Szuperliga - Svájc
szombat, 09.12.2017
18:00
18:00

Basel

St. Gallen
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Basel |
| Vendég: | Sankt Gallen |
| Távolság: | 136.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | St. Jakob-Park |
| Befogadóképesség: | 38 512 (37 500) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 6.00 | 10.00 | 1 | 1.07 | 4.00 | |||
| 44% | 26% | 30% | 1.25 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 6.50 | 1.36 | 3.10 | 1.90 | 1.80 | ||||||
| 87% | 13% | 60% | 40% | 35% | 65% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-20 | St. Gallen | 2 - 1 | Basel |
| 2017-06-02 | Basel | 4 - 1 | St. Gallen |
| 2017-04-01 | St. Gallen | 0 - 3 | Basel |
| 2016-12-10 | Basel | 1 - 0 | St. Gallen |
| 2016-09-24 | St. Gallen | 1 - 3 | Basel |
| 2016-06-25 | Basel | 2 - 4 | St. Gallen |
| 2016-04-17 | St. Gallen | 0 - 7 | Basel |
| 2016-03-13 | Basel | 4 - 2 | St. Gallen |
| 2015-11-22 | St. Gallen | 2 - 1 | Basel |
| 2015-09-12 | Basel | 2 - 1 | St. Gallen |
| 2015-05-29 | Basel | 4 - 3 | St. Gallen |
| 2015-04-08 | St. Gallen | 1 - 3 | Basel |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 0 | 3 | 11 | 11 | 7 | |
| 75% | 0% | 25% | 92% | 92% | 58% |
Basel utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-05 | Benfica | 0 - 2 | Basel |
| 2017-12-02 | Lausanne | 1 - 4 | Basel |
| 2017-11-29 | Basel | 2 - 1 | Luzern |
| 2017-11-25 | Luzern | 1 - 4 | Basel |
| 2017-11-22 | Basel | 1 - 0 | Manchester Utd |
| 2017-11-18 | Basel | 5 - 1 | Sion |
| 2017-11-05 | Basel | 1 - 1 | Young Boys |
| 2017-10-31 | Basel | 1 - 2 | CSZKA Moszkva |
| 2017-10-28 | Zürich | 0 - 0 | Basel |
| 2017-10-25 | Rapperswil | 1 - 2 | Basel |
| 2017-10-21 | Basel | 2 - 1 | Thun |
| 2017-10-18 | CSZKA Moszkva | 0 - 2 | Basel |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 10 | 7 | 3 | |
| 75% | 17% | 8% | 83% | 58% | 25% |
St. Gallen utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-03 | St. Gallen | 1 - 3 | Zürich |
| 2017-11-30 | Young Boys | 2 - 1 | St. Gallen |
| 2017-11-25 | Thun | 1 - 2 | St. Gallen |
| 2017-11-18 | St. Gallen | 0 - 2 | Lugano |
| 2017-11-05 | Luzern | 3 - 0 | St. Gallen |
| 2017-10-29 | St. Gallen | 3 - 1 | Grasshopper |
| 2017-10-26 | Delemont | 1 - 2 | St. Gallen |
| 2017-10-22 | St. Gallen | 0 - 4 | Lausanne |
| 2017-10-15 | Sion | 1 - 2 | St. Gallen |
| 2017-10-05 | Altach | 1 - 1 | St. Gallen |
| 2017-10-01 | Young Boys | 6 - 1 | St. Gallen |
| 2017-09-24 | St. Gallen | 3 - 0 | Thun |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 12 | 10 | 4 | |
| 42% | 8% | 50% | 100% | 83% | 33% |
Tabella Szuperliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Young Boys | 17 | +21 | 36 |
| 2 | Basel | 17 | +18 | 32 |
| 3 | Zürich | 17 | +8 | 28 |
| 4 | St. Gallen | 17 | -9 | 24 |
| 5 | Grasshopper | 17 | +1 | 23 |
| 6 | Lausanne | 17 | -8 | 19 |
| 7 | Lugano | 17 | -9 | 19 |
| 8 | Thun | 17 | -4 | 18 |
| 9 | Luzern | 17 | -8 | 17 |
| 10 | Sion | 17 | -10 | 17 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Basel | |
| St. Gallen | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Basel | St. Gallen |
|---|---|---|---|
| 1 | Young Boys | 1 - 1 | 6 - 1 |
| 2 | Basel | - | |
| 3 | Zürich | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 4 | St. Gallen | - | |
| 5 | Grasshopper | 3 - 2 | 2 - 0 |
| 6 | Lausanne | 1 - 2 | 3 - 3 |
| 7 | Lugano | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Thun | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 9 | Luzern | 3 - 1 | 3 - 0 |
| 10 | Sion | 5 - 1 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Basel | St. Gallen | |
| Pozíció | 2 | 4 |
| Pontok | 32 | 24 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 5 |
| Pontok | 17 | 11 |
Liga forma
| Basel | St. Gallen | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
5 3 |
7
3 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
2 1 |
3
2 3 |
Liga gólok
| Basel | St. Gallen | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
34
16 |
23
32 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
9 |
10
17 |
Teljes statisztika Szuperliga
| Mérkőzések (85) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (252) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.96 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.59 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.38 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 75% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 56% |
| Felett 1.5 | 85% |
| Felett 2.5 | 58% |
| Felett 3.5 | 35% |
Basel következő 6 mérkőzések
| 2017-12-17 | Grasshopper | - | Basel |
| 2018-01-14 | Basel | - | Tianjin Quanjian |
| 2018-01-17 | Basel | - | Viktoria Plzen |
| 2018-01-20 | Sturm Graz | - | Basel |
| 2018-01-24 | Basel | - | Winterthur |
| 2018-01-27 | Basel | - | Luzern |
St. Gallen következő 6 mérkőzések
| 2017-12-16 | St. Gallen | - | Sion |
| 2018-01-06 | St. Gallen | - | Mainz |
| 2018-01-12 | AZ Alkmaar | - | St. Gallen |
| 2018-01-16 | Sturm Graz | - | St. Gallen |
| 2018-01-19 | Dinamo Kijev | - | St. Gallen |
| 2018-01-27 | St. Gallen | - | Austria Lustenau |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 6.00 | 10.00 |
| Valószínűség | 44% | 26% | 30% |
| 1 @ 1.25 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.07 | 4.00 |
| Valószínűség | 59% | 41% |
| 1X @ 1.07 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.11 | 6.50 | |
| Valószínűség | 87% | 13% | |
| Felett 1.5 @ 1.11 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.10 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Felett 2.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Alatt 3.5 @ 1.80 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Igen @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-09 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
