National League - Anglia
szombat, 14.04.2018
15:00
15:00

Barrow

Ebbsfleet Utd
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Barrow in Furness |
| Vendég: | Northfleet |
| Távolság: | 381.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Holker Street |
| Befogadóképesség: | 5 000 (1 000) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.79 | 3.25 | 2.50 | X2 | 1.55 | 1.44 | |||
| 21% | 44% | 35% | 1.44 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 72% | 28% | 47% | 53% | 26% | 74% |
Utolsó 8 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-21 | Ebbsfleet Utd | 3 - 2 | Barrow |
| 2013-04-03 | Barrow | 1 - 1 | Ebbsfleet Utd |
| 2012-09-22 | Ebbsfleet Utd | 2 - 4 | Barrow |
| 2011-12-03 | Barrow | 1 - 1 | Ebbsfleet Utd |
| 2011-09-03 | Ebbsfleet Utd | 1 - 2 | Barrow |
| 2009-10-17 | Barrow | 2 - 0 | Ebbsfleet Utd |
| 2008-11-15 | Ebbsfleet Utd | 1 - 0 | Barrow |
| 2008-09-27 | Barrow | 0 - 3 | Ebbsfleet Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 3 | 7 | 4 | 2 | |
| 38% | 25% | 38% | 88% | 50% | 25% |
Barrow utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-10 | Barrow | 3 - 2 | Eastleigh |
| 2018-04-07 | Leyton Orient | 4 - 1 | Barrow |
| 2018-04-03 | Barrow | 1 - 3 | Fylde |
| 2018-03-30 | Boreham Wood | 0 - 0 | Barrow |
| 2018-03-24 | Barrow | 0 - 0 | Dover Athletic |
| 2018-03-21 | Barrow | 1 - 2 | Hartlepool |
| 2018-03-17 | Maidenhead Utd | 0 - 1 | Barrow |
| 2018-03-10 | Macclesfield | 3 - 1 | Barrow |
| 2018-02-20 | Barrow | 1 - 1 | Gateshead |
| 2018-02-17 | Maidstone Utd | 0 - 1 | Barrow |
| 2018-02-13 | Barrow | 1 - 1 | Sutton Utd |
| 2018-02-03 | Torquay | 3 - 1 | Barrow |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 6 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 50% | 42% |
Ebbsfleet Utd utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-10 | Ebbsfleet Utd | 3 - 0 | Wrexham |
| 2018-04-07 | Ebbsfleet Utd | 2 - 2 | Macclesfield |
| 2018-04-02 | Ebbsfleet Utd | 2 - 1 | Dover Athletic |
| 2018-03-24 | Ebbsfleet Utd | 1 - 1 | Maidenhead Utd |
| 2018-03-10 | Leyton Orient | 1 - 1 | Ebbsfleet Utd |
| 2018-02-24 | Hartlepool | 0 - 1 | Ebbsfleet Utd |
| 2018-02-20 | Ebbsfleet Utd | 2 - 1 | Woking |
| 2018-02-17 | Halifax | 1 - 2 | Ebbsfleet Utd |
| 2018-02-10 | Ebbsfleet Utd | 1 - 0 | Solihull Moors |
| 2018-02-03 | Tranmere Rovers | 3 - 0 | Ebbsfleet Utd |
| 2018-01-27 | Ebbsfleet Utd | 0 - 3 | Boreham Wood |
| 2018-01-20 | Aldershot | 0 - 0 | Ebbsfleet Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 7 | 1 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 58% | 8% |
Tabella National League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 43 | +17 | 85 |
| 2 | Tranmere Rovers | 41 | +29 | 73 |
| 3 | Sutton Utd | 42 | +13 | 72 |
| 4 | Fylde | 43 | +27 | 71 |
| 5 | Aldershot | 42 | +14 | 71 |
| 6 | Boreham Wood | 43 | +14 | 69 |
| 7 | Wrexham | 43 | +12 | 69 |
| 8 | Dover Athletic | 42 | +18 | 67 |
| 9 | Ebbsfleet Utd | 41 | +10 | 64 |
| 10 | Bromley | 41 | +15 | 60 |
| 11 | Dagenham and R. | 41 | +7 | 59 |
| 12 | Halifax | 43 | -7 | 54 |
| 13 | Leyton Orient | 41 | +1 | 53 |
| 14 | Eastleigh | 42 | -5 | 53 |
| 15 | Maidenhead Utd | 41 | -6 | 52 |
| 16 | Gateshead | 41 | +9 | 51 |
| 17 | Hartlepool | 42 | -12 | 48 |
| 18 | Solihull Moors | 42 | -11 | 47 |
| 19 | Maidstone Utd | 43 | -15 | 47 |
| 20 | Woking | 43 | -19 | 45 |
