Liga Portugal 2 - Portugália
szombat, 13.01.2018
16:00
16:00

Benfica B

Oliveirense
3 - 2
(2 - 1, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Lisszabon |
| Vendég: | Oliveira de Azemeis |
| Távolság: | 242.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estádio da Tapadinha |
| Befogadóképesség: | 10 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.39 | 4.33 | 1 | 1.22 | 1.95 | |||
| 44% | 29% | 27% | 1.85 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.04 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 71% | 29% | 48% | 52% | 16% | 84% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-08 | Oliveirense | 2 - 1 | Benfica B |
| 2016-01-30 | Oliveirense | 1 - 2 | Benfica B |
| 2015-08-26 | Benfica B | 1 - 0 | Oliveirense |
| 2015-02-14 | Benfica B | 4 - 1 | Oliveirense |
| 2014-08-27 | Oliveirense | 0 - 1 | Benfica B |
| 2014-04-05 | Oliveirense | 1 - 2 | Benfica B |
| 2013-11-23 | Benfica B | 4 - 3 | Oliveirense |
| 2013-04-07 | Benfica B | 2 - 2 | Oliveirense |
| 2012-11-10 | Oliveirense | 1 - 2 | Benfica B |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 1 | 7 | 7 | 3 | |
| 78% | 11% | 11% | 78% | 78% | 33% |
Benfica B utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-06 | Porto B | 3 - 1 | Benfica B |
| 2017-12-21 | Benfica B | 1 - 0 | SC Braga B |
| 2017-12-16 | V. Guimaraes B | 1 - 0 | Benfica B |
| 2017-12-10 | Benfica B | 2 - 1 | Sporting CP B |
| 2017-12-01 | Benfica B | 1 - 0 | Arouca |
| 2017-11-26 | Leixoes | 0 - 0 | Benfica B |
| 2017-11-05 | Benfica B | 3 - 4 | Penafiel |
| 2017-11-01 | Benfica B | 1 - 3 | Santa Clara |
| 2017-10-28 | Gil Vicente | 4 - 0 | Benfica B |
| 2017-10-22 | Benfica B | 2 - 1 | Uniao Madeira |
| 2017-09-30 | Acad. Coimbra | 1 - 2 | Benfica B |
| 2017-09-27 | Benfica B | 1 - 1 | Sp. Covilha |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 7 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 58% | 33% |
Oliveirense utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-07 | Arouca | 3 - 0 | Oliveirense |
| 2017-12-30 | Feirense | 2 - 2 | Oliveirense |
| 2017-12-21 | Oliveirense | 1 - 1 | Leixoes |
| 2017-12-17 | Santa Clara | 0 - 0 | Oliveirense |
| 2017-12-10 | Oliveirense | 2 - 1 | Penafiel |
| 2017-12-02 | Gil Vicente | 1 - 2 | Oliveirense |
| 2017-11-26 | Oliveirense | 1 - 1 | Cova da Piedade |
| 2017-11-11 | V. Guimaraes | 1 - 4 | Oliveirense |
| 2017-11-05 | Sporting CP B | 2 - 0 | Oliveirense |
| 2017-11-01 | Oliveirense | 0 - 2 | Acad. Coimbra |
| 2017-10-29 | Uniao Madeira | 1 - 0 | Oliveirense |
| 2017-10-21 | Oliveirense | 1 - 1 | Real SC Queluz |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 5 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 42% | 17% |
Tabella Liga Portugal 2
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Porto B | 19 | +10 | 37 |
| 2 | Acad. Coimbra | 19 | +9 | 33 |
| 3 | Academico Viseu | 19 | +5 | 33 |
| 4 | Leixoes | 19 | +1 | 31 |
| 5 | Famalicao | 19 | +8 | 30 |
| 6 | Penafiel | 19 | +4 | 30 |
| 7 | Nacional Madeira | 19 | +4 | 29 |
| 8 | Santa Clara | 19 | +2 | 29 |
| 9 | Arouca | 19 | 0 | 29 |
| 10 | Sp. Covilha | 19 | +3 | 27 |
| 11 | Benfica B | 19 | -5 | 25 |
| 12 | Sporting CP B | 19 | -7 | 25 |
| 13 | Cova da Piedade | 19 | -2 | 24 |
| 14 | Uniao Madeira | 19 | 0 | 22 |
| 15 | Gil Vicente | 19 | 0 | 22 |
| 16 | Oliveirense | 19 | -7 | 22 |
| 17 | Varzim | 19 | -1 | 21 |
| 18 | SC Braga B | 19 | -5 | 19 |
| 19 | V. Guimaraes B | 19 | -12 | 17 |
| 20 | Real SC Queluz | 19 | -7 | 14 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Benfica B | |
| Oliveirense | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Benfica B | Oliveirense |
|---|---|---|---|
| 1 | Porto B | ||
| 2 | Acad. Coimbra | ||
| 3 | Academico Viseu | ||
| 4 | Leixoes | ||
| 5 | Famalicao | 1 - 0 | |
| 6 | Penafiel | 3 - 4 | |
| 7 | Nacional Madeira | 2 - 2 | |
| 8 | Santa Clara | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 9 | Arouca | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 10 | Sp. Covilha | 1 - 1 | |
| 11 | Benfica B | - | |
| 12 | Sporting CP B | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 13 | Cova da Piedade | ||
| 14 | Uniao Madeira | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Gil Vicente | 1 - 2 | |
| 16 | Oliveirense | - | |
| 17 | Varzim | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 18 | SC Braga B | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 19 | V. Guimaraes B | 0 - 0 | |
| 20 | Real SC Queluz | 3 - 0 |
Liga pozíció
| Benfica B | Oliveirense | |
| Pozíció | 11 | 16 |
| Pontok | 25 | 22 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 10 |
| Pontok | 20 | 9 |
Liga forma
| Benfica B | Oliveirense | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
4 8 |
5
7 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
2 2 |
2
3 4 |
Liga gólok
| Benfica B | Oliveirense | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
27 |
16
23 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
18
13 |
4
9 |
Teljes statisztika Liga Portugal 2
| Mérkőzések (190) | |
| Hazai győzelmek | 51% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 22% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (471) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.48 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.53 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.95 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 61% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 19% |
Benfica B következő 6 mérkőzések
| 2018-01-20 | Nacional Madeira | - | Benfica B |
| 2018-01-30 | Benfica B | - | Famalicao |
| 2018-02-04 | Varzim | - | Benfica B |
| 2018-02-11 | Benfica B | - | Academico Viseu |
| 2018-02-18 | Real SC Queluz | - | Benfica B |
| 2018-02-25 | Benfica B | - | Cova da Piedade |
Oliveirense következő 6 mérkőzések
| 2018-01-19 | Oliveirense | - | V. Guimaraes B |
| 2018-01-23 | Vitoria Setubal | - | Oliveirense |
| 2018-01-31 | Nacional Madeira | - | Oliveirense |
| 2018-02-04 | Sp. Covilha | - | Oliveirense |
| 2018-02-11 | Oliveirense | - | Famalicao |
| 2018-02-18 | Porto B | - | Oliveirense |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 3.39 | 4.33 |
| Valószínűség | 44% | 29% | 27% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 1.95 |
| Valószínűség | 61% | 39% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.04 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 2.04 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 16% | 84% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-13 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
