Bundesliga - Németország
vasárnap, 25.02.2018
14:30
14:30

Bayer 04 Lev.

Schalke 04
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Leverkusen |
| Vendég: | Gelsenkirchen |
| Távolság: | 53.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | BayArena |
| Befogadóképesség: | 30 210 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Carles Martinez Novell (Spa) |
| Vendég: | Miron Muslic (Aut) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.50 | 3.75 | 1 | 1.28 | 1.83 | |||
| 37% | 33% | 30% | 2.00 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.04 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 85% | 15% | 52% | 48% | 32% | 68% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-29 | Schalke 04 | 1 - 1 | Bayer 04 Lev. |
| 2017-04-28 | Bayer 04 Lev. | 1 - 4 | Schalke 04 |
| 2016-12-11 | Schalke 04 | 0 - 1 | Bayer 04 Lev. |
| 2016-04-23 | Schalke 04 | 2 - 3 | Bayer 04 Lev. |
| 2015-11-29 | Bayer 04 Lev. | 1 - 1 | Schalke 04 |
| 2015-03-21 | Schalke 04 | 0 - 1 | Bayer 04 Lev. |
| 2014-10-25 | Bayer 04 Lev. | 1 - 0 | Schalke 04 |
| 2014-02-15 | Bayer 04 Lev. | 1 - 2 | Schalke 04 |
| 2013-08-31 | Schalke 04 | 2 - 0 | Bayer 04 Lev. |
| 2013-04-13 | Schalke 04 | 2 - 2 | Bayer 04 Lev. |
| 2012-11-17 | Bayer 04 Lev. | 2 - 0 | Schalke 04 |
| 2012-03-24 | Schalke 04 | 2 - 0 | Bayer 04 Lev. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 4 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 33% | 25% |
Bayer 04 Lev. utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-17 | Hamburger | 1 - 2 | Bayer 04 Lev. |
| 2018-02-10 | Bayer 04 Lev. | 0 - 2 | Hertha Berlin |
| 2018-02-06 | Bayer 04 Lev. | 2 - 2 | Werder Bremen |
| 2018-02-03 | Freiburg | 0 - 0 | Bayer 04 Lev. |
| 2018-01-28 | Bayer 04 Lev. | 2 - 0 | Mainz |
| 2018-01-23 | Bayer 04 Lev. | 3 - 1 | Rot-Weiss Oberhausen |
| 2018-01-20 | Hoffenheim | 1 - 4 | Bayer 04 Lev. |
| 2018-01-13 | Bayer 04 Lev. | 1 - 1 | SF Lotte |
| 2018-01-12 | Bayer 04 Lev. | 1 - 3 | Bayern München |
| 2018-01-06 | Bayer 04 Lev. | 2 - 2 | Pr. Münster |
| 2018-01-05 | Bayer 04 Lev. | 2 - 1 | Greuther Fürth |
| 2017-12-20 | Mönchengladbach | 0 - 1 | Bayer 04 Lev. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 10 | 7 | 5 | |
| 50% | 33% | 17% | 83% | 58% | 42% |
Schalke 04 utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-17 | Schalke 04 | 2 - 1 | Hoffenheim |
| 2018-02-10 | Bayern München | 2 - 1 | Schalke 04 |
| 2018-02-07 | Schalke 04 | 1 - 0 | Wolfsburg |
| 2018-02-03 | Schalke 04 | 1 - 2 | Werder Bremen |
| 2018-01-27 | Stuttgart | 0 - 2 | Schalke 04 |
| 2018-01-21 | Schalke 04 | 1 - 1 | Hannover |
| 2018-01-13 | RB Leipzig | 3 - 1 | Schalke 04 |
| 2018-01-07 | Schalke 04 | 2 - 1 | Genk |
| 2017-12-19 | Schalke 04 | 1 - 0 | Köln |
| 2017-12-16 | Eintracht Fr. | 2 - 2 | Schalke 04 |
| 2017-12-13 | Schalke 04 | 3 - 2 | Augsburg |
| 2017-12-09 | Mönchengladbach | 1 - 1 | Schalke 04 |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 7 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 58% | 25% |
Tabella Bundesliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 24 | +37 | 60 |
| 2 | B. Dortmund | 23 | +19 | 40 |
| 3 | Eintracht Fr. | 24 | +5 | 39 |
| 4 | Bayer 04 Lev. | 23 | +13 | 38 |
| 5 | RB Leipzig | 23 | +5 | 38 |
| 6 | Schalke 04 | 23 | +6 | 37 |
