinburgh City |
| 2018-03-27 | Berwick Rangers | - | Elgin City |
| 2018-03-31 | Annan Athletic | - | Berwick Rangers |
| 2018-04-03 | Berwick Rangers | - | Stenhousemuir |
| 2018-04-07 | Berwick Rangers | - | Peterhead |
Stirling Albion következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Edinburgh City | - | Stirling Albion |
| 2018-03-20 | Elgin City | - | Stirling Albion |
| 2018-03-24 | Stirling Albion | - | Cowdenbeath |
| 2018-03-27 | Stirling Albion | - | Edinburgh City |
| 2018-03-31 | Elgin City | - | Stirling Albion |
| 2018-04-07 | Stirling Albion | - | Montrose |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 3.75 | 1.95 |
| Valószínűség | 29% | 19% | 52% |
| 2 @ 1.95 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.28 |
| Valószínűség | 36% | 64% |
| X2 @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Nem @ 2.10 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-13 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