| 21 | Barrow | 41 | -11 | 44 |
| 22 | Torquay | 42 | -28 | 37 |
| 23 | Chester | 43 | -34 | 34 |
| 24 | Guiseley | 40 | -38 | 30 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Barrow | |
| Ebbsfleet Utd | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Barrow | Ebbsfleet Utd |
|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 2 | Tranmere Rovers | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 3 | Sutton Utd | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 4 | Fylde | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 5 | Aldershot | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 6 | Boreham Wood | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 7 | Wrexham | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 8 | Dover Athletic | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Ebbsfleet Utd | - | |
| 10 | Bromley | 0 - 3 | 4 - 2 |
| 11 | Dagenham and R. | 0 - 1 | 3 - 3 |
| 12 | Halifax | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 13 | Leyton Orient | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 14 | Eastleigh | 3 - 2 | |
| 15 | Maidenhead Utd | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | Gateshead | 1 - 1 | |
| 17 | Hartlepool | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 18 | Solihull Moors | 1 - 2 | 1 - 3 |
| 19 | Maidstone Utd | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 20 | Woking | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 21 | Barrow | - | |
| 22 | Torquay | 1 - 1 | |
| 23 | Chester | 1 - 1 | |
| 24 | Guiseley | 0 - 0 | 2 - 2 |
Liga pozíció
| Barrow | Ebbsfleet Utd | |
| Pozíció | 21 | 9 |
| Pontok | 44 | 64 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 21 | 12 |
| Pontok | 22 | 24 |
Liga forma
| Barrow | Ebbsfleet Utd | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
14 17 |
16
16 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
10 7 |
5
9 5 |
Liga gólok
| Barrow | Ebbsfleet Utd | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
48
59 |
56
46 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
26 |
21
24 |
Teljes statisztika National League
| Mérkőzések (503) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1295) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.57 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.41 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 28% |
Barrow következő 6 mérkőzések
| 2018-04-17 | Guiseley | - | Barrow |
| 2018-04-21 | Aldershot | - | Barrow |
| 2018-04-24 | Bromley | - | Barrow |
| 2018-04-28 | Barrow | - | Chester |
| 2018-08-04 | Barrow | - | Havant and W. |
| 2018-08-07 | Halifax | - | Barrow |
Ebbsfleet Utd következő 6 mérkőzések
| 2018-04-17 | Eastleigh | - | Ebbsfleet Utd |
| 2018-04-21 | Ebbsfleet Utd | - | Sutton Utd |
| 2018-04-24 | Gateshead | - | Ebbsfleet Utd |
| 2018-04-28 | Torquay | - | Ebbsfleet Utd |
| 2018-05-02 | Aldershot | - | Ebbsfleet Utd |
| 2018-05-05 | Tranmere Rovers | - | Ebbsfleet Utd |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.79 | 3.25 | 2.50 |
| Valószínűség | 21% | 44% | 35% |
| X2 @ 1.44 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.55 | 1.44 |
| Valószínűség | 37% | 63% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.95 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-14 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