| 7 | Mönchengladbach | 24 | -4 | 34 |
| 8 | Hoffenheim | 24 | 0 | 32 |
| 9 | Hannover | 24 | -2 | 32 |
| 10 | Augsburg | 23 | +3 | 31 |
| 11 | Hertha Berlin | 24 | 0 | 31 |
| 12 | Stuttgart | 24 | -7 | 30 |
| 13 | Freiburg | 24 | -13 | 29 |
| 14 | Werder Bremen | 24 | -6 | 26 |
| 15 | Wolfsburg | 24 | -4 | 25 |
| 16 | Mainz | 24 | -13 | 24 |
| 17 | Hamburger | 24 | -17 | 17 |
| 18 | Köln | 23 | -22 | 14 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Bayer 04 Lev. | |
| Schalke 04 | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Bayer 04 Lev. | Schalke 04 |
|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 2 | B. Dortmund | 1 - 1 | 4 - 4 |
| 3 | Eintracht Fr. | 2 - 2 | |
| 4 | Bayer 04 Lev. | - | |
| 5 | RB Leipzig | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 6 | Schalke 04 | - | |
| 7 | Mönchengladbach | 1 - 1 | |
| 8 | Hoffenheim | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 9 | Hannover | 1 - 0 | |
| 10 | Augsburg | ||
| 11 | Hertha Berlin | 0 - 2 | 0 - 2 |
| 12 | Stuttgart | 0 - 2 | |
| 13 | Freiburg | 4 - 0 | 0 - 1 |
| 14 | Werder Bremen | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 15 | Wolfsburg | 2 - 2 | |
| 16 | Mainz | 2 - 0 | |
| 17 | Hamburger | 3 - 0 | |
| 18 | Köln | 2 - 1 |
Liga pozíció
| Bayer 04 Lev. | Schalke 04 | |
| Pozíció | 4 | 6 |
| Pontok | 38 | 37 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 6 |
| Pontok | 19 | 15 |
Liga forma
| Bayer 04 Lev. | Schalke 04 | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
8 5 |
10
7 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
4 2 |
4
3 4 |
Liga gólok
| Bayer 04 Lev. | Schalke 04 | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
43
30 |
36
30 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
13 |
16
16 |
Teljes statisztika Bundesliga
| Mérkőzések (213) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (574) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.69 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.53 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.17 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 55% |
| Felett 1.5 | 77% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 28% |
Bayer 04 Lev. következő 6 mérkőzések
| 2018-03-03 | Wolfsburg | - | Bayer 04 Lev. |
| 2018-03-10 | Bayer 04 Lev. | - | Mönchengladbach |
| 2018-03-18 | Köln | - | Bayer 04 Lev. |
| 2018-03-22 | Bayer 04 Lev. | - | Bochum |
| 2018-03-31 | Bayer 04 Lev. | - | Augsburg |
| 2018-04-09 | RB Leipzig | - | Bayer 04 Lev. |
Schalke 04 következő 6 mérkőzések
| 2018-03-03 | Schalke 04 | - | Hertha Berlin |
| 2018-03-09 | Mainz | - | Schalke 04 |
| 2018-03-17 | Wolfsburg | - | Schalke 04 |
| 2018-03-31 | Schalke 04 | - | Freiburg |
| 2018-04-07 | Hamburger | - | Schalke 04 |
| 2018-04-15 | Schalke 04 | - | B. Dortmund |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 3.50 | 3.75 |
| Valószínűség | 37% | 33% | 30% |
| 1 @ 2.00 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.83 |
| Valószínűség | 54% | 46% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 85% | 15% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.04 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Felett 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-25 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
